Ojāra Grinberga jubilejas koncertturneja.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Ojāra Grinberga koncerts Liepājā notiks 11.aprīlī.

Kā informē pasākuma producents Juris Millers, svinot izcilā dziedātāja, Latvijas estrādes simbola – Ojāra Grinberga 70 gadu jubileju, aprīlī notiks dziedātāja 70 gadu jubilejas koncertturneja, kurai dots nosaukums…

“Kad gadiem es pāri skatos…”.

Lai arī apaļo jubileju dziedātājs svinēja jau novembrī, koncerti notiks īsi pēc Lieldienām piecās Latvijas pilsētās – 7. aprīlī Madonā, 10. aprīlī – Ventspilī, 11.aprīlī plkst.19.00- Liepājas Latviešu biedrības namā, 12. aprīlī – Preiļos un 13. aprīlī Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace” (bij. kinoteātris “Rīga”).

Visos piecos jubilejas koncertos piedalīsies pats jubilārs, kuram piepulcēsies Kristapa Krievkalna mūziķu grupa, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Juris Vizbulis un Dons.

Ojāra Grinberga jubilejas koncerti būs muzikāla retrospekcija dziedātāja radošajā daiļradē, ļaujot klausītājiem atkal dzirdēt populārākās Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Ulda Stabulnieka un citu komponistu tieši Ojāram Grinbergam rakstītās dziesmas…

Ojāra Grinberga

“Somu pirts”, “Belladonna”, “Zirgu Tirgus”, “Gaujai”, “Mežrozīte”, “Šveika songs” – tie ir tikai daži no skaņdarbiem, kurus dzirdēsim Ojāra Grinberga 70 gadu jubilejas koncertos.

“Kad gadiem es pāri skatos…”

Biļetes uz visiem koncertiem ir pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā  www.bilesuparadize.lv

Ojāra Grinberga

Mazliet par Ojāra Grinberga dzīves ceļu …

Ojārs Grīnbergs dzimis 1942. gada 19. novembrī Rīgā. Mācījies Rīgas 24. vidusskolā, no 15 gadu vecuma strādā rūpnīcā Stars par virpotāja mācekli, paralēli mācās vakarskolā.

Dziedāt sācis Rīgas Filca klubā, no 1961. gada dzied TTP estrādes ansamblī, 1963. gadā sāk strādāt RVR, regulāri uzstājas populārākajos Rīgas restorānos (Tallina u.c.) un klubos, tostarp dzied prestižajā Skolotāju nama zālē.

No 1964. līdz 1966. gada dien padomju armijā, dzied karavīru ansamblī Zvaigznīte, ar kuru 1966. gadā iegūst 1. vietu festivālā Liepājas dzintars. Tūlīt pēc demobilizācijas seko uzaicinājums dziedāt REO, kur strādā līdz orķestra likvidācijai 1974. g.. 1972. gadā kļūst par laureātu starptautiskajā dziesmu konkursā Rostoka ’72.

Kopš 1973. gada duetā ar dziedātāju Margaritu Vilcāni strādā Filharmonijas ansamblī, pazīstamā arī kā Ulda Stabulnieka ansamblis, līdz 1979. gadā tas pieņem nosaukumu Tip Top.

Ojārs Grīnbergs uzstājies visā bijušajā PSRS, Vācijā, Čehijā, Nepālā, Bulgārijā, Kubā utt., viens no populārākajiem un spožākajiem latviešu estrādes dziedātājiem līdz pat astoņdesmito gadu beigām. Solo ieskaņojis ap 100 dziesmu, vismaz tikpat – duetā ar M.Vilcāni.

Bijis 6. Saeimas deputāts(1995 – 1998), paretam koncertē arī deviņdesmitajos.

2002. gadā BRG izdevusi pagaidām vienīgo Ojāra Grīnberga dziesmu izlasi Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu… ar 70./80. gadu oriģināl ieskaņojumiem.

Domāju. ka liepājniekiem būs interese atkal tikties ar Latvijas estrādes leģendu !

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *