Devilstone festivālam Lietuvā piebiedrosies, Lake of Tears.

Devilstone.

Jau divdesmit gadus pastāvošā grupa „Lake of Tears” iepriecināja savus fanus visā pasaulē, kad pēc radošā pārtraukuma no jauna sanāca kopā.

Turklāt, viņi plāno iepriecināt fanus Baltijas valstīs un vienīgo reizi šajā vasarā uzstāties mūzikas festivālā „Devilstone”, kas no 12. līdz 15. jūlijam risināsies Lietuvā.

Devilstone, oriģinalitātes pamats un stilistiskā dažādība.

Lai gan „Lake of Tears” radītā mūzika visbiežāk tiek raksturota kā gotiskais metāls, tomēr viņu stilistika nepavisam ar to neaprobežojas.

Zviedri, kas sāka ar „aizsmakušu” vokālu un spiedīgām melodijām, pakāpeniski nostiprināja sev vietu uz smagās mūzikas skatuves.

Jau pēc neilgas pastāvēšanas viņu ceļā uzradās solīds gotiskais skanējums, nedaudz vēlāk – „Pink Floyd” stila psihodeliskie motīvi.

Doom metāla atmosfēra, gotiskas nianses, apreibinošs noskaņojums, melanholija, muzikalitāte, folkloras mājieni, elektronikas epizodes, straujums un enerģija – „Lake of Tears” radošie etapi, kas pastāvīgi nomainot viens otru visas grupas pastāvēšanas laikā nav ļāvuši tai zaudēt oriģinalitāti un savdabību.

Dzīves iedvesmota radošā darbība.

Jaunajā albumā „Illwill” no jauna pamanāmi death metāla elementi, kas rada agresijas, izmisuma un frustrācijas piesātinātu atmosfēru.

Grupa neslēpj, ka drūmās noskaņas muzikālajā darbībā ir ienesusi personiskā pieredze, pieaugošais un mainīgais „Lake of Tears” locekļu skatījums uz dzīvi, nāvi un kopumā uz cilvēka eksistenci.

„Devilstone” festivālā – skaistākie „Lake of Tears” skaņdarbi

Ierodoties Lietuvā, „Lake of Tears” klausītājiem sola izpildīt skaņdarbus, kas atspoguļotu dažādos grupas radošās darbības etapus.

Festivāla apmeklētāji var cerēt izdzirdēt gan doom, gan melodiska death metāla, gan gotikas vēsmu piepildītas balādes.

Festivāla organizatori cer, ka dzīvo uzstāšanos, virmojot apreibinošai metāliskās psihodēlijas atmosfērai, novērtēs gan seni grupas fani, gan jauni klausītāji.

DevilstoneDevilstone

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top