Rudens vēju muzikants

Rudens sezonas atklāšanas balle –
„Rudens vēju muzikants”

JPG 298aKad rudens raža krājas apcirkņos, prieks, aizrautība un gandarījums cilvēku sirdīs ir briedumā, Liepājas latviešu biedrības nams ir gatavs atsākt jauno šlāgerbaļļu sezonu.

Uz pirmo sezonas balli „Rudens vēju muzikants” aicinām 25. septembrī plkst. 20.00 kopā ar grupu „Apvedceļš”, kuri pie mums viesosies otro reizi.

Tradicionāli, jau ceturto gadu Biedrības nams liepājniekiem sniedz iespēju atpūsties šlāgerballēs, kurās vērojama abpusēja atsaucība – gan ar patiku no tālas Vidzemes ierodas grupas, gan apmeklētāji savlaicīgi un aktīvi rezervē galdiņus.
Stabila un dzīvotspējīga kļūst tradīcija izvēlēties Biedrības nama rīkotās balles par vietu, kur atzīmēt jubilejas un gadskārtas svētkus ģimenes, draugu un kolēģu lokā.

JPG 298

Vasarā vairāki apmeklētāji jautāja par iespēju izklaidēties šlāgerballēs un Biedrības nama kolektīvs ir gandarīts jaunajā sezonā piedāvāt balles septembrī, oktobrī un novembrī.

Septembra šlāgerballes visi – grupa „Apvedceļš” nāk no skaistas pilsētas Vidzemē – Smiltenes. Tās sastāvā ir pieci atraktīvi dalībnieki: Jānis Krūmiņš, Andis Mincis, Armands Leimanis, Mareks Siliņš un Juris Paleps. Grupu „Apvedceļu” pazīst visā Latvijā un viens no vispopulārākajiem hītiem ir dziesma „Zemenes”, šī dziesma var iešūpot ikvienu.

Šovasar grupa atzīmēja savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju ar ievērojamu festivālu Smiltenē. Desmit gadu laikā ir izdoti 6 CD un viens singls, kā arī grupas dziesmas iekļautas dažādās mūzikas ierakstu izlasēs.

Rudens lapu krāsainībā veidots arī balles „Rudens vēju muzikants” repertuārs. Programmā pārsvarā tiks izpildītas Jāņa Krūmiņa sacerētas dziesmas, bet par prieku klausītājiem tiks spēlēti arī visiem pazīstami mūzikas hīti no citu izpildītāju repertuāra.

Balles biļetes cena Ls 4,-
Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Biedrības nama kasē, tālr.634 23829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top