Piekrastes rajoniem draud apokaliptiski plūdi.

 

 

Šoreiz tās nav baumas vai izdomājumi…plūdi ir reāli draudi arī Latvijai.

Pavisam nesen par to rakstīju un ievietoju kartes ar iespējamajiem Latvijas teritorijas applūšanas rajoniem.

Tie tiešām ir šokējoši !

Plūdi var Latvijas teritorija sašķelt divās daļās. Par to vari palasīt šeit…  toreiz prognozes bija tendētas uz laika periodu, ko mūsu paaudze varētu arī nepiedzīvot.

Toties tagad ir pētījumi, ka vispārēja pasaules piekrastes rajonu applūšana ir iespējama daudz, daudz ātrāk.

Zinātnieki norāda uz periodu no 2020 līdz 2050 gadam !

Var rasties jautājums, kas ir par pamatu šādiem apgalvojumiem.  Sāksim ar to, ka Katarā notiek ANO konferencе par klimata pārmaiņām, kurā piedalās vairāk par 17 tūkstošu pārstāvju, eksperti un žurnālisti.

Konference notiks divas nedēļas un to atklāja  26 novembrī.  Galvenās tēmas būs Kioto protokols un jaunu radušos problēmu apskats , kas atklātas jaunu pētījumu rezultātā un cieši saistītas ar pasaules  klimata izmaiņām.

Zinātnieki no ANO tribīnes paziņojuši, ka okeāna līmenis paceļas par 60% ātrāk, kā bija prognozēts.

Pats satraucošākais ir fakts, ka tas notikšot daudz , daudz ātrāk nekā tas bija prognozēts senāk. Par to ziņo nopietni masu saziņas līdzekļi, kā  „USA Today” un “BBC”.

Vācu zinātnieki  ir pilnīgi vienisprātis ar krievu zinātniekiem, kas iespējamos plūdus pamato ne tikai ar ledāju kušanu, bet ar citu zinātnisku pētījumu, kas iegūts no zemes plātņu kustības iegūtajiem rezultātiem.

Liela katastrofa notiks Islandē, jā pie tā paša vulkāna   „Eyjafjallajokull” , kur notiks zemes plātņu pacelšanās un grimšana.

Ziemeļamerikas plātne pacelsies par vairākiem simtiem metru, bet Eirāzijas plātne sāks stipri iegrimt. Izveidosies bezdibenis, kur ieplūdīs okeāna ūdens veidojot hidrotermālu tvaika un pelnu sprādzienu.

Sāksies zemestrīces, kas aptvers visu pasauli. Sāks darboties vulkāni un radīsies  cunami ar viļņa augstumu pāris kilometru.  Dažu dienu laikā var aiziet bojā miljardi cilvēku un applūst piekrastes teritorijas vairāku simtu kilometru zemes iekšienē.

No zemes virsmas būs noslaucīta Ņujorka, Riodežaneiro, Mumbaja, Tokija, Londona, Parīze,  Berlīne, Pēterburga,  Kaļiņingradas apgabals, Rīga, Amsterdama un tūkstošiem citu pilsētu.

Latvija var applūst, veidosies plūdi

Kā jau teicu…  zinātnieki prognozē, ka šīs šausmas notiks līdz 2050 gadam.

Tā lūk tautieši… šī nav fantastu ziņa, bet gan no ANO  tribīnes izplatīts paziņojums , ko sagatavojuši zinātnieki, kas domājams par saviem vārdiem arī var atbildēt.

 

 

Dalies ar šo rakstu, nekautrējies!

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

3 Atbildes uz “Piekrastes rajoniem draud apokaliptiski plūdi.”

 1. Darbinieks says:

  Tā viņš ir, klimata pārmaiņas jau tagad viskrasāk izjūt Āfrikas grupas valstis un Mazo salu valstu alianse, kuras piemeklējušas visdažādākās dabas katastrofas, okeāna ūdens līmeņa celšanās dēļ tiek zaudētas valstu teritorijas, trūkst pārtikas un ūdens.

  Šīs valstis ir gatavas rīkoties.Pat līdz alternatīvu teritoriju iegūšanas, pat karu.

 2. Flaijers says:

  Vispār viņi teica ka okeāna līmenis paceļas par 60% ātrāk, kā bija prognozēts. Bet ja nu dikti gribās, lai pasaules okeāna līmenis paaugstinās par 60%, lai nu arī tā būtu 😀

 3. piter says:

  atbildu : Flaijeram

  FU TU nelabais ! (ne jau Flaijers) 😉

  brrrrr negribu …izlabošu gan ! Lai gan nesaprotu, kā tas sanāk, jo kad rakstīju tā arī bija domāts, ka okeāna līmenis paceļas par 60% ātrāk, kā bija prognozēts

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

divdesmit + 9 =

scroll to top