Tavam mājoklim, lēti dizaina risinājumi ar eiro paleti

Dizaina risinājumi.

Interesants mājoklis izmantojot netradicionālus priekšmetus. Domāju, ka eiro paleti ar pilnām tiesībām var attiecināt šādam priekšmetam. Kāpēc, tieši eiro paleti, ko parasti izmanto kravu pārvadāšanai.

Dizaina risinājumi, varam pieņemt pat šādu skaidrojumu.

Mēs, liepājnieki kļūstam tuvāki zaļajai domāšanai. Metalurgs likvidēts, tas ir labi, bet inflācija un dārdzība liek racionālāk domāt. Tāpēc jādomā atraktīvi, lēti un ar izdomu.

Runā, ka globālā ekonomiskā krīze esot gandrīz pārvarēta, tomēr, varas kuluāros arvien skaļāk atskan minējumi par otro, trešo un iespējams mūžīgo cenu pieauguma bumu.

Dizaina risinājumi ar eiro paletēm šādā laikā ir radoši un drosmīgi mēģinājumi būt tuvāk oriģinalitātei.

Tomēr, ja nopietni, tie ir dizaina risinājumi, kas var patikt.

Negribu un neiešu risināt ekonomiska rakstura tēmu, liepājnieku maciņu biezumu neskatīšu.  Risināsim lētu  elementu ieviešanu tavā un varbūt arī manā dzīvojamajā telpā.

Nekad taču nevaram zināt cik spiedīgi var palikt mūsu materiālie resursi un reālā rocība. Minimālisms un praktiskums var kļūt par atzītu un šādi dizaina risinājumi var kļūt sabiedrībai pieņemami.

Ja tavs prāts ir brīvs no aizspriedumiem, tad droši lasi tālāk, jo runa būs par  industriālo dizainu. Šāds risinājums Tavam dzīvoklim vispirms būs radošs un tikai tad tiks ekonomiski novērtēts.  Jo ir tiešām lēts!

Atļaušos teikt, ka būs jāiegulda izdoma, lai atvieglotu šādu tīri dizainera cienīgu domu lidojumu.  Sāksim ar vienkāršākiem elementiem. No industriālās dzīves īstenības mums visapkārt.

Kravas paliktnis vai palete, kā dizaina elements.

Tātad, kas ir kravas palete ?

Paletes parasti izgatavotas no koka, plastmasas vai metāla un palešu vai kravas transportieru izvēle atkarīga no kravas un vides, kur tās tiks izmantotas.

Internacionāli palešu izmēri neeksistē, jo palešu veidi, konstrukcijas standarti un terminoloģija ir katrā valstī savādākos variantos. Tomēr Nacionālie standarti un neoficiāli nozaru standarta izmēri ir savstarpēji pieņemti.

Latvijā mēs visvairāk saskarsimies ar Eiro paleti. Tas ir koka paliktnis, 120 cm garš un 80 cm plats.  Tas atbilst UIC 435-2. direktīvas mērķiem un ir likumīgi marķēts ar EUR preču zīmi.

Tātad no šiem Eiro paletes izmēriem arī vadīsimies, funktierējot par jaunu dizaina elementu sava dzīvoklī, garāžā vai dārzā. Lai būtu vieglāk atbrīvot iesakņojušos uzskatus un dogmas, par to kādam būtu jābūt dzīvoklim, apskati, kā to dara citi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Dizaina risinājumi

Der ielāgot.

Paletes vari nolakot, vari rūpīgi notīrīt ar smilšpapīru un tad pārklāt ar krāsu, vari apvilkt ar drēbi, vai gluži otrādi ar lodlampas palīdzību padarīt koka elementus vecākus.

Izdomai nav robežu!

Labu dienu un garastāvokli!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top