Pārdomas par dzīvi vai ikdienas šizofrēnija politiķiem

Vārds, šizofrēnija, tulkojumā no grieķu valodas nozīmē «psihes sašķelšanās».

Šizofrēnija atspoguļo šīs slimības raksturīgāko īpašību. Ar šizofrēniju parasti saslimst vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Tomēr ir izņēmumi.

Piemēram:

Putins apvieno vecuma marasmu ar šizofrēnijas nomācošāko formu.

Nesen lasīju rakstu par jauniešu, precizēšu, 20-30 gadus vecu indivīdu dzīves gaitām nedēļas griezumā. Žēl, nepiefiksēju nosaukumu, bet ideja ir saprotama. Par dzīvi, kāda tā ir pašreizējā pasaulē.

Darbs, studijas un tad nāk piektdiena, ar savu šarmu, kas ierauj izpriecu virpulī un nenovēršamā sajūta no rīta, kad tevi izspļauj ar paģirainu galvu ikdienā.

Pašapmāna mākonis.

Nu, saprast jau var, taču tas velkas gadiem, kur izeja. Nodzerties? Varbūt labāk pievērsties politikai? Vai, kā variants, nedomāt neko!

Uz ko es velku pārdomu segu?

Par to, ka mēs, gandrīz, nemaz nedomājam par notiekošo sev apkārt! Tomēr, turpināsim iesākto tēmu- par šizofrēniju. Pienācis laiks, kad jāsāk domāt un intensīvi un jāizdara pareizie secinājumi.

Politiskā šizofrēnija.

Krievijas vēstnieks NATO  Briselē paziņoja, ka Baltijas valstīs dzīvo simtiem tūkstošu cilvēku, kuru tiesības pārkāptas tādēļ vien, ka viņi runā krieviski.

Apmēram tā tika paziņots Ukrainā, pirms tur sāka kara darbību ar šizofrēniju pārņemtais Putins.

Ko Latvija var gaidīt no šī slimā politiķa? Ja Putins netiks apturēts Ukrainā, Baltijas valstis nonāks bīstamā riska zonā.

Kādā?

Pavisam vienkārši, ja tā dēvētie “zaļie cilvēciņi” ienāktu Latvijā, piemēram Rēzeknē, kuras mērs pilnīgi atklāti simpatizē Krievijai un tās politikai.

Kā viņš simpatizē?

Viens piemērs, izdot otrā pasaules kara varoņu piemiņas grāmatu, kas slavina Krievijas varenību un melīgi interpretē kara gaitu.

Ko viņi darītu?

Pirmkārt pulcētu sev apkārt domu biedrus, kā Ždanoku, Plineru, Ušakovu un citus Latvijas nīdējus. Pēc tam pulcētu sev apkārt Latvijas kangarus, Sudrabu un viņai līdzīgos.

Kā arī netiktu aizmirsti trīs indivīdi no zemnieku partijas, kas pa kluso kādreiz tikās ar Putina emisāru!  Tālāk pārņemtu savā kontrolē kaut kādas nozīmīgas ēkas vai pat veselu teritoriju, piemēram Daugavpils novadu.

Putins kādu laiku noliegtu savu iejaukšanos, bet kad šizofrēnija pārņems prātu, virzītu savu kara ordu uz Latviju.

Tad NATO, saskaņā ar alianses līguma piekto pantu, būtu jāpieņem lēmums, vai karot ar Krieviju par mazu Baltijas valstu teritoriju vai nē. Domāju, ka nekarotu viss, klasisks piemērs ir Merkeles uzvedība attiecībā pret Ukrainu.

Bēdīgi!

Sausais atlikums Putinam būtu saskatīt iespēju, varbūt pat bez viena vienīga šāviena – sagraut NATO līguma piekto pantu.

Drūmi, bet labāk domāt un galvenais gatavoties sliktākajam scenārijam, jo no šizofrēnija pārņemtā politiķa neko labu nevar gaidīt. Atceries un domā pareizi:

Latvijas drošības lielākā problēma būtu, Ušakova, Lemberga, Šlesera, Sudrabas un līdzīgu Putina draugu nonākšana valdībā.

šizofrēnija

Laikam mazliet drūmi, tomēr sapurināt smadzeņu miegainību der! Cerība uz Baidena veselo saprātu, kas iespējams savaldīs Putina šizofrēnisko prātu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Pārdomas par dzīvi vai ikdienas šizofrēnija politiķiem

 • .
  .

  Spļāviens sejā Tautai, Sudraba nesen vadīja komiteju, kur pati minēta, kā izdevīga Krievijai. Tālāk vēl jautrāk, par juristu nesen pieņema bijušo Lemberga advokātu. Nu kaut kas neiedomājams. Kaut pagātne, bet bija!

  Atbildēt
 • .
  .

  Militārā infrastruktūra Baltijas jūras reģionā ir tikusi atstāta novārtā, un tajā būtu nepieciešams ieguldīt daudz vairāk.

  Pagaidām ir daudz jautājumu par to, vai militāra konflikta gadījumā sabiedroto papildspēki spēs laikus ierasties palīgā.

  Tāpat arī ir jautājums par militāro apgādes ķēžu noturību, pauda Helmuta Šmita universitātes pētniece Aleksandra Frīde.

  Atbildēt
 • .
  .

  Visi zina, ka maigoties ar agresoru, tas ir maigi sakot, pretvalstiski, taču Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš („Saskaņa”) domā tieši otrādi un šādus pasākumus apmeklē.
  Nodevējs un kangars!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *