Legoland, Lego atrakciju Parks bērniem Dānijā

Legoland, 255 km no Kopenhāgenas.

Tas ir lielākais un senākais LEGO atrakciju parks pasaulē, atvērts 1968. gadā!  Uz Lego zeme Dānijas pilsētā Bilundā var doties ģimenes, kurās ir dažāda vecuma bērni, pat vairākas paaudzes, jo visiem ir interesanti.

Ieejas biļete lego parkā  ģimenei (divi pieaugušie un divi bērni) nav lēta.

Taču, par šo naudu visu dienu visas atrakcijas un nodarbības ir par brīvu. Nav jāizšķiež nauda sīkāku atrakciju apmeklējumam. Ticiet, bērni atradīs gana interesantu vietu.

Lego zemei jāveltī visa diena. Varu teikt droši, no rīta līdz vakaram.

Parkā ir 8 dažādas pasaules … Duplo Land (mazuļiem), Imangination Zone (iztēles zona), LEGOREDO pilsēta, Adventure Land (piedzīvojumu zeme).  Miniland (pasaule miniatūra), Pirate Land (pirātu zeme), Lego pilsēta, Knights Kingdom (bruņinieku karaļvalsts) un Viking Land (vikingu zeme).

Vairāk kā piecdesmit izklaides iespējas, atrakciju parks (ūdens atrakciju karuseļi, braukšanas skola bērniem, uc.) cirks, bērnu teātris.  Pasaule miniatūrā, LEGO MINDSTORM centrs (pārsteidzošs moderno tehnoloģiju un LEGO klucīšu konstrukciju apvienojums), muzejs (leļļu un rotaļlietu kolekcijas), utt..

To savā ziņā var salīdzināt ar Francijas Disnejlenda atpūtas parku. (apskati… šeit )

Apbrīnas vērta ir mini pasaule (Miniland), kur no lego klucīšiem uzceltas mājas, izveidotas īstu dažādu valstu pilsētu kopijas mērogā 1:20.  Ar visiem transporta līdzekļiem, kuri pārvietojas.

Šajā mini pasaulē nav vietas garlaicībai.

JĀ , pat pieaugušajiem! Speciāli laukumi (Duplo Land) iekārtoti arī bērniem, kuri vēl nemaz nemāk staigāt. Visvisādas celtnes, labirinti, mašīnas, visi dzīvnieki salikti no lego klucīšiem. Pavisam atrakciju parka iekārtošanā izmantoti 50 miljoni lego klucīšu.

Apskati fotogrāfijas un video no Lego Parka!

Legoland.

Lego park
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Legoland
Lego park 15
Legoland
Lego park 18
Legoland
Legoland
Lego park 22
Legoland
Legoland
Lego park 24
Legoland
Legoland

Ir vērts apskatīt Legoland!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *