Nodokļu palielināšana, braukšana ar automašīnu būs privilēģija

Nodokļu palielināšana, ko vai atkal!

Jā, maskējoties ar izdomāto problēmu, par klimata pārmaiņām. Doma par klimatu vai vienkārši naudas atsavināšana no Tautas

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Premjers Krišjānis Kariņš.

«Tas ir mūsu uzdevums, kā pēc iespējas nesāpīgāk sabiedrībai palielināt nodokļu ienākumus budžetā.» Palielinot nodokļus, runa ir par naudu, nevis klimatu.

No 2025. gada tiek plānots palielināt akcīzes nodokļa likmi benzīnam, dīzeļdegvielai un autogāzei (LPG). Palielināts tiks arī transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis visiem fosilās enerģijas automobiļiem.

Tas ir ikgadējais nodoklis, ko parasti maksā, izejot tehnisko apskati. Plānots ieviest pilnīgi jaunu pirmreizēju transportlīdzekļa reģistrācijas nodokli, kas tiks aprēķināts, balstoties uz transportlīdzekļa CO2 emisiju ietilpību, motora tilpumu un pilno masu.

Nodokļu palielināšana

No vidusmēra iedzīvotāja viedokļa situācija izskatās šādi. Bagātnieki, kas strādā politikā un ikdienā braukā ar dienesta automašīnām, liks samaksāt nodokļos daudz vairāk tiem, kuri pelņa ievērojami mazāk nekā viņi.

Valdība acīmredzot rēķinās, ka cilvēki maksās, jo automašīna Latvijā jau sen nav nekāda luksusa prece, bet gan ikdienas nepieciešamība.

Par tā dēvēto draudzīgo auto.

Elektroauto Latvijā ir procentuāli ļoti maz, jo elektroauto ir divtik dārgi kā klasiskie auto. Veiktspējas ziņā šie auto daudzkārt atpaliek. Tāpēc klimata plānā tiek paredzēti piespiedu mehānismi, lai mākslīgi sadārdzinātu iedzīvotāju rīcībā esošo auto parku, par ko laimīgi būs dīleri un baņķieri.

Baidos, ka ja mēs ļausim šiem maitām pie varas palikt amatos un deputātos. Viņi Latviju vienkārši iznīcinās. Redzot ko šie darās, ir jādara viss iespējamais, lai viņus izsvēpētu.

Katrs nākošais sasaukums paliek ar vien trulāks un ļaunāks. Mēs ar nelielu atpalikšanu atkārtojam visu kā Krievijā. Tur nesaņemot tādus ienākumus no energonesēju tirdzniecības, ir stājies spēkā jauns princips. Cilvēki truls mēsls, apliekam ar nodokļiem un maksājumiem visu, ko var. Acīmredzot citu piemēru mūsu dauņi nesaskata.

Kārtējais pierādījums, ka Latvijas politiķiem iedzīvotāji un viņu intereses neeksistē principā, kā suga. Vai vēl gribat redzēt Kariņu par Tava maka laupītāju un zagli.

Es nē!

Labu Dienu ar domu sevi aizstāvēt!

 

7 komentāri par “Nodokļu palielināšana, braukšana ar automašīnu būs privilēģija

 • .
  Saite

  Nodokļu autori jau brauc ar valsts apmaksātu džipu un lej degvielu par nodokļu maksātāju naudu.

 • .
  Saite

  Vispirms vajadzētu atcelt pilnīgi visas kompensācijas deputātiem u.c. valsts iestāžu darboņiem par degvielu, lai lej paši par savu naudu, kā visi citi.

  Nākošais solis – visu operatīvo, medicīnisko u.c. valsts uzņēmumu īpašumā esošo transportu nomainīt uz elektro. Kad tas paveikts, drīkst aplikt mājsaimniecības, kas pašas uztur savu transportu

 • .
  Saite

  Tagad jau jaunie džipi maksā mazāk nodokli nekā Audi80.
  Tikai parasts metinātājs nevar atļauties to jauno džipu nopirkt. Toties valsts iestāžu parazītiem VISIEM ir svaigi džipi.
  Tā jau Latvijā ir ārprātīgi nodokļi, ja vel palielinās – cilvēki varēs braukt ar velosipēdu uz darbu, un ziemā ņemt 3 mēnešus atvaļinājumu.

 • .
  Saite

  Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija.

  Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaunu ar fosilajām degvielām darbināmu transportlīdzekļu tirdzniecību un reģistrāciju.

  LATTA valdes loceklis Aldis Čīma pauž bažas, ka iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem vieglais automobilis kļūs neaizsniedzama luksusa prece. Gandrīz visiem būtiski pieaugs izmaksas.

 • .
  Saite

  Pēdējo gadu laikā ir izkristalizējusies pārliecība, ja valdība skaļi noliedz nodokļu celšanu- gaidiet jaunus nodokļus! Tikai tie tiks maskēti vēl rafinētāk nekā pēdējās nodokļu reformas laikā!

 • .
  Saite

  Piekrītu, lai gan satiksmes ministrija maldina, ka viņi tikai spriedelē… taisnība ir tajā, ka viss jau ir nolemts

 • .
  Saite

  Ja valdība var mums nodrošināt Norvēģijas dzīves līmeni – tad tam varētu piekrist bet ja nē tad Katalonija un Čīle mums saka priekšā kas jādara jo tāds likums cenas pacels it visam un par ko tādu mums jāpateicas Vienotībai kuras politikas dēļ liela daļa pilsoņu jau gadiem ceļ ekonomiku citās valstīs netaisoties šeit atgriezties

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!