Valentīndienā Riču ģimene Liepājā!

Tā dēvētajā, Visu mīlētāju dienā – 14. februārī plkst. 18.00 Liepājas latviešu biedrības namā dzīvesprieku, optimismu un enerģiju izstaros dziedošā Riču ģimene no Rīgas!

Ritmiskās romu un pasaules tautu mūzikas melodijas, īpašā, tikai šim ansamblim raksturīgā aranžējumā, liek sirdij krūtīs pukstēt straujāk. Bet, kad parādās apburošās dejotājas, acis no tām grūti novērts, jo viņu deju stāsti liek aizmirsties.

Jokošana, kāds stāsts un, protams, kopā dziedāšana – tā ir neatņemama programmas sastāvdaļa. Būsim kopā sirsnīgā, jaukā, enerģijas un prieka pārpilnā koncerta atmosfērā. Koncerta programmā ir padomāts par ikvienu klausītāju – tādēļ koncertu var apmeklēt kopā ar visu ģimeni.

Ansambļa ģitārists Agris Richs stāsta: „Ja Jūs esat atnākuši uz koncertu, tad esiet gatavi, ka būs gan jādzied, gan jādejo. Citādāk jau nemaz nevar būt! Nākot uz koncertu, cilvēks nopērk biļeti, lai pats varētu padejot un padziedāt kopā ar citiem viesiem. Tas ir svarīgi un ļoti pareizi! ”.

Ļoti spēcīgs vokāls un samtaini patīkams balss tembrs ir ģimenes jaunākajam solistam Rinaldo, kurš ar savu balsi spēj saviļņot ikvienu klausītāju publikā. Ja vēlaties baudīt klasisku romances izpildījumu un mīlas dziesmas, tad ansambļa romantiskākās balss īpašnieks Kaspars Richs ir tieši tas, kas jums sagādās šo baudījumu.
Kaisles pilnas dziesmas, ugunīgas dejas, virtuoza vijoļspēle, romantiska klaviermūzika, klasiskās ģitāras ritmi, jaunākās ansambļa dziesmas, pirmatskaņojumi, skatuves tērpu izrādīšana, muzikāli elementi, prieks un līksmība tas viss jūsu sirds siltumam Riču ģiemenes Valentīndienas koncertā!

Biļešu cena 3-7 Ls
Biļetes iepriekšpārdošanā no 22. janvāra
Liepājas latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

Papildus informācija: www.biedribasnams.lv
LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu