Ja cērp tad cērp…

Repše izteicās visnotaļ saprotami:
nav izdevies panākt pietiekamu progresu, jo dažas ministrijas nav samazinājušas izdevumus iecerētajā apjomā, līdz ar to Finanšu ministrija gatavos jaunus priekšlikumus budžeta izdevumu samazināšanai.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Tā kā valsts budžeta ieņēmumus pašreizējā situācijā nav iespējams palielināt, jo nevar uzlikt iedzīvotājiem papildus slogu, Repše pirmdien devies uz Finanšu ministriju , lai gatavotu jaunus priekšlikumus tēriņu apcirpšanai.

To padzirdēja Dālderis un spēra attiecīgu runu.

Ja cērp tad cērp, ja tik būtu aitas. Un skat, Kultūras ministrs Ints Dālderis norādījis, ka laikā, kad Sudraba citiem pārmet taupības politikas neievērošanu, viņai pašai vajadzētu izvērtēt, cik lietderīgi ir braukt ar dienesta „luksus automašīnu” un izmantot šofera pakalpojumus.

Viņš noliedza, ka viņa teiktais ir kritika Sudrabai.

„Nē, es domāju, ja visiem, tad visiem,” sacīja Dālderis un aizsteidzās sastādīt lielo sarakstu VISIEM.
Es Jūs visus pārspļaušu.
Tā domāja un izdarīja Jūrmalas domnieks Ilmārs Ančāns un viņa pārstāvētā partija “Mūsu zeme”.

Nu un, KĀ !

Kā Latvijā visus pārsteigt ?

Elementāri kungi, izveidosim spēli “Jūrmalgeita” un to visu mājas lapā . Nu forši. Spēles moto ir: Krāj punktus, kukuļojot deputātus!

visus aiz ...
Laikam spēle veidota uz lielo pieredzi domē…. he, he.
Paspīdēja ar dižu domu premjers Valdis Dombrovskis uzskatot, ka izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe ar saviem “pienākumiem tiek galā”, bet vispār ‘pardon premjer’ Koķe pēc tikšanās izvairījās no sarunas ar žurnālistiem, atstājot Ministru Kabineta ēku pa rezerves izeju.

Nu un saki pēc visa tā, ka Latvijā nav talantīgu, perspektīvu nomāktu kadru. Pat provinciālajā Liepājā (tā domā Rīgā, kas nezina kāds piķis šeit grozās), Seska kungs – galvenais boss domē- liekot Liepājas Partijas pirmsvēlēšanu runas liedz liepājniekiem pievienot šim sacerējumam komentārus, kā teiktu Kurzemē, ka tik kaut kas nenotiek ….

kaut-kas-trukst

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!