Mūžīgā mīkla, kāpēc Latvijas līderi nerēķinās ar tautu

Mūžīgā mīkla.

Likteņgaitas, ja tā var izteikties par valsts vadītājiem. Tās ir pilnas ar “mīkstību” un nevarēšanu, kas visus fascinē pat tautas neizpratnes gaisotnē. Dažreiz likteņgaitas kļūst tik neskaidras, raizējošas un sarežģītas, ka gribot negribot tapa šis raksts.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Mūžīgā mīkla, apjausma par to kādi ir iemesli.

Latvija ir piedzīvojusi daudzus izcilus politiķus un amatpersonas, dažreiz viņu ceļš ir nonācis līdz negatīvām likmēm. Izpētot šo parādību iemeslus, ir acīmredzams, ka iekšējie un ārējie faktori spēlē milzīgu lomu Latvijas “lielo līderu” lejupslīdē.

Mūžīgā mīkla, iekšējie faktori

Viens no iekšējā “lielo līderu” (prezidents, deputāti un saeima kopumā) lejupslīdes iemesliem ir politiskais un koruptīvais spektrs, kas joprojām ieņem svarīgu vietu Latvijas politiskajā arēnā.

Korupcija var nopietni apdraudēt valsts vadības integritāti, un tā ir bieži vien saistīta ar valdības valsts augsta līmeņa politiķiem.

Korupcijas gadījumi izraisa publiskās uzticības zudumu, kā arī iedzīvotāju neapmierinātību ar politiskām struktūrām. Tā rezultātā daudzi no šiem “lielajiem līderiem” tiek “nosūtīti pensijā” vai pat tiesāti par savu koruptīvo rīcību.

Mūžīgā mīkla

Otrs iekšējais faktors.

Tas ir noteicis Latvijas “lielo līderu” lejupslīdi, tā ir ekonomikas krīzes ietekme. Ekonomiskās problēmas ir bieži vien konsekventas ar politisko situāciju valstī.

Latvijas “lielos līderus” var saukt par “labprātīgiem upuriem” sarežģītajās ekonomiskajās situācijās, no kurām valsts ir cietusi pēdējo gadus.

Neko nedarīt, bet rādīt aktīvu (fiktīvu) darbību ir ierasta Latvjas politiķu prakse.

Nereaģējot pienācīgi uz ekonomikas problēmām, daudzi politiķi un valsts augstākā ierēdniecība grib saglabāt sabiedrības atbalstu. Tomēr, cik saprotu no tautas loģiskiem spriedelējumiem, tas tracina vēl vairāk.

Mūžīgā mīkla, ārējie faktori.

Vienaldzība no starptautiskās sabiedrības un atkarība no ārējām varas struktūrām (Eiropas Savienība) var kavēt valstī pieejamo līdzekļu iegūšanu, kas ir būtisks veids, kā uzturēt un veicināt Latvijas izaugsmi.

Mūžīgā mīkla, noslēgumam.

Latvijas valdība ir piedzīvojusi gan iekšējos, gan ārējos negatīvos faktorus. Tas ir sagādājis grūtības valsts elites attīstībai.
Politiskā korupcija, ekonomiskās problēmas, ārējās atkarības un neefektīva resursu izmantošana ir tikai daži no faktoriem, kas ir veicinājuši lejupslīdi Latvijā.

Lai gan šīs problēmas ir sarežģītas un prasa rūpīgu risinājumu, Latvijai ir potenciāls attīstīties un veidot stipru un kompetentu elites grupu, kas veicinātu valsts progresu.

Izpratne par iemesliem, kas ietekmē VALSTS likmes, ir pirmais solis uz šo mērķi. Iegaumē, ka Latvijas problēma nav ne “krievi”, ne “nabadzība”, lai kā Kremļa polittehnologi censtos iztēlot Latviju par etniski sašķeltu “neizdevušos valsti”.

Latvijas lielākā problēma būtu Ušakova, Lemberga, Šlesera vai jau aizmirstās Sudrabas un līdzīgu “draugu” nonākšana valdībā.

Viens Likums – Viena Taisnība Visiem! Latvijas Republika – tā ir milzu atbildība, kuru var uzņemties tikai šai atbildībai sagatavoti cilvēki.
Dziesmu Svētku noskaņā gribas jautāt: “Vai būs kāds, kas dziedās pēc 50 gadiem, ja nekas nemainīsies?”

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *