Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

PAPILDINU 10.06.2010

18. jūnijā Liepājā, “Fire Bar” koncertēs nu pat atjaunotā kluba “Fontaine Palace” saimnieks Luijs Fonteins (īstajā vārdā Stīns Lorens) un Liepājas grupas “The Briefing” mūziķi.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Mākslinieki apvienojušies jaunā projektā “Louie Fontaine and the black riders”, kura ietvaros spēlēs gan jaunas, gan vecākas Toma Veita dziesmas, kā arī netrūks paša Fonteina sacerētās mūzikas no viņa pēdējā albuma „Evil Love”. Projekta rašanās iemesls ir Fonteina cieņa pret lielisko dziesminieku.

Kā informē grupas „The Briefing” pārstāvis Raimonds Dobelis, tad tieši pēdējā laika piedzīvotās likstas veicinājušas Fonteina vēlmi atsākt muzicēšanu. Sākotnēji bijušas ieceres veidot tikai Toma Veita mūzikas kaverversijas kopā ar grupas „The Briefing” mākslinieci Kristīnu Dobeli, bet tad pievienojies arī Raimonds. Konkrētā projekta muzikālo gammu Raimonds raksturo kā pseido gospeļi, blūzs, kantrī, rock, punk, jazz, cirka mūzika un humour – tātad kārtīgs kokteilis.

Toms Veits ir amerikāņu blūzmenis – talantīgs tekstu autors, kura tembrs un stilistiskā izteiksme līdzinās Fonteinam – vai drīzāk otrādi.

Projekta “Louie Fontaine and the black riders” koncerttūres atklāšana notiks 12. jūnijā Rīgā, klubā „Nabaklab”, savukārt sestdien, 19. jūnijā mūziķi uzstāsies Lietuvas pilsētā Klaipēdā, klubā „Roxy Club”.

PAPILDINU 13.08.2010

Fontaine Festival
Festivāls notiks jau piekto gadu pēc kārtas. Šogad, tāpat kā pagājušā gadā, centrālā skatuve atradīsies “Gypsy Camp”, kas atrodas aiz viesnīcas “Fontaine Hotel”, taču tā būs daudz nopietnāka un lielāka,” pastāsta viens no festivāla organizatoriem Jānis Enkuzēns.

“Ņemot vērā pagājušā gada pieredzi, kad mūs ik pa brīdim pārsteidza lietus, lai nebūtu jāmūk uz “Prison Bar” vai klubu, esam iekārtojuši vairākas nojumes, kas agrāk izmantotas kā noliktavas.fonteine
Esam tās atbrīvojuši un sanesuši mēbeles, kur varēs sēdēt un turpināt baudīt koncertu, gadījumā, ja sāks līt.”

Grupa no Dānijas “Phonomik” pilsētā ieradās jau trešdien, lai šovakar pulksten 23 uzstātos klubā “Fontaine Palace”, kas reizē būs kā festivāla iesildošais pasākums. Pārējie ārzemju mākslinieki ieradīsies rīt un parīt, tieši uz festivālu. “Nē, nav gan,” smejoties atbild Jānis, vai kāds no māksliniekiem nav izvirzījis kādas īpašas prasības.

Kāda būs festivālā dzirdamā mūzika? “Ierastā publika jau zina, kāda mūzika šeit skan. Un arī šogad nebūs pārsteigumu. Galvenais kritērijs, kas tiek izvirzīts, ir spēlēt dzīvajā.

Lai publika var baudīt dzīvu koncertu,” uzsver festivāla pārstāvis. Viņš pastāsta, ka viena no pēdējām uzstāšanās reizēm Latvijā tā būs gan grupai “Skyforger”, gan arī liepājniekiem “The Briefing”. “Viņi dosies uz Londonu, kur turpinās savu muzikālo izaugsmi,” paskaidro J.Enkuzēns, kāpēc faniem šī ir pēdējā iespēja dzirdēt “The Briefing”.

Līdz ar to arī festivāla saimnieka Luija Fonteina projekts “Louie Fontaine & The Black Horses” šī iemesla dēļ turpmāk vairs nebūs dzirdams, jo viens no tā dalībniekiem darbojas grupā “The Briefing”.

fonteine2Apskatot atjaunotā kluba “Fontaine Palace” pagrabstāvu, jāsaka, ka tas ir kļuvis krāsainās un telpa izskatās plašāka. “Skatuve ir nevietota citā vietā, bārs uztaisīts lielāks.

Viens no jaunumiem ir zārks, ko Luijs Fonteins bija izmantojis kādā no saviem šoviem, bet tagad pārtaisīts par dīvānu, kur varēs sēdēt kluba apmeklētāji.

Bet jāsaka, ka daudz kas šeit no inventāra ir tas pats, kas bija pirms ugunsgrēka,” norāda J.Enkuzēns.

Tā kā cilvēkiem ar naudu šobrīd nav pārāk saulaini, festivāla organizatori nolēmuši, ka ieejas biļete uz abām dienām būs tikai pieci lati, bet festivāla dienā – septiņi lati. “Saprotam, ka nav vērts likt lielāku summu,” vērtē Jānis. “Pēdējos divus gadus festivālu taisām prātīgi, ne tik vērienīgu, kas uzreiz padarītu izmaksas lielākas.”

“Tie ir svētki gan publikai, gan arī grupām. Tā kā mūziķus ļoti labi uzņem, viņu atbilde skatītājiem ir tāda pati,” novērojis Jānis. “Tieši attieksmes dēļ, piemēram, pagājušā gadā grupa no Dānijas izteica vēlmi uzstāties arī festivāla otrajā dienā.

Ja arī šogad būs kāds, kas vēlēsies kāpt uz skatuves vēlreiz, tas netiks liegts.” Jānis piebilst, ka pateicoties tieši tam, ka Luijs Fonteins ir mūziķis, viņa darbošanās biznesa jomā notiek veiksmīgi, jo zina, ko vajag otrai pusei: kā viņus uzņemt un kas viņus interesē.

PAPILDINĀTS 02.09.2010

Liepājas tiesa attaisnoja par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī apsūdzēto Liepājas domes neatkarīgo deputātu Stēnu Lorensu jeb Luiju Fonteinu…
Prasītājs šajā lietā bija partijas “Sabiedrība citai politikai” (SCP) Liepājas nodaļas vadītājs Edgars Krūmiņš.

Īsajā spriedumā tiesa Fonteinu atzinusi par nevainīgu

Līdz pat tiesas sēdes beigām S.Lorenss neatkāpās no saviem apgalvojumiem, ka viss atklātajā vēstulē rakstītais bijis taisnība. “Kāda man būtu jēga uzrakstīt kaut ko tādu, ja tas nebūtu taisnība? Ko es ar to iegūtu?” viņš jautāja. Savukārt, E.Krūmiņš apgalvoja, ka lietas būtība nav par naudas prasīšanas faktu, bet gan par neslavas masu informācijas līdzekļos. E.Krūmiņa advokāte debatēs uzsvēra, ka ar šo notikumu ir aptraipīta viņas klienta labā slava gan kaimiņu, gan ģimenes, gan sabiedrības acīs. Savukārt S.Lorensa advokāts atgādināja, ka lietām par naudas izspiešanu noilgums ir 10 gadi, un viņa klients patur tiesības par šo faktu vērsties policijā.

Pēc stundas tiesnesis pasludināja spriedumu, atzīstot S.Lorensu par nevainīgu un līdz ar to bez izskatīšanas atstāja prasību par 10 tūkstošu latu lielu morālās kaitējuma atlīdzināšanu.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

 • .
  .

  nu nu lai nu par ko bet par Fonteinu nekad un nemūžam! tas būtu tas pats kas par krieviem nobalsot!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Tāpēc jau saku, āķītis ir izmests, bet ja par Sesku…
  tad gadiem ilgi klīstot pa domes koridoriem, tā arī nav līdz galam spējis izprast pieticīgās pilsētnieku vēlmes un jocīgu vēlēšanos dzīvot savā pilsētā par saviem maksātajiem nodokļiem ciešami un sakārtoti. Nē, lielākajiem tarifiem par apkuri Latvijā, nē lielākam bezdarbam, nē sliktākajiem ceļiem, … nē …turpināt ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pārmatoties krievu pusē,viņš Liepāja tik zaudēs. Vari neatjaunot savu ūķi, Lorensssss ,ES un mani draugi tur neies

  Atbildēt
 • .
  .

  es gan gaidu, kad atveersies klubs un juutu liidz taa saimniekam nevienliidziigajaa ciinjaa! drosmiigs!

  Atbildēt
 • .
  .

  es domāju, ka fonteins ir baigais malacis, cik redzu, tad klubs driiz buus valjaa un ar to arii vinju apsveicu, kaa arii visus liepaajniekus!
  redzu arii, ka klipproject ir ietekmeejies no seska propogandas kampanjas pret fonteinu, par to zheel, bet kas attiecas uz apdroshinaashanu, tad taa ir katra pasha personiskaa un arii finansiaalaa lieta.ljaunpraatiigaas dedzinaashanas fakts pats par sevi ir shausmiigs.
  starp citu, mani iipashumi arii nav apdroshinaati, bet tas mani nepadara par sliktaaku cilveeku.

  Atbildēt
 • .
  .

  To:ff —No sākuma ,JĀ, man patika cīņas spars un vēlme ieķeksēt Liepājas varenos…. Par Sesku ,ja lasi //kllproject.lv/- slavinošu rakstu nav. Pat pretēji…
  Mani aizķēksēja Stēna ieteikums mācīties Latviešiem krievu valodu…
  Lai jau viņš izvēlas ar ko tad ir viņam pa ceļam, bet tā NEKĀ PERSONĪGI
  🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *