Google un populārākie meklētie jautājumi.

 

 

Google.

Kādu laiciņu atpakaļ vai precīzāk pirms gadu mijas lielākais ziņu meklētājs internetā „Google” apkopoja visvairāk meklētos un pieprasītākos meklēšanas jautājumus.

Kas to būtu domājis, ka visvairāk tiek meklēts sociālais serviss  „Facebook” no tā laikam ir jāizdara secinajums uz kādu sociālo  adatu „uzsēdušies” vislielākais daudzums atkarīgo domu biedru.

Tātad „Facebook” ir pats pieprasītākais pasaulē.

Nākošais meklētākais serviss ir mums labi zināmais „YouTube” ar visu savu video rullīšu daudzveidību, kas talāk tiek meklēti savu kategoriju ietvaros.

Trešo godpilno vietu ieņem nezinīšu pieprasītā  „Facebook login” ielogošanās vieta sociālajā servisā „Facebook”un kā tad iztikt bez populārāko interneta vietņu apkopojuma vietas „Craigslist”.

Ja domājat, ka esmu izlaidis Latvijā populāro čivinātāju „ Twitter” tad ziniet, ka „Twitter” neierindojas pašos meklētākajos servisos. Var gadīties , ka „Twitter” lietotāji ir gudrāki un viņiem sava „čivinātuvīte” nav jāmeklē caur Google meklētāju.

No sociālajiem tīkliem otrais meklētākais ir „MySpace”. Tālāk tiek meklētas jau praktiskākas lietas, kā lielākā  aukcionu tirgotava „eBay”.

Liela uzmanība tiek veltīta „Yahoo”. Izrādās , ka ļoti meklēta ir navigatoru karšu  izplatīšanas vietne „Mapquest”.
No personībām pats meklētākais ir amerikāņu realitātes šova zvaigzne Kima Kardašiana (Kim Kardashian), kas kā zināms nesen apprecējās.

Otrais meklētākais ir Kanādas dziedātājs Džastins Bībers (Justin Drew Bieber)man gan tas puišelis sajūsmu neizraisa, bet tīnes….laikam mani saprati. Pēc tam iet vesels bariņš ameikāņu un arī Kimas māsa, kas sāk iegūt popularitāti pateicoties radu būšanas „fenomenam”.

Kādas filmas mūs ir interesējušas visvairāk. Mūžīgi jaunā „Zvaigžņu kari” ir meklētākais no lielā filmu klāsta. Pēc tam nāk „Transformeri” un tādi grāvēji, kā „The Twilight Saga: Breaking Dawn”, „Harry Potter and the Deathly Hallows” un „Fast Five”

Tādi ir visvairāk meklētākie jautājumi pagājušajā 2011.gadā.

google

Labu Dienu!

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top