Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

GRIB SODĪT, BET VAI IZDOSIES……06.10.2009

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Liepājā pret deputātu Stīnu Lorencu (bezpartijisks) sākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu un viņš 13.oktobrī uzaicināts ierasties pašvaldības policijā, šodien informēja pats Lorencs.

Viņš sacīja, ka uzaicinājumā gan neesot norādīts, par ko policijā būšot saruna, taču, visticamāk, par incidentu 13.augusta domes sēdē, kad Lorencs sarunāja rupjības domes priekšsēdētājam Uldim Seskam (Liepājas partija).

Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis aģentūrai LETA apstiprināja, ka šāda lietvedība tiešām ir sākta; lietas materiālu apkopošana var ilgt četrus mēnešus, pēc tam jāpieņem lēmums vai jāpiemēro sods.

Jau ziņots, ka 13.augustā domes sēdes noslēgumā deputāts Stīns Lorencs lamādamies pameta Liepājas domes sēdi, personīgi nolamājot arī Liepājas domes priekšsēdētāju Sesku.

Lorencs sēdes laikā skaļi komentēja un pauda viedokli par gandrīz katru dienaskārtības jautājumu, bet visvairāk bija neapmierināts, ka viņam nav iespējas iepriekš iepazīties ar vairākiem domes sēdē izskatāmajiem jautājumiem, ka svarīgi lēmumprojekti dienaskārtībā tiekot iekļauti pēdējā brīdī.

Par šādu pārkāpumu var uzlikt naudas sodu no piecdesmit līdz divsimt piecdesmit latiem vai piemērot administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm.

Lietvedība sākta pēc Liepājas domes deputāta Oskara Zīda (Liepājas partija) iesnieguma. Zīds jau iepriekš pauda sašutumu par šādu Fonteina rīcību un pieprasīja, lai viņš publiski atvainojas. Paskaidrojumi saistībā ar šo incidentu uzklausīti arī no citiem Liepājas domes deputātiem.

Atklāta vēstule Latvijas presei

Es domaju, ka par nesen notikušo jāinformē visa Latvijas sabiedrība. Pēc tam, kad 2009. gada jūlijā tiku ievēlēts par Liepājas pilsētas Domes deputātu, esot pēdējam partijas „Sabiedrība citai politikai” (SCP) sarakstā, esmu piedzīvojis dīvainu vairāku partijas biedru reakciju, kuri visu manis kandidēšanas laiku zināja, ka nevēlos būt un palikt par SCP biedru un mans mērķis ir saglabāt deputāta vietu sev, ja es to iegūtu.

Pēc manas ievēlēšanas, vietējais SCP līderis Edgars Krūmiņš un vairāki citi SCP Liepājas Domē neievēlētie deputātu kandidāti ieradās pie manis un, man par pārsteigumu, vēlējās, lai sedzu partijas reklāmas kampaņas izdevumus, jo esmu ieguvis vietu Domē.

Es palūdzu viņus aiziet un nevēlējos pat apspriest šādu iespējamību, jo jau sākotnēji piedalījos domes velēšanās kā neatkarīgs deputāta kandidāts. Tas tika darīts arī tādēļ, ka SCP līderis Aigars Štokenbergs pēkšņi liedza man iespēju ieņemt Liepājas Domes deputāta vietu, neesot partijas biedram, lai gan jau iepriekš zināja manu nostāju.

Gandrīz 3 mēnešus vēlāk, ar mani sazinājās Edgars Krūmiņš, lai sarunātu privātu tikšanos kopā ar manu sievu Ivonnu Kalitu, kas pildītu tulka pienākumus. E. Krūmiņš pieprasīja, lai samaksāju SCP kampaņas izdevumus 13 500 latu apmērā, vai arī pametu savu vietu Liepājas pilsētas Domē, atstājot to viņam 30 dienu laikā, vai arī „notiks kas slikts”.
Krūmiņa kungs, kad jautāts, vai viņš mani šantažē, klaji atbildēja – „Jā.”

Es atteicos ar viņu par to runāt un nākamajā dienā pēc sarunas, sazinājos ar SCP partijā esošo Saeimas deputātu Arti Pabriku lai uzzinātu, par ko īsti ir runa un pieprasīju pārtraukt šo bezjēdzību. Kopš mūsu sarunas viņš vairs nav ar mani kontaktējies.

Šaja sakarā, jau četras reizes esmu zvanījis KNAB, taču izskatās, ka viņi nav ieinteresēti – viņi neatzvana un ir atteikušies ierasties Liepājā, lai pārrunātu notikušo. Manuprāt, tas liecina par to, cik korumpēta šī valsts ir.

Man nav nekādas saistības ar SCP priekšvēlēšanu kampaņu, esmu pats sedzis visas ar savas neatkarīga deputata kandidāta reklāmas kampaņu saistītās izmaksas, bez jebkādas palīdzības no SCP puses.

Es domāju, ka nākamajiem vēlētājiem ir svarīgi apzināties, ka „Sabiedrība citai politikai” nav labāka par citām līdzīgām politiskajām partijām Latvijā, nesaskatu starp tām nekādu atšķirību.

Trīs mēnešus esot Latvijas politikā, man jāatzīst, ka politiskā situācija valstī ir daudz sliktāka, nekā liekas. Manuprāt, Latvija pēdējo 15 gadu laikā ir pavirzījusies ne vairāk kā pāris nelielus soļus uz priekšu, ja runa ir par korupciju un „pakalpojums pret pakalpojumu” domāšanu.

Politika Latvijā ir bizness, kurā viss tiek pirkts un pārdots un jebkurš to zina, taču neko nedara situācijas uzlabošanā. Vēl pie tam izskatās, ka tas ir publiski pieņemts. Es nesaprotu, kā šie „vīri melnā”, kas braukā ar melnām automašīnām, tiek cauri sveikā. Latvijas iedzīvotāju ziņā ir apturēt šo politikas biznesu un nepieļaut savas valsts izlaupīšanu.
Paskatieties uz tādām personām kā A. Šlesers, A. Šķēle, A. Lembergs, U. Sesks, A Kalvītis un neaizmirstiet par bijušo premjerministru, kura „melnā nauda” tika nozagta Saeimā, un protams, mūsu „nothing special” ministru.
Aizdevums, kuru Latvija ir saņēmusi, nozīmē tikai to, ka „vīri melnā” kļūs vēl bagātāki. Latvijai nevajadzētu ņemt nekādu aizdevumu, tā vietā beidzot tiekot vaļā no zagļiem valdībā.

Liepājas Domes deputāta Stēna Lorenca (Steen Lorenz)
atklāta vēstule Latvijas presei

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenss, viņa nedienas

 • .
  .

  nu nu lai nu par ko bet par Fonteinu nekad un nemūžam! tas būtu tas pats kas par krieviem nobalsot!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Tāpēc jau saku, āķītis ir izmests, bet ja par Sesku…
  tad gadiem ilgi klīstot pa domes koridoriem, tā arī nav līdz galam spējis izprast pieticīgās pilsētnieku vēlmes un jocīgu vēlēšanos dzīvot savā pilsētā par saviem maksātajiem nodokļiem ciešami un sakārtoti. Nē, lielākajiem tarifiem par apkuri Latvijā, nē lielākam bezdarbam, nē sliktākajiem ceļiem, … nē …turpināt ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pārmatoties krievu pusē,viņš Liepāja tik zaudēs. Vari neatjaunot savu ūķi, Lorensssss ,ES un mani draugi tur neies

  Atbildēt
 • .
  .

  es gan gaidu, kad atveersies klubs un juutu liidz taa saimniekam nevienliidziigajaa ciinjaa! drosmiigs!

  Atbildēt
 • .
  .

  es domāju, ka fonteins ir baigais malacis, cik redzu, tad klubs driiz buus valjaa un ar to arii vinju apsveicu, kaa arii visus liepaajniekus!
  redzu arii, ka klipproject ir ietekmeejies no seska propogandas kampanjas pret fonteinu, par to zheel, bet kas attiecas uz apdroshinaashanu, tad taa ir katra pasha personiskaa un arii finansiaalaa lieta.ljaunpraatiigaas dedzinaashanas fakts pats par sevi ir shausmiigs.
  starp citu, mani iipashumi arii nav apdroshinaati, bet tas mani nepadara par sliktaaku cilveeku.

  Atbildēt
 • .
  .

  To:ff —No sākuma ,JĀ, man patika cīņas spars un vēlme ieķeksēt Liepājas varenos…. Par Sesku ,ja lasi //kllproject.lv/- slavinošu rakstu nav. Pat pretēji…
  Mani aizķēksēja Stēna ieteikums mācīties Latviešiem krievu valodu…
  Lai jau viņš izvēlas ar ko tad ir viņam pa ceļam, bet tā NEKĀ PERSONĪGI
  🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *