Legoland, Lego atrakciju Parks bērniem un pieaugušajiem Dānijā

 

Legoland, 255 km no Kopenhāgenas.

Tas ir lielākais un senākais LEGO atrakciju parks pasaulē, atvērts 1968. gadā!

Uz Lego zeme Dānijas pilsētā Bilundā var doties ģimenes, kurās ir dažāda vecuma bērni, pat vairākas paaudzes, jo visiem ir interesanti.

Ieejas biļete lego parkā  ģimenei (divi pieaugušie un divi bērni) nav lēta, apmēram €80.

Taču, par šo naudu visu dienu visas atrakcijas un nodarbības ir par brīvu. Nav jāizšķiež nauda sīkāku atrakciju apmeklējumam. Ticiet, bērni atradīs gana interesantu vietu.

Lego zemei jāveltī visa diena. Varu teikt droši, no rīta līdz vakaram.

Parkā ir 8 dažādas pasaules … Duplo Land (mazuļiem), Imangination Zone (iztēles zona), LEGOREDO pilsēta, Adventure Land (piedzīvojumu zeme).  Miniland (pasaule miniatūra), Pirate Land (pirātu zeme), Lego pilsēta, Knights Kingdom (bruņinieku karaļvalsts) un Viking Land (vikingu zeme).

Vairāk kā piecdesmit izklaides iespējas, atrakciju parks (ūdens atrakciju karuseļi, braukšanas skola bērniem, uc.) cirks, bērnu teātris.  Pasaule miniatūrā, LEGO MINDSTORM centrs (pārsteidzošs moderno tehnoloģiju un LEGO klucīšu konstrukciju apvienojums), muzejs (leļļu un rotaļlietu kolekcijas), utt..

*PIEVĒRŠAM UZMANĪBU!   ludzuKā redzat, saturs ir bez maksas! Aicinu Tevi, atbalsti kllproject.lv, lai autori var turpināt nodrošināt tev būtiskāko informāciju! Izslēdz reklāmas bloķētājus! Apskati reklāmā teikto!

*VAR NODERĒT!

To savā ziņā var salīdzināt ar Francijas Disnejlenda atpūtas parku. (apskati… šeit )

Apbrīnas vērta ir mini pasaule (Miniland), kur no lego klucīšiem uzceltas mājas, izveidotas īstu dažādu valstu pilsētu kopijas mērogā 1:20.  Ar visiem transporta līdzekļiem, kuri pārvietojas.

Šajā mini pasaulē nav vietas garlaicībai.

JĀ , pat pieaugušajiem! Speciāli laukumi (Duplo Land) iekārtoti arī bērniem, kuri vēl nemaz nemāk staigāt. Visvisādas celtnes, labirinti, mašīnas, visi dzīvnieki salikti no lego klucīšiem. Pavisam atrakciju parka iekārtošanā izmantoti 50 miljoni lego klucīšu.

Apskati fotogrāfijas un video no Lego Parka!

Legoland.


Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland

Legoland

Legoland
Legoland

Legoland
Legoland

Legoland
Legoland

Ir vērts apskatīt Legoland!

Labu Dienu!

 

*VAR NODERĒT!  

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *