Krāsu nozīme, vai zini, ka garastāvokli var regulēt

Krāsu nozīme.

Ziemā, kad ļoti trūkst saules gaismas, daudzi nevar iedomāties neko labāku, kā valkāt kaut ko tumšu. Kā tas ietekmē mūsu garastāvokli un pašsajūtu un kādus toņus izmantot, kā alternatīvu?

Jau rakstīju par krāsu ietekmi apģērbā. Šoreiz par krāsa nozīmi no garastāvokļa un pašsajūtas.

Krāsu nozīme, sarkana.

Izvēloties sarkano, mēs jūtamies pārliecinātāki, seksīgāki, gatavi izaicināt sabiedrību, piesaistīt uzmanību. Ja jums trūkst pārliecības, liela izmēra sarkans džemperis vai šalle var radīt šādu efektu.

Starp citu, šī krāsa ir ideāli piemērota tiem, kas atrodas aktīvā meklēšanā, jo tā ir saistīta ar flirtu, seksualitāti un aizraušanos.

Krāsu nozīme

Ir zināms, ka ovulācijas laikā daudzas sievietes neapzināti krāso nagus un lūpas sarkanā krāsā. Instinktīvā līmenī mēs definējam šo krāsu kā signālu reproducēšanai. Ekonomisko krīžu laikos ar tās palīdzību tiek izglābti no depresīvā noskaņojuma līdzpilsoņi. Tas tiešām darbojas!

Krāsu nozīme, melna.

Pateicoties melnajai krāsai, mēs jūtamies savāktāki, noslēgtāki, aizsargātāki un dodam signālu, ka neesam gatavi tuvībai. Dažreiz, lai “atpūstos” no uzmanības, nekas nav labāks par melnām lielizmēra brillēm un “kurlu bruņurupuci” ar biksēm.

Tieši šajā krāsā mēs taupām enerģiju. Uzreiz jāsaka, ka melns pats par sevi nav bīstams un nevar izraisīt depresiju, taču tā pastāvīgā klātbūtne visos gadalaikos var par to liecināt.

Dažreiz, aizstājot melnu, zilu, pelēku, jebkuru citu tumšu krāsu ar košākām lietām, jūs varat ievērojami uzmundrināt sevi.

Balts un harmonija.

Baltā krāsa palīdz harmonizēt jūsu stāvokli. Tieši šajā krāsā mēs kļūstam mierīgāki, lēnāki, laipnāki.

Dzeltens un oranžs – prieks

Dzeltenā un oranžā krāsa pievieno prieku. Ja tev pietrūkst šīs sajūtas, esi drosmīgāks, izvēloties krāsu.
Starp citu, gan dzeltenā, gan oranžā īpaši labi iederas ziemā, arī tāpēc, ka tev uzsmaidīs garāmejošie, bet tu uzsmaidīsi viņiem pretī.

Tad kāpēc neizmantot šo iespēju?

Krāsu nozīme, bēšs.

Bēšs, ļoti smalkā un izkliedētā versijā sniedz mājas, mājīguma un komforta sajūtu. Cik jauki reizēm ir ietīties siltā bēšā džemperī, vai ne?

Ja atrodaties mūžīgā skrējienā un dzīvojat režīmā “darbs – mājas”, un ļoti nepietiek laika miegam, šādas krāsas neapzināti palēninās jūsu ātrumu.

Starp citu, instinktīvā līmenī cilvēkus, kuri dod priekšroku šādai krāsu shēmai, mēs uztveram kā ļoti jaukus.

Haki.

Cilvēki, kuru drēbju skapis galvenokārt sastāv no haki, olīvu un smilšu toņiem, noteikti novērtē savu inteliģenci un attīstību.

Viņi ir ļoti praktiski, tāpēc izvēlas lietas, kas nerada traipus. Ja jums ir nepieciešams koncentrēties vai pat uzrakstīt disertāciju, ieskaujiet sevi ar interjeru un apģērbu tieši šādā diapazonā.

Krāsu nozīme, pēcvārds.

Apģērba krāsas izvēle turpina stāvokli un noskaņojumu, nevis veido to. Atbilstoši savām vēlmēm varat noteikt, kāda veida vajadzības šobrīd jums ir.

Pēc atzinības, romantikas un varbūt miera un aizsardzības.

To, ko jutīsim vienā vai citā krāsu shēmā, mums jau sen ir izlēmusi modes pasaule. Veidojot kolekcijas, modes dizaineri cieši sadarbojas ar psihologiem un zinātniekiem.

Nav noslēpums, ka tas notiek analizējot valstu ekonomisko situāciju un kopējo iedzīvotāju noskaņojumu konkrētā valstī. Tomēr, kāpēc mēs visi jūtamies aizsargāti ietērpti melnā krāsā un priecīgi dzeltenā?

Tāpēc, ka savu modi krāsās izvēlamies pēc sava garastāvokļa, noteiktajā momentā un laikā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top