Autostāvvietas… par ko maksājam ?

2010.30. janvaris 009w

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Sūnu ciema (Liepājnieki neapvainojieties), auto stāvvietu reportāžas mazs papildinājums, jo stāvoklis paliek arvien sliktāks un tāpēc jauni foto fakti 30.janvārī. Fiksēts pie domes, jo atbildīgie par šādu attieksmi deldē sēžamvietas šajā iestādē par mūsu nodokļiem…. Laikam pienācis laiks mums , kā darba devējiem –UZTEIKT VIŅIEM DARBU.
2010.22. janvaris 006www12009.gada decembra Domes sēdē deputāti ir apstiprinājuši jaunus saistošos noteikumus, kas paredz palielināt maksu par autostāvvietas lietošanu Iegūtā nauda no maksas autostāvvietu lietošanas tiks novirzīta attiecīgo autostāvvietu un to apkārtņu uzturēšanai, tādējādi budžetā nebūs jāparedz līdzekļi vairāku teritoriju uzturēšanai.
It kā jau labi vārdi un nodomi papildināt pilsētas patukšo kasi ar papildus naudiņām. Tālāk jau nepatīkamais un nesaprotamais.

2010.30. janvaris 002
Nekas netiek darīts, drīz jau reāli nevarēs pārrāpties pāri kupenām

2010.30. janvaris

2010.30. janvaris 004
Auto pieturas domes paspārnē

2010.22. janvaris 010w

Ja es par kaut ko maksāju, būtu loģiski arī saņemt pretī to minimumu, ko nodrošina paaugstinātais maksas pakalpojums, bet nekā tamlīdzīga Liepājas stāvvietās nemana. Nenotīrīts sniegs… sniega vaļņi, kas auto pasažieriem liek rāpties pāri sniega blāķiem. Par to, ka esi samaksājis par stāvvietu un gaidi arī kādu pakalpojumu pretī, lai cik tas jocīgi nebūtu, nevienu neinteresē. Pašvaldības policija mierīgi pabrauc ar simts gadus nemazgātu auto garām ….

Maksas autostāvvietu pārvaldnieka atbildīgais darbinieks mierīgi paies garām uzmanot maksājuma esamību, bet normāla auto īpāsnieku nokļūšana līdz gājēju ietvei, protams, viņu neuztrauc…

2010.22. janvaris 013w
Galvenais nauda un kvīts logā he, he,

Kas tad rakstīts saistošajos noteikumos :
Maksas autostāvvietu pārvaldnieks – sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepājas autostāvvietas”, kura veic autostāvvietu ierīkošanu, apsaimniekošanu un pārvaldīšanu saskaņā ar šiem saistošajiem noteikumiem.

Jautājums , kur ir apsaimniekošana ?2010.22. janvaris 006w1

Vai ar apsaimniekošanu saprotama tikai naudas iekasēšana?

Maksas autostāvvietu ierīkošanu, speciālo aprīkošanu, lietošanas uzraudzību un kontroli veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepājas Autostāvvietas” un pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas pašvaldības policija” (turpmāk – Pašvaldības policija).

Jautājums, ko dara Pašvaldības policija, ka nesoda nenovāktā sniega vaļņu vaininiekus “Liepājas Autostāvvietas”? Vairāk viņus mana uzmanot Liepājas kanālu, kur gribētu iekasēt sodu par stintu ķeršanu bez  licenzes, bet…. ak vai !!! Pēc domes lēmuma par peļņas gūšanu no Liepājniekiem, kas gribētu noķert kādu zivteli…. Tur faktiski neviena NAV…

Kā izsmiekls skan maksas autostāvvietu pārvaldnieka atbildīgā darbinieka pienākumu rezumējums…

Kontrolē, vai maksas autostāvvietas lietotājs ir veicis maksas autostāvvietas lietošanas priekšapmaksu, pārbaudot, vai uz transportlīdzekļa priekšējā paneļa ir atstāta elektroniskās kontroles iekārtas izdotā kvīts, un pārliecinoties par kvīts atbilstību šo saistošo noteikumu prasībām

Kur ir redzams pakalpojums par samaksāto stāvvietu ?

Vai ir aizmirsies, ka galvenais , ko prasa stāvvietu izmantotājs ir stāvvietas reāla apsaimniekošana. Man nebūtu ar akrobāta veiklību jālec pāri nenotīrītiem sniega vaļņiem. Par invalīdiem nemaz nerunāšu….
Seska kungs un deputāti, kur Jūsu solītais :

Iegūtā nauda no maksas autostāvvietu lietošanas tiks novirzīta attiecīgo autostāvvietu un to apkārtņu uzturēšanai…

2010.22. janvaris 018w
Vai invalīds pārleks ?

2010.22. janvaris 019w

2010.22. janvaris 022w

2010.febr 04.sunu ciems Liepaja

2010.febr 05.sunu ciems Liepaja

2010.30. janvaris 008w

5 komentāri par “Autostāvvietas… par ko maksājam ?

 • .
  Saite

  Tik tiešām, kāpēc netīra mēs taču bleķojam, bezpridjel

 • .
  Saite

  par piečuku notīrīšu, darba tak nava,citādi lepnas kundzes krīt un lauž kājas, bet man kopā ar domi par to ir jautri

 • .
  Saite

  Kā sauc tos kas prasa un ņem naudu, bet tev neko pretim nedod. Par zagļiem

 • .
  Saite

  Piekrītu, ka jātīra, bet viņiem mazas algas visu piķi paņemot Seseks

 • .
  Saite

  Naudas nav un nebūs,tīru ceļu uz savu lauku rezidenci

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *