Džeza zelta melodijas Liepājā.

Džeza zelta melodijas iemirdzēsies Liepājā!


Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Ceturtdien, 24. septembrī plkst. 19.00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē mūs gaida brīnišķīga tikšanās ar izciliem džeza mūzikas izpildītājiem.

zelta_melodijas_a1dfdIedvesmojoša satikšanās ar teicamiem mūziķiem, klausoties skaņdarbus, kas cilvēku dara brīvu un laimīgu.

Koncerta programmā iekļauti gan džeza zelta standarti, gan arī mazāk zināmas pasaulslavenu džezmeņu kompozīcijas, kuras atskaņos viens no labākajiem Latvijas džeza pianistiem Harijs Bašs, teicamais sitējs Māris Briežkalns un akadēmiskajā un neakadēmiskajā mūzikā vienlīdz virtuozais kontrabasists Jānis Stafeckis.

Koncerta īpašā rota – vokālā grupa Framest jeb pieci jauni un sparīgi lielisku balsu īpašnieki, kuru interese par mūziku sakņojas profesionālā izglītībā, kas iegūta Rīgas Doma kora skolā un patlaban tiek papildināta Latvijas Mūzikas akadēmijā.

zelta_melodijas_a1f

Visi nosauktie ir veiksmīgā sadarbībā rūdīti domubiedri, kuru muzicēšana labi pazīstama visā Latvijā. Koncertā spēlēs arī saksofonists Deniss Paškēvičs. Koncerta režisors ir Uģis Brikmanis, bet koncertu vadīs Eduards Liniņš.

Koncerta rīkotāji sola īpašu pārsteigumu ar Arņa Medņa piedalīšanos!
Biļetes iepriekšpārdošanā LLBN un Biļešu paradīzes kasēs, tālr. 63423829

Papildus informācija: www.biedribasnams.lv
LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

zelta_melodijas_a1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *