Izstāde De facto – Liepājā

Lolitas Grabauskienes izstāde „De facto”


Māksliniece Lolita Grabauskiene, kuras dzīvesvieta ir Kauņa (Lietuva) izvēlējusies Liepājas latviešu biedrības namu, kurā eksponēt savu personālizstādi „De facto”.


Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 7. septembrī plkst. 17.00.

Izstāde „De facto” veltīta 10 gadu sadarbībai starp Kauņas un Liepājas māksliniekiem. Šo gadu laikā ir izstādīti darbi, notikušas iepazīšanās, nodibināti radoši kontakti un papildināta sadarbība.

Ideja par personālizstādi Liepājā radusies Liepājas Universitātes Mākslas un dizaina katedras rīkotajā vasaras plenērā, kurā māksliniece piedalās kopš 2007. gada. „Plenērs ir ietekmējis arī manu daiļradi”, atzīst māksliniece un lepojas, ka daļa izstādē apskatāmo darbu ir tapuši atrodoties Liepājā.

Lolitai Grabauskienei mākslā pats galvenais ir radīšanas process – eksperimenti ar tehnikām, materiāliem, jaunu ideju un tehnoloģiju meklēšana. Mākslas pamatvirzieni, kuros strādā L. Grabauskiene ir fotografikas, kolāžas, ādas dizains, mix media un plastika.

Māksliniece 1984. gadā absolvējusi Igaunijas mākslas akadēmiju. Kopš 1992. gada ir Lietuvas mākslinieku asociācijas biedre, savukārt kopš 2001. gada darbojas Kauņas ādas dizaina mākslinieku apvienībā „DarmArs”.

Esiet aicināti apskatīt mākslinieces Lolitas Grabauskienes personālizstādi „De facto” Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā līdz 30. septembrim.

Liepājas latviešu biedrības nama
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top