Mercedes-Benz EQE SUV, AMG versija ar iespaidīgu dinamiku

Mercedes-Benz EQE SUV.

Mercedes-Benz EQE sedanam, kas tika prezentēts septembra sākumā, ir kopīga platforma ar elektrisko EQS. Kopā ar EQE sedanu un divām EQS versijām tiks uzbūvēts arī krosovers, kas apzīmēts kā Mercedes-Benz EQE SUV.

Tas iegūs nedaudz īsāku riteņu bāzi, kas atvieglos manevrēšanu šauros apstākļos, taču salona telpa daudz necietīs. Precīzāk sakot, Mercedes-Benz EQE SUV krosovers saņems 3030 mm garenbāzi.

Augstāka virsbūve un lielāki riteņi, saīsinās EQE SUV darbības rādiusu salīdzinājumā ar sedanu. Pēc WLTP cikla sedans spēj nobraukt 660 km, krosovers nepārsniegs 550 km.

Akumulatora jauda paliks nemainīga – 90 kWh, to var uzlādēt gan no maiņstrāvas rozetes ar jaudu 9,6 kW, gan no līdzstrāvas stacijas ar jaudu 170 kW.

Mercedes-Benz EQE SUV tiks piedāvāts attiecīgi ar aizmugurējo un visu riteņu piedziņu. Pirmajā gadījumā viens elektromotors nodrošinās 288 ZS. Otrajā gadījumā elektromotoru pāris palielinās šo rādītāju līdz 536 ZS.

Mercedes-Benz EQE SUV
Mercedes-Benz EQE SUV

AMG pārsteidz!

Paredzēta arī dinamiskāka AMG versija ar pilnpiedziņu, kurai programmatiski definēti dažādi darbības režīmi. Faktiski maksimālā jauda ir 677 ZS.

Šai krosovera versijai, kas par 10 procentiem pārsniedz deklarēto maksimumu (617 ZS) ir interesanta iespēja.
Braucot pa slidenu ceļa segumu, jaudu var samazināt līdz 308 ZS. Komforta režīmā tā ir ierobežota līdz 493 ZS. Sporta režīma pirmais posms paredz samazinājumu par 10% no maksimālā (līdz 555 ZS).

Mercedes-Benz EQE SUV
Maksimālās jaudas režīmā AMG versija spēj paātrināties līdz 100 km/h nieka 3, 4 sekundēs. Par uzlabotu dinamiku ir jāmaksā ar samazinātu jaudas rezervi.

Automašīna uz 21 collu riteņiem bez uzlādes spēj nobraukt no 375 līdz 470 km. Standarta komplektācijā šī modeļa elektromobilis būs aprīkots ar siltumsūkni. Tas ļauj efektīvāk izmantot vilces akumulatora uzlādi, priekš pasažieru salona sildīšanas vai dzesēšanas.

Mercedes-Benz EQE apvidus auto bāzes versijā tiks uzstādīti divi displeji priekšējā panelī. Mazākā 12,3 collu sekcija vadītāja acu priekšā būs atbildīga par viņam vajadzīgās informācijas parādīšanu. Toties vidus konsoli rotā 12,8 collu OLED displejs ar skārienjutīgu saskarni.

AMG versijā krosovers ir aprīkots arī ar trešo displeju pasažierim, uz kura var atskaņot izklaides saturu. Pie tam atrodoties kustībā!

Savukārt kamera, kas vērsta pret pasažieru salonu, nodrošinās, ka vadītājs netiek novērsts no ceļa. Patentētais MBUX interfeiss nodrošina borta sistēmu funkciju vadību ar balsi.

Par piemaksu krosoveru var aprīkot ar projekcijas lukturiem, kas var attēlot noteiktus simbolus uz virsmām, kas atrodas elektromobiļa priekšā.

Mercedes-Benz EQE SUV un Apple.

Apple mūzikas pakalpojums tiek integrēts MBUX informācijas un izklaides sistēmā EQS un EQE elektriskajos transportlīdzekļos, kā arī Mercedes-Maybach un S-Class modeļos.

Olivers Šusers, Apple Apple Music viceprezidents izteicās:

Skaņas kvalitāte Apple Music ir neticami svarīga, tāpēc mēs esam priecīgi par sadarbību ar Mercedes-Benz, lai pirmo reizi automašīnā iekļautu Apple Music telpisko audio.
Spatial Sound maina veidu, kā izpildītāji rada mūziku un kā fani to klausās, un tā ir pieredze, ko nevar izskaidrot vārdos.
Tas ir jādzird pašam, lai to novērtētu. Kopā ar Mercedes-Benz mums ir vairāk veidu, kā piedāvāt ieskaujošu mūziku saviem abonentiem visā pasaulē”.

Telpiskais audio Apple Music būs pieejams automašīnā ar Burmester augstākās klases 4D skaņas sistēmu, kurā ir 31 skaļrunis, tostarp seši 3D skaļruņi un 18 zemfrekvences skaļruņi.

To visu papildinās ipaši skaļruņi, par kuriem nav papildus informācijas. Laikam noslēpums! 🙂

Telpiskā audio funkciju jau tuvākajā laikā varēs izmantot minēto auto modeļu īpašnieki, kuri ir Apple Music abonenti. Paredzams, ka nākotnē šī iespēja tiks attiecināta uz vairākiem autoražotāja modeļiem.

Nav izņēmums arī Mercedes-Benz EQE SUV!

ASV Mercedes-Benz EQE SUV krosovers parādīsies nākamgad, kā lokāli montēts produkts. Cena vēl nav norādīta, taču lielākā daļa avotu cer, ka krosovera bāzes versija būs lētāka par 100 000 USD.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *