Pareizie jautājumi, noskaidro visu jau pirmajā randiņā

Pareizie jautājumi.

Sievietes pirmajā randiņā visbiežāk uzdod dažādus nesaistītus jautājumus. Parasti tāpēc, lai virzītu kūtrās vai mulsuma sarunas kaut cik uz rezultātu. Toties vīrieši lielākajā vairumā klusē vai pat nezina ko teikt.

To var labot ar pareiziem jautājumiem! Noteikti tev ir interesanti. KĀ un KĀDIEM tādiem pareiziem jautājumiem?

Patiesībā pareizie jautājumi palīdz atklāt pat rūpīgi slēptas rakstura iezīmes. Viņi pārvērš randiņu par interesantu diskusiju, nevis kā darba interviju.

Pareizie jautājumi.

Ko jūs plānojat darīt nākamnedēļ?

Uzdodot šo jautājumu, var uzzināt ne tikai par kompanjona vaļaspriekiem un to, kā viņš labprātāk pavada savu brīvo laiku. Var uzzināt par to, no kā sastāv viņa ikdiena un kam viņš tajā pievērš īpašu uzmanību.

Ko jūs vienmēr esat gribējis izmēģināt, bet vēl neesat izdarījis?

Atbilde uz jautājumu var būt īsts izziņas zvans. Kāds vēlas lēkt ar izpletni vai doties uz Āfriku. Toties kādam vispār nav vēlmju un tieksmju. Daži uzreiz sāk dalīties pārāk intīmās fantāzijās. Izdari pareizos secinājumus!

Kāds ir viens no jūsu jaunākajiem sasniegumiem, ar ko jūs varētu lepoties?

Dos jums priekšstatu par to, ko cilvēks savā dzīvē novērtē, kas viņam ir svarīgs. Turklāt, ja atbilde uz kādu jautājumu pārvēršas garā odā sevī, tad visticamāk tavs kompanjons ir pārlieku apsēsts ar savu es. Ar lielu varbūtību tas izpaudīsies potenciālās attiecībās.

Pareizie jautājumi, vai kāds zina, ka jūs šobrīd esat randiņā?

Varbūt, tagad ir visa viņa (viņas) abonentu armija sociālajos tīklos un seko randiņam? Vai arī viņš ir informējis bijušo draudzeni? Varbūt, par to zina tikai viens no viņa tuvākajiem cilvēkiem? Piemēram, mamma!

Vai arī nevienam par to nav jāzina? Atbilde uz šo jautājumu palīdz izprast viņa viedokli pat attiecību sākumposmā.

Pareizie jautājumi

Kāds ir lielākais iepazīšanās vai attiecību padoms, ko jūs sev sniegtu vidusskolā?

Ja jūsu kompanjons, kuram ir pieredze attiecībās, ir gatavs dot sev padomu, piemēram, satikties ar vairākām meitenēm vienlaikus, ir vērts nopietni padomāt.

Varbūt šādam cilvēkam atrodas rezervē maiņas varianti, tieši šobrīd.  Labāk, ja to uzzini tieši tagad, nevis pēc sešiem mēnešiem vai vēlāk.

Kas tev patīk un kas nepatīk randiņos?

No pirmā acu uzmetiena jautājums šķiet pārāk vispārīgs. Tomēr papildus atbildēm, ko daudzi cilvēki parasti gaida, ir arī citas, kas var labāk izskaidrot nodomus.

Piemēram, kādam vienkārši patīk apmeklēt jaunas vietas, restorānus. Kādu nomāc doma, ka vajag tik daudz laika un pūļu veltīt cilvēka iepazīšanai.

Kuru dienu tu vēlētos pārdzīvot?

Viņš pastāstīs par prioritātēm un vērtībām cilvēka dzīvē, kā arī par viņa interesēm. Tā kā tā var būt ne tikai, piemēram, Everesta iekarošanas diena, bet arī pirmās tikšanās ar bijušo mīļāko diena vai visneģēlīgākā ballīte vidusskolā.

