Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

Turpinu, jau ar 2020.gada oktobri!

Uz tikšanos, vai pazemošanu, ar Fonteinu bija uzaicināti, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Pašvaldības policijas, kā arī Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāvjus ­­– visus, kas bija fiksējuši pārkāpumus “Gypsy Camp”.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Kāpēc Vilnītis uzrīdīja šos naudas iekasētājus?

Starp citu, Fonteins,ieraugot visus speciālistus, atteicās ar viņiem tikties, nevēlēdamies uzklausīt sagatavotās rekomendācijas problēmu risināšanai.

Fonteins sarunā ar “Kurzemes Vārdu” apstiprināja, ka tiešām atteicies tikties ar minēto dienestu pārstāvjiem, jo viņam bijis svarīgi izrunāties tieši ar pilsētas mēru. Šo tikšanos viņš gaidījis trīs nedēļas.

Stēns Lorenss

“Ja reiz bija problēmas ar troksni, kāpēc viņš uzsūtīja narkotiku policiju, PVD, VUGD, kuriem nav nekāda sakara ar troksni? Tas ir tas, ko centos izskaidrot Vilnītim.

Mums bija jābūt sarunai par to, kā mēs šo troksni varētu mazināt. Man uz to ir atbilde – norīkojiet policijas ekipāžu, kas piektdienās un sestdienās no pulksten 22 līdz 2 uzrauga apkaimi.”

Uzņēmējs nenoliedza, ka vasarā dažas reizes policija aizrādījusi par skaļu mūziku neilgi pēc pulksten 23, bet “Gypsy Camp” pārstāvji uz to arī attiecīgi reaģējuši.

Viņš arī uzteica policijas labvēlīgo attieksmi. “Tomēr lielākās problēmas ir ar troksni uz ielas, proti, kad automašīnās mūziku uzgriež pilnā skaļumā. Tad ir skaļāk nekā mūzikas klubā.

Par to esmu runājis jau gadiem ilgi, sakot, ka troksnis neskan no mums, bet no ielas. Taču vienmēr tiek vainots sliktais Luijs,” pauda uzņēmējs.

“Ja reiz pašvaldībā tika saņemtas sūdzības par troksni, tad vajadzēja pieaicināt mani, Juliannas pagalma pārstāvjus un apkārtējo namu iedzīvotājus un izrunāt šo problēmu,” turpināja uzņēmējs.

Stēns LorenssNo 2023.gada!

Dienā, kad vasaras karstumā kvartālā durvis ver restorāns, tā apmeklētāji nevar sagaidīt, kad uz skatuves kāps nākamie mūziķi. Taču velti… Vienīgais, kurš uz tās sper kāju, ir izklaides vietas īpašnieks, rokmūziķis Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss, lai notrauktu putekļus no mūzikas instrumentiem un pārliecinātos, vai dīdžeja pults savā vietā.

Jau divus gadus uzņēmējs nepaguris cīnās un sazinās ar Liepājas pašvaldību,

lai iespaidīgo būvi nodotu ekspluatācija, taču – bez panākumiem. Viņš godīgi atzīst, ka skatuve uzbūvēta nelikumīgi, taču tā 15 gadus izmantota bez problēmām.

Vēl vairāk – to vairākkārt pasākumiem esot nomājusi arī pati Liepājas pilsētas dome, kas nu stingri noteikusi – būvi izmantot kategoriski aizliegts.

Kā iemesls – nesakārtotie dokumenti un bažas par drošību. Lorenss aprēķinājis, ka problēmu risināšanā ieguldījis jau aptuveni 6000 eiro, bet, dari, ko darīdams – mūziķiem kāpt uz skatuves liegts. Kvartāla darbinieki pat izveidojuši asprātīgu plakātu ar ironiju apmeklētājus brīdinot – skatuve, būvvaldesprāt, ir īsts briesmu perēklis.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

 • .
  .

  nu nu lai nu par ko bet par Fonteinu nekad un nemūžam! tas būtu tas pats kas par krieviem nobalsot!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Tāpēc jau saku, āķītis ir izmests, bet ja par Sesku…
  tad gadiem ilgi klīstot pa domes koridoriem, tā arī nav līdz galam spējis izprast pieticīgās pilsētnieku vēlmes un jocīgu vēlēšanos dzīvot savā pilsētā par saviem maksātajiem nodokļiem ciešami un sakārtoti. Nē, lielākajiem tarifiem par apkuri Latvijā, nē lielākam bezdarbam, nē sliktākajiem ceļiem, … nē …turpināt ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pārmatoties krievu pusē,viņš Liepāja tik zaudēs. Vari neatjaunot savu ūķi, Lorensssss ,ES un mani draugi tur neies

  Atbildēt
 • .
  .

  es gan gaidu, kad atveersies klubs un juutu liidz taa saimniekam nevienliidziigajaa ciinjaa! drosmiigs!

  Atbildēt
 • .
  .

  es domāju, ka fonteins ir baigais malacis, cik redzu, tad klubs driiz buus valjaa un ar to arii vinju apsveicu, kaa arii visus liepaajniekus!
  redzu arii, ka klipproject ir ietekmeejies no seska propogandas kampanjas pret fonteinu, par to zheel, bet kas attiecas uz apdroshinaashanu, tad taa ir katra pasha personiskaa un arii finansiaalaa lieta.ljaunpraatiigaas dedzinaashanas fakts pats par sevi ir shausmiigs.
  starp citu, mani iipashumi arii nav apdroshinaati, bet tas mani nepadara par sliktaaku cilveeku.

  Atbildēt
 • .
  .

  To:ff —No sākuma ,JĀ, man patika cīņas spars un vēlme ieķeksēt Liepājas varenos…. Par Sesku ,ja lasi //kllproject.lv/- slavinošu rakstu nav. Pat pretēji…
  Mani aizķēksēja Stēna ieteikums mācīties Latviešiem krievu valodu…
  Lai jau viņš izvēlas ar ko tad ir viņam pa ceļam, bet tā NEKĀ PERSONĪGI
  🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *