Īpaši jocīgā mīlestība Liepājā

Īpaši jocīgā.

Tā varētu raksturot Liepājas mēra un Liepājas partijas partneru izvēli politiskās ‘prostitūcijas’ tirgū. Vēl pavisam nesen bija flirts ar Lemberga kungu un viņa kabatas partiju Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS).

Tas noslēdza sadarbības līgumu (19.jūlijā) ar Liepājas partiju, tādā veidā apliecinot kopīgu dalību 10.Saeimas vēlēšanās.

Lielais vairums liepājnieku ta arī saprata… Sesks tuvinās smagos noziegumos apsūdzētajam Lembergam un tik cieši, ka tika manīta karikatūra par šo tuvināšanas procesu.

Īpaši jocīgā lieta.

Bet nu ir lasāma ziņa no Šlesera un Šķēles kungiem (AŠ)² vai ‘Par Labu Latviju’:

“Piektdien, 27. augustā, politiskā apvienība „Par Labu Latviju!” vienosies par sadarbību ar Liepājas partiju. Definējot kopīgus mērķus, abas organizācijas ir izstrādājušas sadarbības pamatnostādnes.

Sadarbības dokumentu „Par Labu Latviju!” vārdā parakstīs valdes locekļi Andris Šķēle un Ainārs Šlesers, savukārt Liepājas partijas vārdā līgumu parakstīs Uldis Sesks un Guntars Krieviņš.

Sadarbības līgums izstrādāts, lai risinātu sabiedrībai svarīgus un aktuālus valsts pārvaldes un pašvaldību uzdevumus, sekmētu reģionālo attīstību, iedzīvotāju labklājību un tautsaimniecības attīstību.

Veidotu augstu vides kvalitāti, rosinātu Latvijas interesēm atbilstošu ārpolitisko darbību, labvēlīgi mainītu sabiedrības uzticību konservatīvās vērtības pārstāvošiem politiskiem spēkiem un darbam valsts pārvaldes labā, stiprinot valstisko un nacionālo pašapziņu un respektējot dažādo Latvijas etnisko grupu piederību valstij.

Sadarbības vienošanās tiks parakstīta piektdien, 27. augustā, plkst. 16.00 Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā.”

Var aiziet un paskatīt, kā Sesks ar Krieviņu zvērēs mūžīgu mīlestību (AŠ)² preciniekiem.

Īpaši jocīgā izvēle.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Īpaši jocīgā mīlestība Liepājā”

 1. зузу saka:

  Победа за нами – АШ в квадрате и Ушаков вот наш оплот на светлое будущее. Как сказал мер Москвы – Русский в Латвии будет государственным

 2. Jane Doe saka:

  Dīvaini, bet Liepājas saitos šī ziņa vēl nav pat pieminēta. Kā tad tā?

 3. laimisk saka:

  Laikam Seska kungs ir piežmiedzis Liepajas portālu un citu saziņas līdzekļu skābekli…vai vienkārši visiem kauns par ‘Liepājas Partiju’
  Ziņa ir oficiāli izziņota Tautas Partijas mājas lapā

 4. ff saka:

  tas jau bija sagaidaams!
  paldies kliproject par zinjaam, patiik man shis portaals, kaut gan parasti es apciemoju to caur linku no liepaajniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top