Smēķēt ir kaitīgi vai sievietes cūkas skaistajās Liepājas ielās

 

 

Smēķēt, kā tad tur iederas cūkas?

Iederas gan un vēl pie tam, video par to skaisti apliecina.

Netici, ka tādas ir!

Ir un kā vēl ir!

Piemēram, vakar apstājos stāvvietā (auto) un gaidīju savu otro pusīti(sievu).

Priekšā stāvēja sarkans auto.

Pie auto apstājās divas dāmas. Nu tā es nodomāju, ka tās ir “dāmas”. Nu un kas! Lai taču stāv, ka tik netraucē liepājnieku kustību pa ietvēm. Taču kundzes uzvilka kuplu dūmu.

Pagaidām, smēķēt Latvijā nav aizliegts, bet derētu gan, ka sabiedriskas vietās par to sodītu. Nu bet smēķējošās “dāmas” tas nesatrauca!

Kamēr es atrados autiņā tas mani netraucēja, lai gan garāmgājēji, bija neapmierināti ar cigarešu dūmu ieskauto trotuāra posmu. Nu nekas, uzpīpēs un izmetīs savus izsmēķus urnā, kas atradās kādus desmit metrus no viņām.

Taču nē!

Sievietes CŪKAS savus izsmēķus nometa uz ielas un aizbrauca! Nu ko tur vairāk teikt vai piebilst, NESMUKI! Tāpēc arī radās šis video par sievietēm cūkām.

Smēķēt ir kaitīgi!

Sievietes organismam, šis kaitīgais ieradums, ir īpaši bīstams, jo tas apdraud ne tikai sievietes veselību, bet arī viņas esošo un nākamo bērnu veselību un labklājību.

Mūsdienās smēķē ļoti daudz sieviešu un arī jauniešu. Gandrīz, katrai, piektajai sievietei ir izveidojusies atkarība no cigaretēm.

Statistika liecina, ka smēķējošo sieviešu skaits, kuras neapzinās, kādu ļaunumu viņu veselībai nodara smēķēšana, nemitīgi turpina augt. Viņu vidū nav tikai jaunietes, jo tagad smēķēt sāk arī vecāka gada gājuma sievietes.

Ginekologs Bernhards (Vācija) pēc 6000 sieviešu apsekošanas, atklāja:

42% smēķējošo sieviešu cieš no neauglības ( tām sievietēm, kuras nesmēķē, šis skaitlis ir 4%).
96% spontāno abortu ir saistīti ar šo kaitīgo ieradumu.
30% priekšlaicīgi dzimušu bērnu ir sievietēm – smēķētājām.

Tabakas dūmu ieelpošana rada labvēlīgus apstākļus reproduktīvās sistēmas iekaisuma slimībām.  Paaugstina neiznēsāto bērnu skaitu. Smēķējošās sievietes bieži vien dzemdē bērnus ar veselības traucējumiem.

Ar dažādām anomālijām un pataloģijām, īpaši izplatīta ir psihiskā nelīdzsvarotībā un svara trūkums. Domāju, ka pamatoti sabaidīju sievietes cūkas un arī pieklājīgās, kas prot ieraudzīt atkritumu urnu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top