Dombrovska valdības kārtējā kļūda.

Uz kopējo nodokļu celšanas bumu …Liepājas”domes dižgari” nekādīgi negrib palikt kaunā Rīgas „100.gudrajiem” un tāpēc solidāri no 1.marta par 14,28% paaugstina braukšanas maksu Liepājas autobusos.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Domājams… rīdziniekiem būs kauns palikt iepakaļus liepājnieku ierosmei…cik tur tā darba… Dombrovska valdība ne to vien spēj, ko labi demonstrē šodienas konsolidējošais  ārprāts …

No šā gada 1.jūlija…

…nepieciešamās budžeta konsolidācijas nodrošināšanai tiks paaugstināta akcīze cigaretēm, stiprajam alkoholam un dabasgāzei, kuru patērē mājsaimniecības.
Tāpat tiks atcelta samazinātā pievienotās vērtības nodokļa likme mājsaimniecībās patērētajai dabasgāzei.( PVN dabasgāzei no 12% uz 22% no šā gada 1.jūlija)as3

No 2011.gada 1.septembra valdība plāno ieviest korekcijas ministrijas mērķdotācijā vispārējās izglītības nodrošināšanai par 2,1 miljonu latu.

Valdība arī pieņēma lēmumu samazināt valsts apmaksāto studiju vietu skaitu augstskolās, kurās tiek realizētas dublējošas programmas, no šā gada 1.septembra no IZM budžeta par 600 000 latu, kā arī Kultūras ministrijas budžetā par 400 000 latu.

Valdība arī atbalstīja lēmumu pārskatīt akcīzes nodokli benzīnam… protams, to palielinot.

Latvju „pingvīniem” visaktuālākās pārmaiņas īsumā apskatītas ir jau arī niansītes, bet nav savaldīšanās mierīgi tajās iedziļināties.

Secinājums :

Cirpšanas, nodokļu pacelšanas , tā Dombrovska valdība saskata problēmas risinājumu. Neko nav mācījušies un neko nav sapratuši. Redzams, ka Dombrovskis izliekas par muļķīti, bet varbūt arī ir…?

Vai  Briseles gaiteņos nav sadzirdēta gudrība, ka jādomā par strukturālām reformām, tautsaimniecības attīstību utt.
Vai nav dzirdēta ābeces patiesība…krīzes laikā gudri ekonomisti iesaka samazināt PVN un citus apgrūtinājumus tautsaimniecības attīstībai.

Toties vienas dienas saimnieki …gluži pretēji grib iegūt labumu tūlīt, bet pēc tam …kaut vai ūdens plūdi.
Pēdējā rūgtā piebilde…

Dombrovska valdība ir TOTĀLI MEĻI !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *