Gadījums no dzīves, noslīka automobilis.

 

 

Kam negadās… dzirdēts teiciens, bet lūk,  gadījums no dzīves, noslīka automobilis

Teiksim tā… vērots no malas.

Autiņš nospodrināts tīrs, starp citu, ielikta jauna audio sistēma, jā sabvūveris arī, nu vis kā pienākas tūnētam autiņam.

Piebrauc čalis pie lauku bodes, alus aptrūkās vai kas cits ….nezinu, bet mūsu varonis kopā ar divām dāmām nedrošā gaitā stūrē uz veikalu.

Kā laukos vietējiem aborigēniem lai parāda pilsētas stilu, protams, audiosistēma uz pilnu klapi, vēlams lai pat veikalā būtu dzirdami jaukie basi no sabvūvera.

Tas piederas stilam!

Lai akumulators nenosēstos…. (laikam problēmas), auto paliek rūcot, kas šo laukos zags. Veikalā vai bodē, ka jums labāk tīk, auto atskaņotais roks labi dzirdams, efekts sasniegts, bet tad skaņa sāk palikt tāda klusāka un klusāka, līdz pazūd pavisam.

Kas tad nu! Vai tiešām ZOG !!!

Čalis metas ārā ar pirmo kosmisko ātrumu, visiem viena doma, auto nozagts un aizbraukts prom, bet nē… Aizmirsu piebilst aiz bodes sākās ass līkums, bet līkuma ārējā malā liels dīķis ar labu lēzenu nobraucienu.

Iedomājies ainu…

Čalis stāv saķēris galvu, bet auto dīķī līdz ar jumtu.

Vēlāk profesionāli tika spriests, ka auto nebija nolikts uz roķeni, kas izrādījās taisnība, nu un no vibrācijas (strādā motors un sabvūveris “tricina” bleķus) sāka braukt, slīdēt, ripot, kā nu kuram patīk, bet dīķī iekšā gan. 🙂

Vēlāk aborigēni dabūja traktoru un izvilka slīkoni.

Rezultātā… nu ko es teikšu, skaties pats, ka auto izskatās pēc nedēļas siltā garāžā.

HA… caur asarām, jo noslīka automobilis!

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Atgriezties uz augšu