Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

PAPILDINĀTS 06.08. 2011

Presei
2011.gada 6.septembris
Liepāja

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Valsts pret iedzīvotājiem
Mūsdienu politiskā sistēma Latvijā ir pārvērtusies par kaut ko līdzīgu „Valsts pret iedzīvotājiem”. Proporcionāli pret pārējām ES valstīm, Latvijā ir ļoti liels sabiedriskā sektorā strādājošo balsstiesīgo skaits. Un, protams, tie, kas strādā šajā sektorā, cenšas saglabāt savu darba vietu, cītīgi radot problēmas privātajam sektoram un galīgi neuzvedoties kā līdzpilsoņi.

Iebilst pret sistēmu viņi neuzdrošinās, jo baidās, ka, izsakot savu viedokli, var zaudēt savas darba vietas. Tajā pašā laikā viņi saprot to, ka kaut kas ar valsts aparātu īsti kārtībā nav.

Es ticu tam, ka publiskajā sektorā strādājošie turpina balsot par tiem pašiem cilvēkiem, kas jau ir valdībā – esmu redzējis pārāk daudzus ofisus gan policijā, gan ieņēmumu dienestā, gan neskaitāmos citos valsts kantoros, kur datora vietā sēž bariņš skaistu blondīņu, čalojot un lakojot nagus.

Valsts aparāts ir novecojis, neefektīvs – daudzas iestrādnes no Padomju Savienības laikiem un to laiku domāšanas. Lai cilvēki izprastu, ko es ar to domāju, kā piemēru varu minēt protokolu sistēmu – protokola izrakstīšana par ātruma pārsniegšanu Latvijā, policistam aizņem veselu pusstundu, kas arī ir viens no iemesliem kāpēc daudzi cilvēki izvēlas dot kukuļus, esmu to darījis arī pats un mēs visi zinām, ka tas tiek darīts vēl joprojām, bet mēs to, diemžēl, pieņemam kā normālu parādību.

Šī ir viena no lietām, ko varētu pavisam viegli un ātri izmainīt un no tā iegūtu mēs visi.

Es novēlu pašu labāko Latvijai, esmu šeit dzīvojis jau ilgi un plānoju šeit palikt arī turpmāk, bet Latvijas balsottiesīgajai sabiedrības daļai ir jāpamostas un jādod iespēju jaunām sejām ienākt politikā. Gados jaunu un vidēja vecuma iedzīvotāji pamet valsti, jo neredz tai nekādu nākotni – tam jādara gals.

Jaunās Latvijas ministri līdz šim šajos apstākļos nav saskatījuši problēmas, bet ir lietas, ko ir iespējams izmainīt pat vienas nakts laikā, ja vien ir tāda vēlēšanās.

Štokenbergs mežonīgajos rietumos
Skatoties uz Puisi Štokiju viņa pēdējā vizītē Liepājas policijas nodaļā, staigājam apkārt roku rokā sadevušies ar vietēja mēroga par politiķi būt gribošo Edgaru Krūmiņu.
http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/stokenbergs-policistiem-sola-piemaksas-un-jaunas-automasinas/
Solot jaunas automašīnas policijas puišiem, manuprāt, viņš nedara neko citu kā vien cenšas iegūt policijas spēku balsis tuvojošajās Saeimas vēlēšanās. Tāpat tas man liek atcerēties arī to, cik gan slikti Latvijas politiķi ir – viņi ir gatavi darīt visu, lai vien paliktu pie varas un, tādējādi, turpinātu piebāzt savas kabatas.

Un tas turpinās par spīti tam, ka gandrīz visa Latvijas tauta nobalsoja par viņu atlaišanu. Mums ir jāatceras, kāpēc prezidents Zatlers izmantoja savas tiesības ļaut Latvijas iedzīvotājiem izlemt vai valdībai vajadzētu palikt vai mainīties – rezultāts bija „Vācieties prom un atpakaļ nerādieties!”.

Iemesls bija pavisam vienkāršs – Saeimas deputāti galvenokārt strādāja tikai pie tā kā padarīt sevi bagātākus, izmantojot sev dotās tiesības un varu. Un šeit mēs nonākam tieši pie Štokija, kura tieša atbildība kā iekšlietu ministram bija atbrīvot Latviju no šīm problēmām, bet kā mēs redzam, viņam ne tuvu neizdevās sliktos puišus, vai varbūt tos vajadzētu dēvēt par viņā draugiem, pie atbildības!

Bet atkal jau šie paši cilvēki sevi nostāda kā godprātīgus politiķus, solot Latvijas labā darīt to labāko. Es nesaprotu kā viņi spēj dzīvot normālu dzīvi, zinot, ka viņi, manuprāt, klaji melo. Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka viņi noteikti ir pie šādas dzīves tā pieraduši, ka jau uzskata šos melus par normālu dzīves sastāvdaļu.
Puisis Štokijs izmanto Edgaru Krūmiņu kā ekspertu savā partijā (Vienotība). Krūmiņš ir tas pats cilvēks, kas iesūdzēja mani tiesā par to, ka publiski izteicos par to kā viņš ir mani un manu sievu šantažējis, pēc tam, kad kļuvu par Liepājas domes deputātu, jo šo vietu viņš bija vēlējies sev.

Krūmiņa kungs ar šo lietu izgāja 3 tiesu institūcijas, līdz pat Augstākajai tiesai, kur visās zaudēja, vien iztērējot tiesas laiku, Latvijas valsts naudas līdzekļus, lai censtos pierādīt, ko tādu, ko viņš pats zināja esam par meliem. Šis vīrs mani šantažēja un teica, ka ar mani un manu sievu notiks kas slikts, ja neatdošu viņam savu vietu domē – es savas domas par viņu nekad nemainīšu, šādiem cilvēkiem jāiet dzīvot mežā.
Pēdējā tiesas prāvā, kurā piedalījos, E.Krūmiņs, iespējams, nejauši, atdzinās, ka esot piekritis ar mani runāt pēc sarunas ar Štokenbergu un, kā mēs viņu varētu nodēvēt, Mazo Lembergu (Uldis Sesks), kas arī norāda uz to, kāpēc šāda tikšanās vispār notika un to, ka viņš nestrādāja viens, lai dabūtu mani laukā no Liepājas domes.

Es iesaku un lūdzu balsotājus kārtīgi padomāt pirms balss atdošanas un aizmirst par tādiem cilvēkiem kā Štokenbergs un pārējie augstus amatus ieņemošie politiķi no iepriekšējām valdībām – viņi visi ir vienādi, grupiņa laupītāju vienā vai otrā veidā. Latvijas politikā vajag ienākt jaunām asinīm – vecajiem zēniem jau tā ir gana naudas, lai laimīgi nodzīvotu dzīvi līdz galam.

Kā sviežas mazais Lemberg– izklaidējies kopā ar sliktajiem zēniem, kā to jau sen vajadzēja darīt? Sekojot mana kolēģa Liepājas domē, mazā Lemberga, politiskajai karjerai, varam secināt, ka šo gadu laikā viņš ir atbalstījis tikpat kā visus bijušos un esošos politikas sliktos zēnus – Lembergu, Šķēli, Šleseru, bet, tikko kā mākoņi ap viņa tā brīža elku sabiezējas, viņš veiksmīgi atrod jaunu figūru pie kuras pieķerties. Tomēr izskatās, ka, beidzot, viņam vairs nav jaunu draugu ar ko spēlēties, tāpēc viņš paliek kopā ar savu politisko gangsteru ģimeni.

Varbūt beidzot cilvēki sapratīs, ka šis vīrs neko labu Liepājai nenes. Vairāk nekā 10 gadus viņš zīmē sevi un savus darbus rožainās krāsā Seskam draudzīgajā vietējā presē („Kurzemes Vārdā”) – to cik labi Liepājā viss notiek un attīstās, bet tas nav ne tuvu tam, cik labi viss būtu varējis attīstīties bez viņa atrodoties šajā augstajā krēslā.

Mana galvenā vēlme un iemesls, kāpēc iesaistījos politikā, nav noslēpums, ka ir dabūt Mazo Lembergu ārā no viņa augstā amata. Man šķiet, ka liepājnieki sāk saprast, kāds šis vīrs patiesībā ir, bet tiem, kuri to vēl nav sapratuši, varu teikt – neesiet naivi! Šis vīrs ir veidots no tāda paša materiāla kā Lembergs, Šķēle, Šlesers un viņš pielieto tieši tās pašas iedzīvošanās tehnikas kādas visi pārējie.

Rēķins

Mani padara dusmīgu tas, ka Edgars Krūmiņš nav mācījies no neveiksmīgajiem mēģinājumiem mani šantažēt un atkal mēģina tikt lielajā politikā.

Pēc uzvaras tiesā, man bija gana un es izlēmu likties mierā. Tomēr pēc likuma man ir doti 10 gadi, kuru laikā varu pieprasīt kompensāciju no Krūmiņa par izmaksām, ko šī prāva no manis ir prasījusi.

Tā kā man jau metās nelabi ieraugot viņa seju vien, izlēmu neizmantot šīs tiesības, taču pēc nesenajiem notikumiem, redzot, ka Edgars Krūmiņš tomēr uzstājīgi cenšas kļūt par pilnvērtīgu politiķi, mainīju savas domas, jo uzskatu, ka viņš Latvijai nesīs tikai postu.

Tāpēc, lai cilvēkiem nerastos šaubas par to, ka runāju nopietni, publiski paziņoju, ka nosūtu Krūmiņa kungam rēķinu par manu 2 advokātu izmaksām, morālo kompensāciju un samaksu par manu izniekoto vērtīgo laiku.

Ja Krūmiņš šo rēķinu neapmaksās 60 dienu laikā, es šo naudas summu piedzīšu no viņa tiesas ceļā, kā arī panākšu viņa apcietināšanu par šantāžu, ko viņš vērsa pret mani. Iesaku Krūmiņa kungam lūgt Štokenbergam aizdevumu. Rēķins Krūmiņam ir nosūtīts vienlaicīgi ar šīs vēstules publicēšanu.

Louie Fontaine
Steen Lorenz

Edgaram Krūmiņam
Liepājā

Rēķins
Datums: 31.08.2011

Morālā kompensācija un izmaksas par 2 advokātu – Pētera Treija un Agnese Hartmengas, izmantošanu manai aizstāvībai lietā, kuru tu pret mani ierosināji, un kurā tu zaudēji visās Latvijas tiesu institūcijās, arī Augstākajā tiesā. Man ir tiesības pieprasīt tev atlīdzināt šos zaudējumus saskaņā ar Latvijas likumdošanu, jo tu tiesu zaudēji un bez iemesla radīji man personīgus morālus un finansiālus zaudējumus.

Lai izvairītos no papildus tiesas prāvām, es dodu tev iespēju labprātīgi apmaksāt šo rēķinu 60 dienu laikā, neradot papildu izdevumus par vēl kādām jaunām tiesas prāvām.

1) Izdevumi par 2 advokātu algošanu: 5000 Ls
2) Morālā kompensācija: 3000 Ls
3) Mana laika izniekošana: 1000 Ls

Kopējā summa : 9000 Ls

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

 • .
  .

  nu nu lai nu par ko bet par Fonteinu nekad un nemūžam! tas būtu tas pats kas par krieviem nobalsot!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Tāpēc jau saku, āķītis ir izmests, bet ja par Sesku…
  tad gadiem ilgi klīstot pa domes koridoriem, tā arī nav līdz galam spējis izprast pieticīgās pilsētnieku vēlmes un jocīgu vēlēšanos dzīvot savā pilsētā par saviem maksātajiem nodokļiem ciešami un sakārtoti. Nē, lielākajiem tarifiem par apkuri Latvijā, nē lielākam bezdarbam, nē sliktākajiem ceļiem, … nē …turpināt ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pārmatoties krievu pusē,viņš Liepāja tik zaudēs. Vari neatjaunot savu ūķi, Lorensssss ,ES un mani draugi tur neies

  Atbildēt
 • .
  .

  es gan gaidu, kad atveersies klubs un juutu liidz taa saimniekam nevienliidziigajaa ciinjaa! drosmiigs!

  Atbildēt
 • .
  .

  es domāju, ka fonteins ir baigais malacis, cik redzu, tad klubs driiz buus valjaa un ar to arii vinju apsveicu, kaa arii visus liepaajniekus!
  redzu arii, ka klipproject ir ietekmeejies no seska propogandas kampanjas pret fonteinu, par to zheel, bet kas attiecas uz apdroshinaashanu, tad taa ir katra pasha personiskaa un arii finansiaalaa lieta.ljaunpraatiigaas dedzinaashanas fakts pats par sevi ir shausmiigs.
  starp citu, mani iipashumi arii nav apdroshinaati, bet tas mani nepadara par sliktaaku cilveeku.

  Atbildēt
 • .
  .

  To:ff —No sākuma ,JĀ, man patika cīņas spars un vēlme ieķeksēt Liepājas varenos…. Par Sesku ,ja lasi //kllproject.lv/- slavinošu rakstu nav. Pat pretēji…
  Mani aizķēksēja Stēna ieteikums mācīties Latviešiem krievu valodu…
  Lai jau viņš izvēlas ar ko tad ir viņam pa ceļam, bet tā NEKĀ PERSONĪGI
  🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *