Agalloch ar koncertiem Lietuvā.

 

 

Agalloch ir smagās mūzikas grupa no ASV.

Šajā pavasarī smagās mūzikas klausītāji netiek lutināti ar daudz koncertiem, taču nu ir klāt iespaidīgais un atmosfēriskais amerikāņu „Agalloch” priekšnesums, kas neliks vilties nevienu.

Savā pastāvēšanas astoņpadsmitajā gadā grupa viesosies kaimiņzemē Lietuvā un liks pavasara izslāpušajām dvēselēm atkal sajust ziemas saltumu.

Grupas nosaukums apzīmē pelēcīgu, svina pielijušu koku ar spēcīgu un smagnēju aromātu.

Tieši tāda ir arī „Agalloch” radītā mūzika – spēcīga, kā šī koka aromāts, smagnēja un zemei piesaistīta, kas klausītājus nelaiž vaļā līdz pat beigām.

„Agalloch” mūziku pāris vārdos aprakstīt nav iespējams. Tā ir visu caurvītošā tumsa un romantika, nāve un atdzimšana.

Noslēpumains čukstus stāstīts stāsts pārtop par tīru melodisku dziedājumu tikai lai vēlāk pēkšņi pārvērstos blekmetālam raksturīgajā vokāla spēkā, tā vēl jo vairāk dramatizējot vēstījumu.

Nevar nepieminēt vēl vienu niansi, kas pastiprina „Agalloch” mūzikas mistisko skanējumu – kompozīcijās tiek izmantots no brieža galvaskausa veidots mūzikas instruments.

Ikviens šī portlendiešu albums ir radīts kā atsevišķs stāsts, kuru ir jāizklausa, jāizdzīvo un kuram jāļauj rezonēt ar savu iekšējo pasauli. Iedvesma dziesmām tiek smelta sniegā, vējā, folklorā un pat Mario Bavo filmās, kas attaino melanholisko dzīves uztveres pusi.

Dziesmu dziļums tādā veidā nosaka arī to kvantitāti – „Agalloch” ieraksta albūmus tikai tad, kad materiāls jau ir labi „nostāvējies“ un pilnvērtīgs – nekādai steigai šeit vietas nav.

„Neredzu nekādas jēgas skriet un publicēt vienu albumu pēc otra. Mēs to daram tad, kad jūtam, ka īstais laiks ir pienācis – tas var būt gan pēc četriem, gan desmit gadiem,“ vienā no retajām intervijām norāda grupas vokālists Džons Hogs (John Haughm).

Vēl viena no „Agalloch” īpašajām iezīmēm…  viņu priekšnesumi,  kas rosina klausītājos atbildes emocijas un rada neatkārtojamu noskaņu.

Skatuve, kas dekorēta ar dažādiem briežu attēliem, grēcīgas smaržas piesātināta zāle, auksta un apburoša mūzika  – viss palīdz sasniegt gluži vai hipnotizējošu efektu un neatstāj vienaldzīgu nevienu.

Agalloch…  koncerts notiks šī gada 3. Maijā, Viļņā, klubā „New York“.

Iesildītāji būs  britu grupa FEN, kas sola ne mazāk aizraujošu priekšnesumu.

Mistērija un atmosfērizturība piemīt abām šīm grupām. Ja Agalloch mūs saista vairāk ar priekšnesuma ziemas saltumu, tad britu FEN mūzikā sajūtams rudens drēgnums.

AGALLOCH + Fen

AGALLOCH koncerts notiks šī gada 3. Maijā, Viļņā, klubā „New York“. Rezervēt biļetes viesiem no Latvijas nebūs iespējams. Tās būs pieejamas koncerta dienā kluba kasē no pulksten 17:00. Biļešu cena: 12 Ls / 60 Lt.
Autobuss no Rīgas uz koncertu…
No Rīgas uz koncertu tiek organizēts brauciens ar autobusu. Izbraukšana notiks plkst. 15:00. Uz Rīgu braucam uzreiz pēc koncerta. Pieteikties uz braucienu var pa tel. +371 26893148vai rakstot uz rusta@inbox.lv
Brauciena cena (Rīga-Viļņa-Rīga) + koncerta biļete = 20 Ls

Vairāk informācijas:
www.facebook.com/altevents

Agalloch

Agalloch

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top