Stāvvieta automobilim, kā mēs novietojam savu mīļoto automašīnu

 

 

Stāvvieta automobilim, vai ierastāk parking.

Kā mēs novietojam automobili vai tautas valodā, parkojamies?

Ir divi veidi, kā to darām! Vēsi, nevērīgi vai arī apdomīgi ar nedrošuma sajūtu no blakus esošajiem automobiļiem.

Stāvvieta automobilim ir tā vieta, kur izpaužas dažādu raksturu labākas un sliktākās īpašības.

Interesanti un skaisti video kadri par idiotiem, kas nesaprot, ka stāvvieta automobilim nav izklaides un savas nevarēšanas demonstrēšanas vieta ir redzēti daudz.

Simtiem gadu atpakaļ, blogeris laacz, jau ierosināja izveidot uzlīmes “Es parkojos kā idiots”

Te pat auto novietošanas sensori un padomus dodošs pūlis nelīdzēs. Ja esi muļķis tas uz ilgu laiku, bet ja idiots tas uz mūžu.

Ha, Ha!

Stāvvieta automobilim

Labi, par neārstējamiem idiotiem pietiks. Tomēr medaļai ir arī otra puse. Iedomājamies situāciju,  pazemes auto stāvvietā, kāds jauna auto īpašnieks ir aizņēmis pāris centimetru vairāk nekā nosaka `uzzīmētā līnija, kas pēc izmēriem der labi ja vecajiem “Žiguļiem”.

Nemaz nestrīdies, jaunie auto ir pieņēmušies apjomos!

Pats interesantākais, ka cieši stāvot diviem šādiem jauniem auto attaisīt durvis ir problemātiski. Ja vēl braucēji nav tievie vjetnamieši, bet resnuļi amerikāņi vai pašmāju lielāka gabarīta pilsoņi.

Uz ko es te tēmēju. Uz to, ka dažam labam “vecā opeļa” īpašniekam, sašutumu, par biezā pārkošanās manierēm, būtu jānomaina ar izpratni, jo viņš negrib lai viņa jaunā auto sānus bungātu citi!

Gan jau pats to izdarīs, garāžā!

Jā, jā, tā tas notiek,  tīšām vai netīšām, pret lepnāka auto sāniem iebelzt ar sava vecā auto durvīm ir pielīdzināms iekšējā skaudības velniņa pabarošanas rituālam. Tādas situācijas ir vērojamas bieži. Vecs auto nav žēluma objekts un tāpēc pieklājība tā īpašniekam stāvvietās nav galvenā.

Būsim savstarpēji pieklājīgi!

Novietojam automobili citiem netraucējot. Neesi skaudīgs, ja Tev blakus nostājas, kas lepnāks!

Labu dienu, lai stāvvieta automobilim ir droša!

 

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Viens komentārs par “Stāvvieta automobilim, kā mēs novietojam savu mīļoto automašīnu

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *