Summer Sound, Liepājā desmitais pludmales festivāls

Summer Sound.

Nu ies karsti, tā liepājnieki! Laikam viņiem taisnība, jo būs liels viesu pieplūdums pilsētā. Rīkotāji sola, ka šī nedēļas nogale būs muzikāli un enerģētiski piesātināta. Sajūta ir tāda, kā gatavojoties mājas ballei.

Summer Sound festivāla vārti tiks vērti pulksten 17 29.jūlijā.

Šogad uz četrām dažādām skatuvēm kāps tādi pasaulē atzīti mākslinieki kā Džons Ņūmens, “Riton”, “The Roop”, “Go_A”.
Arī pašmāju “Musiqq”, “Gacho”, Ansis, “Jumprava”, “Dagamba, “Astro’n’out”, “Singapūras satīns”, “Kreisais krasts”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, Ralfs Eilands un daudzi citi.

Summer Sound” organizatori stāsta, ka papildus vairāk nekā 50 pašmāju un starptautisko mākslinieku koncertiem festivāla teritorijā būs.

Summer Sound  

Bērnu zona, karuseļi, brīvdabas kino, kur tiks rādīta latviešu kino klasika, jaunumi un Latvijas Kultūras akadēmijas studentu īsfilmas, klubs un vēl daudz citu pārsteigumu.

Sportiski noskaņotajiem festivāla apmeklētājiem sestdien būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā, kas norisināsies no pulksten 11 līdz 16.

Visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem iesakām būt tolerantiem un saprotošiem. Paredzams, ka cilvēku pilsētā būs daudz, iespējams, arī ceļu satiksme būs apgrūtināta.

Tāpat atgādinām, ka policija pievērsīs uzmanību visiem transportlīdzekļu vadītājiem.

Drošības padomi festivāla apmeklētājiem!

Dodoties baudīt festivālu, policija atgādina apmeklētājiem neaizmirst par savu drošību, īpaši atcerēties par drošību ūdens tuvumā. Neatstājiet bez uzraudzības mazākos pasākuma apmeklētājus.

Bērni un pusaudži, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, bez pieaugušo klātbūtnes nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā pēc plkst. 23.00.

Atgādinām festivāla apmeklētājus parūpēties ne tikai par savu, bet arī par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas.

Īpaši aicinām uz pasākumu neņemt līdzi vērtīgas lietas, kā arī tās neatstāt telšu pilsētiņā.

Policijas novērojumi liecina, ka ir personas, kuras šādos pasākumos ļaunprātīgi izmanto iereibušus cilvēkus, kuri zaudējuši modrību, lai nozagtu viņu personīgās mantas.

Ja esi festivālā atradis nozaudētas mantas, tās vari nogādāt uz atrasto mantu telti, kas atradīsies pie festivāla teritorijas. Visas atrastās mantas, kurām īpašnieki neatradīsies festivāla laikā, pēcāk tiks nogādātas Valsts policijā.

Atgādinājums festivāla apmeklētājiem!

Pasākuma norises vietā lidojumi ar bezpilota lidaparātiem jeb droniem ir aizliegti. Valsts policija un Liepājas Pašvaldības policija veiks aizlieguma ievērošanas kontroli!

Lai skaists un neaizmirstamiem mirkļiem bagāts festivāls!

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top