Cannes Lions, reklāmas burvības mazas nianses no 2011

Cannes Lions, festivāls.

Par prieku reklāmu žanra faniem žurnāls Forbes ir sagatavojis labāko reklāmu reitingu no visas pasaules. Šoreiz ies runa par augstas raudzes kvalitatīvu reklāmu, kas ar savu izdomu un pasniegšanas niansītēm, liek reklāmu uztvert vienā elpas vilcienā.

Jaunā reklāma „Sid Lee” priekš Adidas ir nopietns TBWA darbs.

Nosaukums vien, ko nozīmē „All in…” Lakoniski un visaptveroši. Reklāma sevī ietver masu sporta elementus un neatkārtojumu stila izjūtu…visu, kas nepieciešams sporta reklāmai, kura veido savu neatkārtojumu brenda uztveres momentu.

Reizē un tas ir pilnīgi pareizi… netiek aizmirstas modes tendences šādu reklāmu izveidē.

Pavisam nesen viens šāds reklāmas rullītis izraisīja milzīgu interesi. Tas bija Chrysler reklāmas rullītis „Born of Fire”
Reklāmas šedevru radīja „Wieden and Kennedy” speciāli Chrysler zīmolam un daudziem tas kļuva daudz nozīmīgāks un paliekošāks par vienkāršu reklamu, ko reizēm pat neatcerāmies pēc pirmās reizes noskatīšanās.

Galvenā ideja :
Pateicoties kopējiem ieguldītiem spēkiem mēs varam būt stiprāki un pārvarēt visas grūtības…

Vēl viena reklāma, kura ASV brendu realizēšanas tradīciju garam ir pārdoši drosmīga. Tā radās reklāmas kampaņā priekš „Jim Beam” un to ir veikusi „StrawberryFrog” ar Viljama Defo piedalīšanos. Kā iegriezīsies Jūsu dzīve, ja izdarīsiet citu izvēli ?

Savā dzīvē mēs vienmēr izvēlamies un kā būtu…ja būtu ? Par to arī stāsta šis reklāmas rullītis ar labu muzikālo pavadījumu.

Kas būtu reklāma bez humora devas…reklāma DirecTV „ I am epic Win” rāda vieglu un bagātu dzīvi. Galvenais varonis krievs Grigorijs peld naudā un baudā, ko palīdz parādīt reklāmā neatkārtojamais Merfijs.

Visiem ir zināma patiesība, ka reklāmas no dzīvības apdrošinātāju firmām ir vai nu šausminošas vai skumjas, bet ir izņēmumi…
Allstate ir radījusi apdrošinātāju firmai rullīti ar Izteiksmīgu un pamācošu sižeta risinājumu.

Lūk tā….

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top