Vannas istaba, pareiza dušas izvēle un nepatīkamais pelējums

Vannas istaba.

Sāksim ar to, kā labāk iekārtot telpu, kur parasti ierodamies jau no paša rīta. Iekārtojot vannas istabu, mēs saskaramies ar dilemmu – vanna vai duša? Abām iespējām ir daudz priekšrocību, tāpēc ideāls risinājums būtu izmantot abus variantus.

Vannas istaba, iespējams ir viss.

Pirms izvēlēties pareizo santehnikas ierīci, vispirms ir jādomā, kā mēs to izmantosim. Tātad, analizēsim jūsu dzīvesveidu un vajadzības.

Ja vajadzīga duša.

Duša ir ideāls risinājums aktīviem un aizņemtiem cilvēkiem. Tas ir lielisks ieteikums senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem var būt grūti izmantot vannu.

Pateicoties dušas kabīnei, kuru var uzstādīt tieši uz grīdas, viņi nesastapsies ar šķēršļiem un var viegli doties dušā. Tas ir īpaši svarīgi, ja gados vecāki cilvēki vai cilvēki ar invaliditāti vēlas būt pēc iespējas neatkarīgi.

Izvēloties pareizo dušas kabīni, jāņem vērā vairāki faktori. Pirmkārt, tai jābūt viegli lietojamai. Drošs rūdīts stikls jau ir standarts neslīdošu dušas paliktņu ražošanā, tāpēc ir vērts apsvērt arī citas tirgū pieejamo produktu priekšrocības.

Vannas istaba

Izvēloties pareizo kabīni, pievērsiet uzmanību detaļām. Cilvēkiem ar kustību traucējumiem labākā izvēle būtu ieejas modeļi (ieejas durvis), kas uzstādīti tieši uz grīdas bez starpsienām vai sānu sienām.

Vēl viens ieteicamais risinājums ir kabīnes ar salokāmām durvīm, kas garantē bezproblēmu atvēršanu un aizvēršanu. Vēl viena iezīme, kas jāņem vērā, ir hidrofobs “EasyClean” pārklājums. Tas atvieglos iekštelpu tīrīšanu, novērsīs kaļķakmens nogulsnēšanos un radīs kārtību un tīrību.

Vannas istaba, svarīgs ir interjera izskats.

Tirgū pieejamo modeļu daudzveidība nozīmē, ka mēs varam iegūt produktu ne tikai ikdienas lietošanai, bet arī kā interesantu vannas istabas dekoru.

Cita starpā mēs varam izvēlēties no dažādu toņu stikla, elegantām hromētām detaļām, moderniem melniem profiliem un pat iespēju uz stikla iegravēt savu iecienītāko uzrakstu.

Pateicoties lāzergravējumu iespējām uz stikla, ikviens var personalizēt dušas kabīni un iegūt unikālu produktu mājās. Raksts vienmēr tiek uzklāts uz stikla ārpuses, kas atvieglo tīrīšanu un saglabā rūdītā stikla īpašības.

Vannas istaba, tomēr vanna?

Vannu galvenokārt izvēlas cilvēki, kuriem patīk atpūsties garā karstā vannā. Tās priekšrocības novērtē arī ģimenes ar bērniem, kurām tas ir lielisks palīgs bērnu ikdienas aprūpē.

Tirgū tiek piedāvāts pilns preču klāsts – emaljētas, akrila, koka vai burbuļvannas, kas var būt dažādas formas un veida. Tomēr tās nav piemērotas visiem interjeriem.

Vannas istaba

Vanna parasti ir lielākā vannas istaba daļa, tāpēc to būs grūti izvēlēties, ja mums būs maz vietas tās izvietošanai. Taču, ja mūsu interjers ir liels un plašs, ir vērts izmēģināt brīvi stāvošu vannu, kas atbilst jaunākajām tendencēm. Šis modelis izskatās lieliski, uzsverot telpas unikālo raksturu.

Izvēloties modeli, jāpievērš uzmanība detaļām, kas palielina tā izmantošanas vērtību. Viens no tiem ir pareizas formas galvas balsts, kas sniegs komfortu, lietojot vannu.

Vannas istaba

Vannas istaba, varbūt visu kopā?

Tāds variants ir ideāla kombinācija cilvēkiem, kuri steidzas. Ātra duša katru rītu, bet vakarā iespēja atpūsties siltā vannā.
Ideāla situācija, ja vannas istabā ir gan duša, gan vanna. Pirmkārt, tā ir brīvība un komforts.

Tomēr, ja mēs to nevaram atļauties, veiksmīga dizaina recepte ir vannas ekrāns, kas pilda abas funkcijas. Neatkarīgi no tā, kādu risinājumu izvēlamies, atcerieties, ka precei ir jābūt kvalitatīvai, lai tā kalpotu mums ilgus gadus. Svarīgi ir arī tas, ka mums tas patīk. Galu galā mēs katru dienu sākam un beidzam vannas istabā.

Vannas istaba

Vannas istaba

Vannas istaba un kā ar pelējumu?

Flīzes ir mitrumizturīgas un ideāli piemērotas grīdām un sienām gaiteņos, vannas istabās un virtuvēs. Flīzi ir viegli tīrīt, tā neuzsūc smakas un ūdeni.

Vienīgā vājā vieta šādā pārklājumā ir flīžu šuves, kas ļauj iziet cauri mitrumam, tāpēc tajos uzkrājas netīrumi un pelējums. Pelējums visbiežāk parādās vannas istabā, sienu savienojumos, istabas stūros, dušā.

Vannas istaba

Viens no iemesliem, kāpēc vannas istabā parādās pelējums, ir kļūdas remonta laikā, slikta tīrīšana, slikta ventilācija un augsts mitruma līmenis.

Jāsaprot, ka sapelējušu flīžu neestētiskais izskats nav galvenā problēma. Pelējums ir kaitīgs cilvēka veselībai, tādēļ, ja uz šuvēm starp flīzēm redzat zaļus vai melnus plankumus, nekavējoties atbrīvojieties no tiem.

Pretpelējuma līdzeklis vannas istabā.

Hlors.

Šķīdumu pelējumam var pagatavot ar jebkuru sadzīves ķimikāliju, kas satur hloru. Jūs varat ņemt želejveidīgu šķīdumu, piemēram, “Domestos”.  Vienkārši 60 ml gela jāizšķīdina 1 litrā ūdens un jāuzklāj tieši uz šuvēm, starp flīzēm.

Lai panāktu vislabāko efektu, varat notīrīt šuves ar vecu zobu birsti un atstāt vannas istabu ar ieslēgtu ventilāciju uz 15 minūtēm. Pēc tam jums ir nepieciešams noskalot produktu un noslaucīt flīzes sausas.

Noteikti lietojiet cimdus un masku. Neļaujiet dzīvniekiem atrasties vannas istabā, līdz tīrīšana ir pabeigta.

PADOMS.

Labākais līdzeklis pret pelējumu ir profilakse. Nosakiet pelējuma cēloni jūsu mājās. Nežāvējiet veļu vannas istabā un bieži turiet vannas istabas durvis vaļā. Rūpējieties par pareizu ventilāciju. Pēc ūdens procedūrām noslaukiet grīdu un santehniku.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top