AKKA/LAA iepriecina ar jaunu ierosmi.

funny-pictures-014
Bez autora piekrišanas Latvijā nedrīkst pārpublicēt populārās interneta vietnes “YouTube” video, taču tajā pašā laikā ir apšaubāmi, vai autortiesību aizstāvju aģentūra AKKA/LAA var iekasēt naudu par nelikumīgi pārpublicētiem darbiem.

Par šādu divdomīgu AKKA/LAA vēlmju interpretāciju AKKA/LAA nolemj :

1. Lai Latvijas mēdiju, blogsfēras, un jebkura lietotāja (lv. iedzīvotāja) prasības un izpratne par autortiesību naudas virzība uz AKKA/LAA kontiem netiktu apšaubīta tiek pieņemts ģeniāls un vienkāršs samaksas veids par autortiesības likumu ievērošanas nevainīgumu Latvijā.

2. AKKA/LAA izplata speciālas uzlīmes, kas tiek līmētas uz visiem TV aparātiem un visu pārējo, kas rāda vai izdod skaņu.

3. Uzlīme pozicionēs šo aparātu, kā legālu ‘YouTube’ produkcijas izplatīšanas veidu Latvijā, ko sankcionēs par samaksu AKKA/LAA.

Uzlīmes cena tīri simboliska 199.99lati.

4. Uzlīme norāda, ka ir iegādāta AKKA/LAA licence, kas atļauj rādīt, redzēt, klausīties visu un visur.

5. AKKA/LAA sniedz informāciju, ka autoriem, kuru darbi tiks redzēti, dzirdēti, sajusti par visu samaksās ‘YouTube’.

Ar patiesu prieku Jūsu AKKA/LAA
2009.gada 1.aprīlī.

akka-laa-uzlimes

maksas-uzlimes

geniali

VAI!!! Cik bēdīgi, mēs meičas nevarēsim cielēt ‘SPICE’ esmu sērās, par plikumu būs jāmaksā 🙂 🙂 🙂

2009.gada 8.oktobrī biedrībai „Autortiesību un konumicēšanas konsultāciju aģentūra/Latvijas autoru apvienība” (AKKA/LAA) Kultūras Ministrija atņēmusi licenci, tādējādi organizācijai vairs nebūs atļauja veikt mantisko tiesību kolektīvo pārvalstījumu attiecībā uz dažādu autoru darbu nomu vai īri, ziņo Latvijas Vēstnesis.

Oficiālais laikraksts Latvijas Vēstnesis ziņo, ka biedrībai līdz 2010.gada 1.janvārim jāveic visas nepieciešamās darbības atlīdzības sadalei par autoru darbu nomu un īri un tās pievienošanai 2010.gada sadales plānam.

AKKA/LAA pēdējā laikā iemantojusi arī Kultūras Ministrijas neuzticību saistībā ar jautājumu vai internetā drīkst publiskot YouTube video.

Tāpat biedrības vārds saistāms ar aizdomām par budžeta nepilnībām un nodokļiem dažāda veida datu nesējiem, to skaitā arī mobilajiem telefoniem.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top