Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

PAPILDINĀJUMS 14.februāris 2010.g

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Rīgā iznākošais laikraksts krievu valodā “Vestji Segodņa” publicējis plašu interviju ar Liepājas domes deputātu Stēnu Lorensu, kurā viņš izsaka savu vērtējumu par ekonomikas un politikas norisēm Latvijā un Liepājā.

Liepājā viņam bijis teicams starta laukums savam biznesam, taču visu izjaukusi krīze un Latvijas ierēdņu neprasme skatīties perspektīvā. Toties Venecuēlā viņa viesnīcu kompleksam esot ārkārtīgi liela piekrišana kolumbiešu, brazīliešu, spāņu vidū. Un arī Zanzibārā, Āfrikā, viņam esot vienkāršāk izvērsties nekā Latvijā.

Lorenss māca, kā izmantot Liepājas iespējas, taču, viņaprāt, to darīt traucē korupcija. Tās dēļ no Liepājas aizbēguši daudzi dāņu uzņēmēji. Pats viņš politikā iesaistījies tāpēc, lai ieviestu kārtību šajā vistu kūtī. Bet tas nav bijis pa prātam vietējiem oligarhiem. Tie iesūdzējuši Lorensu tiesā par huligānismu, saucot viņu par narkodīleri, bez kādiem paskaidrojumiem paaugstinājuši maksu par zemes gabala īri un visbeidzot nodedzinājuši viņa klubu.

Lorenss saka, ka jūtoties kā dienvidamerikāņu brīvības cīnītājs Če Gvera, un, kaut arī viņam nodedzināšot visu, viņš neatkāpšoties. Tagad Lorenss gatavojot atbildes sitienu tiesā.

Lorenss māca arī to, kādai jābūt etniskai politikai Latvijā. Pagaidām te valdot nacionālisma tvans, arī viņam uzrīdīta valodas komisija, kaut arī viņš kaut kā runājot latviski. Lorenss atzīst, ka latviešu valoda Latvijā jāsaglabā, taču iesaka visiem latvijiešiem mācīties krievu valodu.

Nu jau gan Stēns sāk šaut pār strīpu. Liekot ‘papildinajumus’ par viņa gaitām Liepājā uztvēru viņu , kā līdaķeli sasmakojušā karūsu dīķī…

Tagad pēc pēdējiem viņa izteikumiem krievu avīzei

jāsaka :

Lorenss, dzert vajag mazāk …

441

Paildināts 12.04.2010.

Un atkal ir mēģināts dezināt Stēna īpašumu…
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse apstiprināja, ka saņemts izsaukums uz Stūrmaņu ielu 6, kur degusi mājas siena 0,5 kvadrātmetru platībā.

“Fontaine Entertainment” pārstāvis Jānis Enkūzens pastāstīja, ka ļaunprātība notikusi naktī uz pirmdienu ap pulksten trijiem pie viesnīcas “Fontaine Hotel” mazās ēkas, kurā arī atrodas daži numuriņi. Kāds visticamāk esot gājis garām, koka sienai uzlējis degšķidrumu un pielaidis uguni. Par laimi, garām gājis kāds viesnīcas darbinieks un lielāka nelaime ātri novērsta.

Stēns Lorencs portālam pastāstīja, ka neko vairāk par policijas sniegto informāciju paust nevar, jo viņiem šī lieta ir jāizmeklē. Ēkā dzīvojis kāds no viesnīcas darbiniekiem, un, ja viņš nebūtu pamanījis draudošās briesmas, tad situācija varēja izvērsties ļoti bēdīgi. Tā kā tā ir koka māja, tad liesmas varēja izplatīties pa visu ēku un varēja iet bojā arī cilvēki. Viņš nešaubās, ka kāds tīšām mēģinājis viesnīcu aizdedzināt, jo visapkārt smirdējis pēc degvielas.

“Tas nav normāli, ka pēdējo trīsarpus mēnešu laikā manos īpašumos ir jau trešais ugunsgrēks,” pauda S.Lorencs. Viņš arī pauž neizpratni par policijas gauso rīcību kluba degšanas izmeklēšanā. “Kāpēc policija visu šo laiku ir nodarbojusies ar papīriem, kad būtu jāķer rokā vainīgais?”

Kā informēja domes deputāts, tad par šo jautājumu ieinteresējusies arī Dānijas vēstniecība, kas šodien ieradusies negaidītā vizītē pie Liepājas domes vadības. S.Lorencs pastāstīja, ka ar Dānijas vēstniecību sazinājies vairākkārt. Pārsvarā par jautājumiem, kas skar viņa darbu domē.

Viņš pasūkstējies, ka pašvaldība iebilst pret viņa tulka darbu, kā arī regulāri neizsniedz dokumentus, kas nepieciešami deputāta darbam u.c. Šodien viņš informējis vēstniecību arī par dedzināšanu un tās darbinieki reaģējuši nekavējoties un atbraukuši uz Liepāju.
Sāk palikt interesanti, ja iesaista Dāņu diplomātus konflikta risinājumā ….

PAPILDINĀTS 19.05.2010

Liepājas domes deputāts Stēns Lorenss, saukts arī par Luiju Fonteinu, nācis klajā ar paziņojumu, ka viņam piederošā nodegusī viesnīca “Fontaine Garden Village” Zanzibārā, Tanzānijā, nav bijusi apdrošināta. Ar to viņš grib pasvītrot atziņu, ka viņš pats nav izraisījis zināmos dedzināšanas gadījumus.

Pēc Fonteina domām, pēdējais dedzināšanas mēģinājums Liepājā ir bijis visļaunākais, jo mēģināts aizdedzināt māju, kurā tobrīd dzīvoja un atradās cilvēki. “Ja viens no maniem darbiniekiem nebūtu naktī pamodies un tādēļ spējis dzēst uguni pats, pilnīgi iespējams, ka māja būtu nodegusi un sadedzis būtu arī viņš un viņa ģimene.

Klubs “Fontaine Palace” nav vieta, kur cilvēki guļ, tādēļ iespēja izglābties bija daudz lielāka. Taču arī Zanzibārā varēja ciest cilvēki, tādēļ, lai kurš būtu tas, kurš veicis šīs dedzināšanas, viņš var tikt saukts par slepkavu un ir nolēmis darīt jebko, lai dabūtu mani prom no Liepājas,” uzskata Fonteins.

Fonteins kopā ar Liepājas vicemēru Gunāru Ansiņu (Liepājas partija) esot ticies ar Liepājas Pašvaldības policijas priekšnieku Normundu Dīķi. “Tas nedeva īpašus rezultātus, taču tika apsolīts palielināt policijas patruļu biežumu manu īpašumu tuvumā. Dažas dienas vēlāk policija sāka pastiprināti uzmanīt un sodīt manas picērijas apmeklētājus, kuri atradās uz ielas ar atvērtām alus pudelēm, kamēr gaidīja savus pasūtījumus.

Policijas darbinieki rupji aizbildinājās ar to, ka Dānijas vēstnieks ir lūdzis nodrošināt stingrāku kārtību šajā pilsētas daļā un viņš ir atbildīgs par policijas patruļu biežumu un rīcību,” savu neapmierinātību pauda Fonteins.

Vai tomēr Fonteinam nebūtu vienkāršāk visu apdrošināt…. Ja viņš to nezina, tad viņa dzimtaja Dānijā tas būtu NONSENS..

ĪPAŠNIEKS UN NEAPDROŠINA SAVU ĪPAŠUMU !

PAPILDINU 27.05.2010

Klubs “Fontaine Palace” piektdienas vakarā atkal vēra durvis saviem apmeklētājiem. Ugunsgrēks klubā izcēlās tieši pirms jaunā gada svinībām, kas darīja aizdomīgus gan kluba darbiniekus, gan apmeklētājus.

Vecot notikušā izmeklēšanu, ekspertīzes apliecināja, ka klubā notikusi mākslīga aizdegšanās, taču joprojām atklāts paliek jautājums, kurš un kāpēc to izdarīja.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

 • .
  .

  nu nu lai nu par ko bet par Fonteinu nekad un nemūžam! tas būtu tas pats kas par krieviem nobalsot!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Tāpēc jau saku, āķītis ir izmests, bet ja par Sesku…
  tad gadiem ilgi klīstot pa domes koridoriem, tā arī nav līdz galam spējis izprast pieticīgās pilsētnieku vēlmes un jocīgu vēlēšanos dzīvot savā pilsētā par saviem maksātajiem nodokļiem ciešami un sakārtoti. Nē, lielākajiem tarifiem par apkuri Latvijā, nē lielākam bezdarbam, nē sliktākajiem ceļiem, … nē …turpināt ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pārmatoties krievu pusē,viņš Liepāja tik zaudēs. Vari neatjaunot savu ūķi, Lorensssss ,ES un mani draugi tur neies

  Atbildēt
 • .
  .

  es gan gaidu, kad atveersies klubs un juutu liidz taa saimniekam nevienliidziigajaa ciinjaa! drosmiigs!

  Atbildēt
 • .
  .

  es domāju, ka fonteins ir baigais malacis, cik redzu, tad klubs driiz buus valjaa un ar to arii vinju apsveicu, kaa arii visus liepaajniekus!
  redzu arii, ka klipproject ir ietekmeejies no seska propogandas kampanjas pret fonteinu, par to zheel, bet kas attiecas uz apdroshinaashanu, tad taa ir katra pasha personiskaa un arii finansiaalaa lieta.ljaunpraatiigaas dedzinaashanas fakts pats par sevi ir shausmiigs.
  starp citu, mani iipashumi arii nav apdroshinaati, bet tas mani nepadara par sliktaaku cilveeku.

  Atbildēt
 • .
  .

  To:ff —No sākuma ,JĀ, man patika cīņas spars un vēlme ieķeksēt Liepājas varenos…. Par Sesku ,ja lasi //kllproject.lv/- slavinošu rakstu nav. Pat pretēji…
  Mani aizķēksēja Stēna ieteikums mācīties Latviešiem krievu valodu…
  Lai jau viņš izvēlas ar ko tad ir viņam pa ceļam, bet tā NEKĀ PERSONĪGI
  🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *