Valentīndienā Riču ģimene Liepājā, mūzikas melodijas

Mūzikas melodijas.

Tā dēvētajā, Visu mīlētāju dienā – 14. februārī plkst. 18.00 Liepājas latviešu biedrības namā dzīvesprieku, optimismu un enerģiju izstaros dziedošā Riču ģimene no Rīgas!

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Ritmiskās romu un pasaules tautu mūzikas melodijas, īpašā, tikai šim ansamblim raksturīgā aranžējumā, liek sirdij krūtīs pukstēt straujāk. Bet, kad parādās apburošās dejotājas, acis no tām grūti novērts, jo viņu deju stāsti liek aizmirsties.

Jokošana, kāds stāsts un, protams, kopā dziedāšana – tā ir neatņemama programmas sastāvdaļa. Būsim kopā sirsnīgā, jaukā, enerģijas un prieka pārpilnā koncerta atmosfērā.

Koncerta programmā ir padomāts par ikvienu klausītāju – tādēļ koncertu var apmeklēt kopā ar visu ģimeni.

Rici main 1

Ansambļa ģitārists Agris Richs stāsta: „Ja Jūs esat atnākuši uz koncertu, tad esiet gatavi, ka būs gan jādzied, gan jādejo.

Citādāk jau nemaz nevar būt! Nākot uz koncertu, cilvēks nopērk biļeti, lai pats varētu padejot un padziedāt kopā ar citiem viesiem. Tas ir svarīgi un ļoti pareizi! ”.

Mūzikas melodijas.

Ļoti spēcīgs vokāls un samtaini patīkams balss tembrs ir ģimenes jaunākajam solistam Rinaldo, kurš ar savu balsi spēj saviļņot ikvienu klausītāju publikā.

Ja vēlaties baudīt klasisku romances izpildījumu un mīlas dziesmas, tad ansambļa romantiskākās balss īpašnieks Kaspars Richs ir tieši tas, kas jums sagādās šo baudījumu.

Kaisles pilnas dziesmas, ugunīgas dejas, virtuoza vijoļspēle, romantiska klaviermūzika, klasiskās ģitāras ritmi, jaunākās ansambļa dziesmas, pirmatskaņojumi.

Skatuves tērpu izrādīšana, muzikāli elementi, prieks un līksmība tas viss jūsu sirds siltumam Riču ģiemenes Valentīndienas koncertā!

 

Rici main

Labu Dienu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!