Foto programmatūras iespējas mākslā, pareizāk teikt permanence

Iespējas mākslā.

izpausties talantīgiem un radošiem  cilvēkiem, patiešām, ir lielas. Taču, ko darīt ja nav dabas dotumu sevi realizēt un nav iespējas mākslā būt atzītam, novērtētam? Izrādās, ka ir sava potenciāla  realizēšanas iespējas mākslā, gan mazliet citādā veidā!

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Visi taču zinām, ka „Photoshop” programma fotogrāfijā dara brīnumus un ar tās palīdzību varam veikt grandiozas  pārveides iespējas fotogrāfijā.

Lūk klasisks piemērs, kas guvis kreatīvās mākslas pazinēju labvēlīgu atziņu. Parīzes modernās mākslas pārstāvis  Alexis Persani un fotogrāfs Leo Caillard izveidoja veselu sēriju ar fotogrāfijām, kuram deva nosaukumu.

Iespējas mākslā vai ielas Akmens (Street Stone).

Pats interesantākais ir apstāklī, ka šeit tika apvienotas antīkās statujas ar  mūsdienu modes ielas tendencēm. Kā noprotat tas viss tika veidots ar mūsdienu tehnoloģiju dotajām iespējām. Pirmais solis šajā projektā bija antīko statuju fotografēšana.

Pēc tam tika fotografēti mākslinieku draugi, tādās pašās pozās, kā antīkās statujas.

Tālāk jau darbs ar datoru un programmatūru  „Photoshop”, kas visu  profesionāli sakombinēja un mākslinieki varēja realizēt savu ieceri.

Rodas pamatots jautājums, kāds ir iemesls šādai permanencei?

Kā atbild autori.

Mēs gribējām pievērst cilvēku uzmanību savienojot šīs pilnīgi dažādās pasaules. Cilvēce mainās un turpina mainīties, permanence radīta pārdomām.

iespējas mākslā
Alexis Persani 6
iespējas mākslā
Alexis Persani
iespējas mākslā
iespējas mākslā

Nu jauki, ierosini šādu permanenci pielietot “PlayBoy” žurnālu saturam (fotogrāfijām). Tas taču būtu, kā rozīnīte uz kūkas, Latvijas tikumības sargiem.

Citādi “sacepas” par nevainīgu dzejoli skolā un sāk kaunināt skolotāju. Jo redzi, vecāki satraukušies!  Toties speciālisti uzskata, ka skolas programmā ir jāiekļauj saturs, kurš māca arī emocionālo kompetenci.

Nemācot tikai liekulīgi pozitīvas emocijas, kas uztveramas kā visa sliktā izslēgšana no skolas mācību satura. Pliks ir pliks un cauri.

Toties kāda iespēja viņiem paveras pielietojot šādu permanenci mākslā. Tiešām neapgūts lauciņš tikumības aizstāvjiem un iespējas mākslā!  Var jau pasmaidīt, taču nenoliegsi māksliniekam eksperimentēt.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *