Piekrastes rajoniem draud apokaliptiski plūdi.

 

 

Šoreiz tās nav baumas vai izdomājumi, plūdi ir reāli draudi arī Latvijai.

Pavisam nesen par to rakstīju un ievietoju kartes ar iespējamajiem Latvijas teritorijas applūšanas rajoniem.

Tie tiešām ir šokējoši!

Plūdi var Latvijas teritorija sašķelt divās daļās. Par to vari palasīt šeit…  toreiz prognozes bija tendētas uz laika periodu, ko mūsu paaudze varētu arī nepiedzīvot.

Toties tagad ir pētījumi, ka vispārēja pasaules piekrastes rajonu applūšana ir iespējama daudz, daudz ātrāk.

Zinātnieki norāda uz periodu no 2020 līdz 2050 gadam!

Var rasties jautājums, kas ir par pamatu šādiem apgalvojumiem.  Sāksim ar to, ka Katarā notika ANO konference par klimata pārmaiņām, kurā piedalās vairāk par 17 tūkstošu pārstāvju, eksperti un žurnālisti.

Konference notiks divas nedēļas.  Galvenās tēmas bija Kioto protokols un jaunu radušos problēmu apskats, kas atklātas jaunu pētījumu rezultātā un cieši saistītas ar pasaules  klimata izmaiņām.

Zinātnieki no ANO tribīnes paziņojuši, ka okeāna līmenis paceļas par 60% ātrāk, kā bija prognozēts.

Pats satraucošākais ir fakts, ka tas notikšot daudz , daudz ātrāk nekā tas bija prognozēts senāk. Par to ziņo nopietni masu saziņas līdzekļi, kā  „USA Today” un “BBC”.

Vācu zinātnieki  ir pilnīgi vienisprātis ar krievu zinātniekiem, kas iespējamos plūdus pamato ne tikai ar ledāju kušanu, bet ar citu zinātnisku pētījumu, kas iegūts no zemes plātņu kustības iegūtajiem rezultātiem.

Liela katastrofa notiks Islandē, jā pie tā paša vulkāna   „Eyjafjallajokull” , kur notiks zemes plātņu pacelšanās un grimšana.

Ziemeļamerikas plātne pacelsies par vairākiem simtiem metru, bet Eirāzijas plātne sāks stipri iegrimt. Izveidosies bezdibenis, kur ieplūdīs okeāna ūdens veidojot hidrotermālu tvaika un pelnu sprādzienu.

Sāksies zemestrīces, kas aptvers visu pasauli. Sāks darboties vulkāni un radīsies  cunami ar viļņa augstumu pāris kilometru.  Dažu dienu laikā var aiziet bojā miljardi cilvēku un applūst piekrastes teritorijas vairāku simtu kilometru zemes iekšienē.

No zemes virsmas būs noslaucīta Ņujorka, Riodežaneiro, Mumbaja, Tokija, Londona, Parīze,  Berlīne, Pēterburga,  Kaļiņingradas apgabals, Rīga, Amsterdama un tūkstošiem citu pilsētu.

Karte:

Latvija var applūst, veidosies plūdi

Kā jau teicu, zinātnieki prognozē, ka šīs šausmas notiks līdz 2050 gadam.

Tā lūk tautieši… šī nav fantastu ziņa, bet gan no ANO  tribīnes izplatīts paziņojums , ko sagatavojuši zinātnieki, kas domājams par saviem vārdiem arī var atbildēt.

Ticēt vai nē?

Gribētu jau neticēt, bet šādas-tādas pārmaiņas jau ir vērojamas, te pat, Baltijas jūras piekrastē.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “Piekrastes rajoniem draud apokaliptiski plūdi.”

 1. Darbinieks saka:

  Tā viņš ir, klimata pārmaiņas jau tagad viskrasāk izjūt Āfrikas grupas valstis un Mazo salu valstu alianse, kuras piemeklējušas visdažādākās dabas katastrofas, okeāna ūdens līmeņa celšanās dēļ tiek zaudētas valstu teritorijas, trūkst pārtikas un ūdens.

  Šīs valstis ir gatavas rīkoties.Pat līdz alternatīvu teritoriju iegūšanas, pat karu.

 2. vietējais no Liepājas saka:

  Nu un! Pārceļos uz vidieni,piemēram, no Liepājas uz Kuldīgu.

 3. Zeinbis saka:

  ŠODIENAS ZIŅA

  Islandes civilās aizsardzības departaments trešdien publicējis cilvēku evakuācijas plānu saistībā ar iespējamo valsts lielākā vulkāna izvirdumu tuvākajās dienās.

 4. arnolds saka:

  Skaista nave mums.Vismaz kau kas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top