Ārstnieciskas vielas un to sastāvdaļu apraksts

Ārstnieciskas vielas.

Jūsu uzmanībai apraksts vai derīgi norādījumi, ko sastapsiet šajā rakstā. Starp citu, viss aprakstītais zināšanu krājums ir derīgs jūsu organismam. Varat būt droši, pārbaudīts! Daudz no pieminētā var iegādāties aptiekā, kā arī būs nojausma. 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Kāda?

Būs sapratne par katras pieminētās vielas iespējamo sastāvu un sajēgu ko viņa dara.

Alvejas sula.

Veicina asins cirkulāciju un organisma dabiskas aizsargspējas pret mikroorganismiem, stiprina organisma imūnsistēmu. Pateicoties tās sastāva esošajiem antiseptiskajiem komponentiem.

Piemīt dziedējoša un sāpes mazinoša iedarbība. Sekmē ādas dabīgas imūnsistēmas darbību un palīdz viņai atjaunoties.

Apiņu ekstrakts.

Piemīt nervu sistēmu nomierinošas, pretvīrusu un antibakteriālas īpašības. Iedarbojas sedatīvi, mazina uzbudināmību un stresu, sekmē emocionālu un fizisku atslābināšanos, veicina iemigšanu un palīdz nodrošināt veselīgu miegu.

Ārstnieciskas vielas, Arnikas ekstrakts.

Piemīt pretiekaisuma un antiseptiskas īpašības. Samazina sāpes un pietūkumu kājās, veicina uzsūkšanas procesu.

Asinszāles ekstrakts.

Piemīt spēcīgas antiseptiskas un pretiekaisuma īpašības, sekmē audu reģenerāciju. Piemīt sedatīvas īpašības, uzlabo garastāvokli, nomierina nemiera sajūtu un uzlabo miega kvalitāti.

Aveņu sula.

Bagātīgs C, D, E un В grupas vitamīnu, minerālvielu (magnijs, kālijs, mangāns, varš) un antioksidantu (flavonoidu, antodanu, karotīnu,) avots.
Darbojas antiseptiski, piemīt sviedrējoša, antibakteriāla, pretiekaisuma un temperatūras pazeminoša iedarbība.

B1 vitamīns.

B1 vitamīns pozitīvi ietekme smadzeņu un nervu sistēmu, stiprina asinsrites sistēmu un veicina sirds muskulatūras darbību. Vitamīns B1 ir būtisks pareizam ogļhidrātu metabolismam (lai atbrīvotu enerģiju no uzņemtajiem ogļhidrātiem).

B2 vitamīns.

B2 vitamīns nodrošina ogļhidrātu un olbaltumvielu maiņu, veicina dzelzs transportēšanu un metabolismu organismā.

Būtiski nepieciešams centrālas nervu sistēmas darbībai un veselai ādai, pozitīvi iedarbojas stresa gadījumā, sekmē antivielu un eritrocītu veidošanos organismā.

Ārstnieciskas vielas, B6 vitamīns.

B6 vitamīns piedalās olbaltumvielu un tauku vielmaiņā, ir būtisks normālas nervu sistēmas darbības nodrošināšanai un imūnsistēmas veicināšanai. Aizkavē organisma novecošanās iespēju, normalizē asinsriti un nodrošina ūdens līdzsvaru, organismā.

Kā saprati, vielu un ekstraktu saraksts ir alfabēta kārtībā. Kā dabūt visu sarakstu? Pavisam vienkārši, kļūsti par lasītāju un abonē rakstus, kurus dabūsi savā e-pastā.

Ārstnieciskas vielas

Abonenti saņems pilnu sarakstu, kā arī tie, kas pasteigsies par tādiem kļūt. Kā nekā tas taču par velti! Mūsdienās, tas nenotiek nemaz tik bieži.

Labu Dienu!

2 komentāri par “Ārstnieciskas vielas un to sastāvdaļu apraksts

  • .
    Saite

    Abonēju jaunumus, kad būs raksta turpinājums abonementiem?

  • .
    Saite

    Pavisam drīz, lai piesakās vairāk ieinteresētu cilvēku. Konkrēti rīt vai parīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *