Samsung Galaxy S 2 , pirmie iespaidi.

Galaxy S2.

Neteikšu, ka lēmumu iegādāties šo smukuli pieņēmu uzreiz un mirkļa vājuma iespaidā. Nē…tika ieguldīta ne viena vien stunda pētot raksturojošos parametrus un forumu ziņas.

Ja godīgi, Galaxy S2.

sāku domāt par “Galaxy S II” no krizdabs rakstītā :

“Es sev gribu viedtālruni “Samsung Galaxy S II” un es to iegādāšos līdzko tas būs nopērkams Latvijā! Tas šobrīd ir pats labākais Android viedtālrunis, un, ja atmetam reliģiskas dabas uzskatus, tad Samsung Galaxy S II pārspēj pat Apple iPhone4 un ir pats labākais viedtālrunis pasaulē! ”

Tas ir labi skaidrojošs raksts un pilnīgi sniedz priekšstatu par šo smartfonu.

Tad pēc kāda laika krizdabs noliedza visu labo par “android” un visu, kas ar to saistīts. Tas mani satrauca ne pa jokam, kā lai izskaidro faktu, ka speciālists noliedz visu, ko līdz šim sludinājis no savas “android” piekritēja kanceles.

Tas man lika vēlreiz pārlasīt materiālus par smartfoniem un tur pielietotajām programmatūrām. Krizdabs mani neparliecināja un es negaidīšu “iphone 5” , kas nebūt nebūs tas ideālais ābols no kura gribētos nokost.

Aizdomīgi,ka pārmaiņas krizdaba domās notika pēc atbraukšanas no ASV. Nebūšu izbrīnīts, ka viņam patiks slavināt “Microsoft” un “Nokia kopdarbus, kā arī iekosto ābolu. Ir jau laikam garšīgs, bet tā 100% atkarība un griba regulēt, ko tu drīksti uzstādīt uz savu smartfonu un ko nē…man galīgi nepatīk.

Labi ielikšu dažus “YotuTube” materiālus un vēl palielīšos ar savu jauno smukuli, kur būs redzamas programmas kuras uzliku pirmajos divos ekrānos.

Varu droši teikt , ka telefons-dators “Samsung Galaxy S II” ir vienreizēji labs un ar lielu perspektīvu nākotnē, jo būs iespēja ielikt vai uzlikt jaunāko Android 4.0: Ice Cream Sandwich programmatūru, kas nebūt nebūs sliktāka par jauno “iphone 5”, kas vēl nemaz nav aptaustāms un baudāms.

Toties es…jau lietoju un nebeidzu priecāties…

Galaxy S2

Galaxy S2

Galaxy S2

Galaxy S2

Ko vēl varu piebilst bez tā, ka tagad kārtoju pēc savām vēlmēm smārtfona funkcionalitāti… jau konkrēti sev :

1.  Ņemu visas programmas oficiālajā veikalā…pagaidām bez maksas.(pietiek un ir funkcionālas)

2. LMT mobilais internets ir draņķīgs un dārgs… par sliktu kvalitāti un šausmīgu lēnu internetu. Manā un manu kolēģu darba vietas tuvumā nav noķerams 3G ātrums.

3. Risinājums ir viens…. Wi-Fi un tālāk jau lattelecom .

Kā to izdarīt ?

Vai nu meklē  sabiedriskās vietas ar Wi-Fi vai mājās, darbā jābūt rūterim… kas būs, kā bāzes stacija tavam pieslēgumam internetā…

Ja teiksi, ka ir USB variants, tad tas nebūs prāta risinājums, jo Tu taču ne tikai apskatīsi interneta interesantākās vietnes telefonā, bet vēlēsies arī no interneta kaut ko ielādēt uz telefonu un tad USB Wi-Fi pirkstiņa vai “pleškas” variants nav pieņemams. (vispār jau pēc idejas var , bet nu baigā ķēpa).

Nākošais faktors, ka caur Wi-Fi Tu netērēsi “trafiku”(datu plūsma), kas kā zināms LMT interneta variantā  ir lēns un dārgs…200Mb maksa trīs latus+pieslēgums+sarunas + citas neapdomīgas darbības+telefons uz nomaksu un tā tālāk…

Piebilde… kā pirmo uzstādīju avast antivīrusu, kas ir bezmaksas… Turpmāk rakstīšu vēl par to , ka man iet ar jauno gadžetu.

Pirmais un nopietnais nākotnes darbiņš būs ” root “tiesību iegūšanu uz “Galaxy S2″  vai 100 % smartfona pārvaldīšana…man nepatīk vārds ” uzlaust ” labāk jau 100% pārvaldnieks.

Turpmāk vēl…

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Samsung Galaxy S 2 , pirmie iespaidi.”

 1. android saka:

  Apsveicu ! Tiešām laba manta.

 2. inga saka:

  Apsveicu ar jauno fooninu, stiligs. tomer Samsung wave ari rulle , vai ne?

 3. piter saka:

  Jā …arī antivīrusu uzliku, jo daudzās android programmas , kas nav ņemtas no veikala savā vairumā satur kaitīgu kodu.
  Un tad Tu rādi izbrīnu par lielo telefona rēķinu uttt
  Ja par automašīnu , tad vienmēr ir ieslēgts video reģistrātors. Laivu (kuteris) ja vajag velku ar piekabi. Izpletni nevajag, jo nelidoju…. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top