Tava izaugsme, gudrākā un prasmīgākā sevis versijā

Tava izaugsme.

Lai cik tas nebūtu parodoksāli, zaudējumi padara mūs stiprākus, tieši tie paver iespējas personīgai izaugsmei, panākumiem un laimei nākotnē.
Turpini virzīties uz priekšu. Par dzīves izpratni un tās dažādākās formās arī šis raksts.

Tava izaugsme un tava pagātne.

Lai cik haotiska būtu jūsu pagātne, jums priekšā ir skaidrs, svaigs un atvērts ceļš. Jūs esat jūs un pašreizējās darbības kuras Jūs tagad veicat ir tas, kas Jūs virza uz priekšu. Koncentrējieties uz to, kas jums ir, nevis uz to, kas jums nav.

Jūs esat tas, kas esat un kas jums ir šobrīd. Godīgi sakot, jūsu situācija nav tik slikta, pretējā gadījumā jūs šo rakstu nelasītu.

Tas, kas jums patiešām ir nepieciešams, ir atrast vienu pozitīvu domu, kas jūs iedvesmos un palīdzēs virzīties uz priekšu. Turiet to pēc iespējas ciešāk un mēģiniet koncentrēties uz to.  Jums var šķist, ka jums nekā nav, un ja jums ir, tad maz.  Ziniet, ka jūsu prāts var jūs iedvesmot.

Šī iedvesma ir vienīgā lieta, kas jums patiešām ir nepieciešama, lai atkal sāktu virzīties uz priekšu.

Tava izaugsme un problēmas.

Jā, jā, mūsu problēmas un to risinājums ir daļa no dzīves un personīgās izaugsmes. Cilvēki zaudē darbu, saslimst un dažreiz pat iet bojā negadījumos. Atcerieties, ka emociju nevaldāmība, kā likums, visu tikai pasliktina. Lai gan traģēdijas ir patiešām sliktas, tās dod mums iespēju kļūt stiprākiem.

Tava izaugsme
Dzīve ir trausla, pēkšņa un dažreiz īsāka, nekā šķiet. Atcerieties, ka rītdienas var nebūt. Dažiem tās noteikti nebūs. Šobrīd kāds kaut ko plāno rītdienai, vēl nezinot, ka šodien mirs. Tas ir skumji, bet tāda ir dzīve.

Tāpēc pavadiet savu laiku šodien saprātīgi un ik pa laikam apstājieties, lai saprastu, cik dzīve ir brīnišķīga. Katrs mirklis, ko tu nodzīvo, ir nenovērtējama dāvana. Netērējiet laiku, domājot par ko sliktu. Labāk tērējiet to kaut kam, kas palīdzēs jums virzīties pareizajā virzienā.

Tava izaugsme un kļūdas.

Jūs nekad neiztiksiet savā dzīvē bez kļūdām, tās būs. Tomēr, ja jūs sēdēsit bezdarbībā un tā domāsiet izvairīties no kļūdām, droši , ka jums tas neizdosies. Labāk ir kaut ko darīt un kļūdīties, nekā nedarīt neko.

Nu tad uz priekšu, ķeries pie darba! Jūs vai nu gūsit panākumus, vai arī iegūsit svarīgu mācību. Jebkurā gadījumā jūs uzvarēsit!

Tu esi spējīgs padarīt sevi laimīgu. Mainās jūtas, arī cilvēki, un laiks “vēja spārniem” skrien uz priekšu. Jums ir izvēle. Jūs varat vai nu bezgalīgi palikt pagātnē un vecajās kļūdās, vai mēģināt padarīt sevi laimīgu.

Smaidīšana ir apzināta izvēle, nevis kāds brīnums. Nepieļaujiet kļūdu, gaidot, kad kāds vai kaut kas jūs iepriecinās. Patiesa laime var nākt tikai no jūsu dvēseles dziļumiem.

Tava izaugsme, distancēties no savām problēmām.

Jūs neesat jūsu problēmas. Jūs esat daudz vairāk. Jūs esat dzīvs cilvēks, daudz sarežģītāks par visām jūsu problēmām kopā. Tas nozīmē, ka jūs esat stiprāks par viņām. Neradiet problēmu lielāku, nekā tā ir pelnījusi. Neļaujiet vienam tumšam mākonim aizklāt visas jūsu debesis.

Neatkarīgi no tā, cik tumša ir jūsu dzīve, saule kaut kad spīdēs. Dažreiz jums vienkārši jāaizmirst, kā jūs jūtaties, jāatceras, ko esat pelnījis, un jāturpina virzīties uz priekšu. No visa, kas notiek, var gūt dzīves mācību. Ar ko jūs satiekat, kas ar jums notiek utt. Tas viss ir daļa no vienas lielas mācības, ko sauc par “dzīvi”.

Tāpēc – nekad neatsakieties no viņas mācīties, it īpaši, ja ne viss notiek tā, kā vēlaties. Ja jūs nesaņēmāt vēlamo darbu vai neveidojāt jaunas attiecības, tad jūs gaida kaut kas vēl labāks.

Uztveriet katru izaicinājumu kā iespēju kaut ko iemācīties. Pajautājiet sev: “Ko es varu mācīties no šīs situācijas”? Neatkarīgi no tā, kādā situācijā mēs nonākam, katra no situācijām var mums iemācīt kaut ko jaunu.

Kā kļūt stiprākam?
Kā sazināties ar cilvēkiem?
Kā uzticēties saviem instinktiem?
Kā izteikt savu mīlestību?
Kā piedot?
Kā zināt, kad laiks pamest?
Kā tiekties pēc kaut kā jauna?

Tava izaugsme, lielā mainība.

Viss mainās, saule lec joprojām katru rītu. Man jums ir sliktas ziņas: nekas nav mūžīgs. Cik tas parodoksāli neskan man jums ir arī labas ziņas: pilnīgi nekas nav mūžīgs. Pesimistiski, tomēr nolaist rokas un doties tālāk ir divas dažādas lietas.

Katram no mums dzīvē neizbēgami pienāk brīdis, kad apnīk censties visus panākt un visu salabot, taču tas nenozīmē, ka ir doma padoties.
Šīs nav beigas, tas ir jauns sākums. Jūs vienkārši sākat saprast, ka jums nav vajadzīgi daži cilvēki un nevajadzīgu kaislību karstums, ko viņi ienes jūsu dzīvē.

Bēg no negatīviem cilvēkiem.

Katru reizi, kad atbrīvojat savu dzīvi no kaut kā negatīva, jūs tajā atbrīvojat vietu pozitīvajam. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu kopā ar cilvēkiem, kuri pārtiek no tavas laimes. Atbrīvojieties no negatīviem cilvēkiem, jo ​​viņi ir “meistari”, kas iznīcina jūsu pārliecību un pašcieņu.

Labāk ieskaujiet sevi ar cilvēkiem, kuri palīdzēs jums izcelt jūsu labākās īpašības.

Tava izaugsme, attiecības.

Ideālas personiskās attiecības nepastāv. Ideālas romantiskas attiecības pastāv tikai bruņniecības romānos. Vai vēlaties, lai jūsu attiecības būtu ideālas? Tāpēc iemācieties tikt galā ar tajās esošo nelīdzenumu.

Mīli sevi.

Viena no nopietnākajām nepatikšanām, kas ar tevi dzīvē var notikt, ir iespēja pazaudēt sevi, pārāk mīlot kādu citu, aizmirst, ka arī tu esi cilvēks, turklāt mīlestības cienīgs. Neļauj citiem pieņemt lēmumus tavā vietā. Jā, tev būs jāiemācās dzīvot, neinteresējoties, ko šie cilvēki par tevi domā, jānokrata emocijas un jāpierāda sev, ka esi labāks, nekā viņi domā.

Turot ļaunu prātu, tu pirmām kārtām kaitē sev, nevis citiem. Centieties vienmēr piedot cilvēkiem un virzīties uz priekšu dzīvē, pat ja viņi nekad nelūdz jums piedošanu. Viņiem tas nav vajadzīgs, jums tas ir vajadzīgs. Turot ļaunu prātu pret kādu, jūs atņemat sev laimi. Atbrīvojieties no šī nevajadzīgā stresa.

Tev ir par ko pateikties liktenim.

Jā, šī pasaule ir pilna ar bēdām, bet tā ir arī pilna ar cilvēkiem, kas tās pārvar. Dažreiz jums ir jāaizmirst tas, kas ir atstājis jūsu dzīvi, lai vairāk novērtētu to, kas ir palicis, un gaidītu, kas notiks tālāk. Jums ir iespēja izvēlēties, ko valkāt. Jā, un darbā tu nestrādā 20 stundas par nožēlojamu algu. Jums ir pieejams tīrs dzeramais ūdens.

Ja esat slims, varat doties pie ārsta. Jums ir piekļuve internetam. Galu galā jūs varat lasīt. Daudzi cilvēki jūs uzskatītu par pārmērīgi bagātu – tāpēc novērtējiet to, kas jums ir.

Nepatīkama patiesība ir daudz labāka par saldiem meliem. Jums ir jāredz lietas tādas, kādas tās ir, nevis tādas, kādas vēlaties, lai tās būtu. Labāk rūgtas zāles nekā saldināta inde. Dažreiz mums visvairāk paveicas, kad nesaņemam to, ko vēlamies. Tieši tā, jo tas liek mums pārvērtēt savas prioritātes, paver ceļu jaunām iespējām un kopumā liek uz visu paskatīties ar svaigu, neierobežotu skatu.

Tava izaugsme, smejies.

Smiekli ir labākais stresa mazinātājs. Smejies par sevi, biežāk. Mēģiniet katrā situācijā atrast smieklīgo. Optimisms piesaista laimi. Ja esi pozitīvs, tev nebūs jāmeklē labas lietas un labi cilvēki. Viņi paši tevi atradīs. Uztraukties ir tikai enerģijas tērēšana.

Ja tev ir grūti virzīties uz priekšu, ej maziem solīšiem. Jums vienmēr jāpiespiež sevi virzīties uz priekšu, īpaši grūtos laikos. Jūs nevarat zaudēt impulsu! Kamēr jūs virzāties uz priekšu, pat ja tas notiek gliemeža tempā, atceries, ka jums noteikti jānokļūst līdz finišam. Tāpēc atzīmējiet katru soli, ko sperat, neatkarīgi no tā, cik liels.

Tava izaugsme

Galu galā, katrs solis mūs aizved no pagātnes uz to, kur mēs vēlamies būt rīt. Neatkarīgi no tā, kur jūs tiecaties pēc labākas dzīves vai lolota sapņa. Jūs to sasniegsiet, sperot daudzus soļus vienā un tajā pašā attālumā, bet pa vienam.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Tava izaugsme, gudrākā un prasmīgākā sevis versijā”

  1. Prātīgais saka:

    Izaugsme – nu jā. tomēr kādas ir iespējas, ar gribu nepietiks, vajag žūksni zaļo. Paskat kā šleserveidīgo bērni, dunduki, bet nauda dara savu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top