Ar ko jūs esat slavens starp saviem draugiem?

Var uzskatīt par čempionu, kurš 20 sekundēs izdzer 2 litrus alus vai dodas uz 12 randiņiem nedēļā. Jūs varat iegūt tādas personas reputāciju, kas vienmēr nāk palīgā.

Ir vērts pievērst uzmanību arī tam, kā sarunas otrā puse reaģē. Pat ja tas ir kaut kas līdzīgs pēdējam variantam, bet tajā pašā laikā cilvēks nenogurstoši slavēs sevi, tad jāšaubās par šādas atbildes “pozitivitāti”.

Kuru vīriešu/sieviešu stereotipu jūs visvairāk ienīstat?

Tas sniedz priekšstatu ne tikai par cilvēka attieksmi pret pretējo dzimumu, bet arī par iespējamajiem scenārijiem, pēc kuriem viņš rīkosies pārī.

Tas arī ļauj jums to visu “pielaikot” atbilstoši saviem uzskatiem. Piemēram, sarunu biedrs uzskata, ka vīrietim nav pienākuma būt apgādniekam ģimenē un nodrošināt tās aizsardzību.

Ja jūs nevarētu strādāt, ko jūs darītu?

Ne daudzi cilvēki var teikt, ka viņi jau visu mūžu dara to, kas viņiem patīk. Tāpēc ir tik svarīgi ieklausīties atbildē uz šo jautājumu.

Galu galā interešu sarakstā var būt ne tikai sapnis palīdzēt visiem planētas dzīvniekiem, bet arī nebeidzama atpūta uz dīvāna ar spēļu konsoli rokās.

Pareizie jautājumi, kas tevi satrauc?

Publisks priekšnesums? čūskas? Klauni? Pat ja atbildē uz šo jautājumu nav atrasts nekas nosodāms, tas ļaus jums noskaidrot.

Ja ne visu, tad dažas jūsu sarunas biedra humora izjūtas ievainojamības. Ja jūs runājat par sevi šādā veidā, jūs varat padarīt sarunu uzticamāku un uzvarēt sarunu biedru.

Kas tev var uzreiz likt noraidīt personu?

Šeit iespējams uzzināt, cik neiecietīgs ir tavs kompanjons pret citu trūkumiem. Cik adekvāti spēj uz tiem reaģēt? Viena lieta, kad cilvēks necieš melus, cita lieta, kad viņš ir gatavs bēgt no randiņa, ja uzzina, ka meitenei agrāk bijušas attiecības.

Kas ir smieklīgākais vai apkaunojošākais, ko jūs jebkad esat meklējis Google?

Ar šo diezgan smieklīgo jautājumu jūs varat daudz uzzināt par sarunu biedra humora izjūtu. Taču jābūt gatavam tam, ka var saņemt ne visai adekvātu vai patīkamu atbildi. Pats par sevi tas arī nav slikti, ja šādi fakti tiek noskaidroti jau uzreiz.

Pareizie jautājumi, vai jums ir kādas rētas personiskajā vēsturē?

Jautājums ir diezgan personisks, to nevajadzētu uzdot pašā tikšanās sākumā. Parasti, viņš (viņa) var daudz pastāstīt par uzdoto jautājumu.

Bieži vien tas izrādās stāsts no bērnības, kas pēc tam var kļūt par vispārēju interesantu diskusiju tēmu. Taču var arī izrādīties, ka cilvēks ļoti lepojas ar vairākkārt saņemtajām atzīmēm kautiņos dzērumā.

Kāds ir labākais padoms, ko esat devis?

Sarunas biedram var šķist, ka viņš dalās ar jums savās gudrībās. Patiesībā atbilde uz jautājumu sniedz priekšstatu par to, ar kādām problēmām agrāk bija jāsaskaras pašam cilvēkam vai pie kā viņš turpina strādāt tagad.

Pareizie jautājumi, vai jūs ticat draudzībai starp vīrieti un sievieti?

Saruna šādā veidā var ieskicēt jūsu attiecību attīstības iespējas. Piemēram, ja kaut kas noiet greizi. Atbilde uz šo jautājumu parādīs arī cilvēka skatījumu uz to, kā, būdams pārī, viņš atļaujas sazināties ar pretējo dzimumu, tajā skaitā ar savu bijušo.

Pareizie jautājumi

Ar kādu nepareizu priekšstatu par sevi jūs saskaraties visbiežāk?

Varbūt cilvēki domā, ka jūsu sarunu biedrs ir pārāk augstprātīgs vai vieglprātīgs. Neprasiet pierādījumus par pretējo.  Labāk pajautāt viņa viedokli, kāpēc viņi tā domā.

Bieži vien kā atbildi var dzirdēt stāstu par kādu interesantu gadījumu no dzīves. Tas tavam pavadonim šķiet nenozīmīgs, taču var kļūt par satraucošu signālu tev.

Pareizie jautājumi, kādu darbu jūs nekad nevarētu darīt?

Atbildes palīdz labāk izprast cilvēka raksturu, gan negatīvos, gan pozitīvos tā aspektus. Piemēram, cilvēkam var nepatikt vienmuļas darbības, jo viņam nemitīgi patīk būt kustībā.

Dzīvnieku ķeršanas dienestā strādāt nevarēs, jo uzskata tos par četrkājainajiem draugiem. Nekādā gadījumā nenodarbotos ar putekļainu un smagu fizisku darbu. Apmēram tā, jūs sapratīsiet, ko viņš (viņa) nekad nedarīs.

Kāda ir jūsu iecienītākā atpūtas vieta, kur esat gatavs atgriezties atkal un atkal?

Visi cilvēki atpūšas dažādos veidos. Kāds dod priekšroku sēdēt kafejnīcā, pastaigāties pa parku vai skatīties savu iecienīto filmu.  Tas viss ļauj atklāt kaut ko kopīgu starp jums abiem.

Ja ikdienas naktsklubu vai bāru apmeklējumi nemaz neietilpst jūsu interešu lokā, šeit ir vērts padomāt.

Pareizie jautājumi, kā jūs satikāt savu labāko draugu?

Pazīstamā gudrība “pastāsti man, kas ir tavs draugs, es pateikšu, kas tu esi” ir aktuāla arī mūsdienās.
Pirmajā randiņā cilvēki cenšas uzzināt vairāk viens par otru, nevis par svešiniekiem.

Šī jautājuma būtība slēpjas tajā, ka sarunu biedrs sniedz plašāku skatījumu uz svarīgu tēmu. Tas arī ļauj uzzināt vairāk par viņa rakstura dažādajām iezīmēm.

Vai ir kaut kas tāds, ko daudzi cilvēki baidās darīt, bet jūs ne?

Ļauj uzzināt par cilvēka tieksmēm, viņa ambīcijām un jebkādu tālu vai reālu ierobežojumu klātbūtni dzīvē.
Turklāt pēc reakcijas un paša sarunu biedra stāsta var arī saprast, vai viņš lepojas ar visiem pēc kārtas vai cenšas sevi adekvāti novērtēt.

Kāda ir jūsu spilgtākā bērnības atmiņa?

Bērnības atmiņas var pastāstīt par to, kā cilvēks jau no mazotnes skatījās uz apkārtējo pasauli un kādu iespaidu tas uz viņu atstāja. Tas ir arī lielisks veids, kā uzzināt vairāk par viņa izcelsmi un apspriest, kā jūs abi uzaugāt.

Varbūt jums ir savi jautājumi pirmajam randiņam, kas palīdz nekļūdīgi izlasīt sarunu biedru no a līdz ž?
Dalies komentāros!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Pareizie jautājumi, noskaidro visu jau pirmajā randiņā”

  1. Dudis k saka:

    Paprasi par pieredzi narkotikās vai alkoholā…

  2. luriķis saka:

    cik bijuši intīmie draugi un cik gados zaudēja nevai,,,u!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top