Gredzeni, ko var pastāstīt par sievieti viņas gredzeni

Gredzeni.

Ir zināms, ka cilvēka gaume un ieradumi var daudz pastāstīt par viņa personību. Tātad, tas attiecas arī uz rotaslietām, kuras mēs valkājam. Vairākumam cilvēku gredzens ir tikai skaists aksesuārs, kuru var pieskaņot apģērbam un mainīt kā cimdus.

Citiem gredzens ir talismans vai kāds simbols. Psihologi ir vienisprātis, ka gredzeniem ir ko pavēstīt par savu īpašnieku, turklāt nozīme ir ne tik daudz pašam gredzenam, cik pirkstam, uz kura tas uzvilkts.

Īkšķu gredzeni.

Tikai dažas sievietes nēsā gredzenu uz īkšķa. Īkšķis ir Marsa pirksts. Tie, kas valkā gredzenus uz īkšķa, ir enerģiski, emocionāli, ekspansīvi, taisnprātīgi, stūrgalvīgi, kareivīgi, agresīvi un dažkārt viegli aizsvilstas.

Psihologi saka, ka šādām dāmām piemīt vīrišķīgas iezīmes un tās ir diezgan agresīvas. Viņas ir apsēstas ar pašapliecināšanās darbību, neskatoties uz to, viņām ir liels gribasspēks.

Bieži vien tās ir sportistes un vīriešu profesiju pārstāves. Piemēram, tiesībaizsardzības iestāžu darbinieki. Turklāt gredzenu nēsāšana uz īkšķiem ir raksturīga seksuālo minoritāšu pārstāvjiem. Ja gredzens ir uz labās rokas, tad dāma ir attiecībās, kreisajā viņa ir brīva.

Gredzeni, rādītājpirksts.

Rādītājpirkstu sauc arī par Jupitera pirkstu. Tas simbolizē spēku. Gredzenu uz rādītājpirksta dēvē par varas gredzenu. Tieši uz rādītājpirkstiem gredzenu nēsāja daudzas izcilas vēsturiskas personības – Jūlijs Cēzars, kardināls Rišeljē, Ivans Bargais, Henrijs VIII.

Gredzeni
Sievietēm, kuras labprātāk nēsā gredzenus uz rādītājpirkstiem, patīk uzspiest citiem savu gribu, mācīt viņiem dzīvot.
Šāda sieviete var labi kompensēt savas neveiksmes ar moralizēšanas palīdzību.

Gredzeni, vidējais pirksts.

Nav nekas neparasts, ka kāds nēsā gredzenu uz vidējā pirksta. Vidējais pirksts ir Saturna pirksts. Vidējo pirkstu ar gredzenu rotā cilvēki, kam ir nosliece uz narcismu, ļaudis, kas ir pārliecināti par savu neatvairāmību un pārākumu. Jo masīvāks ir gredzens, jo spilgtāk cilvēkā izpaužas minētās īpašības.

Dažkārt gredzens tiek nēsāts uz vidējā pirksta, jo tas ir tam piemērotāks, pēc izmēra. Uz vidējā pirksta arī pieņemts valkāt dzimtas gredzenus, uzsverot saikni ar senčiem, ticību karmai, likteņa ietekmi, augstāko sūtību.

Neko īpašu nevar teikt par sievieti, kura uzvelk gredzenu uz vidējā pirksta. Varbūt viņai vienkārši tā ir ērtāk. Dažreiz jūs varat satikt cilvēkus, kuri valkā melnu metāla gredzenu uz vidējā pirksta.

Tas liecina par tā sauktajiem aseksuāļiem. Parasti tādi cilvēki ir inerti seksuālām attiecībām. Viņi bieži veido platoniskas savienības ar sav līdzīgiem. Ja sieviete uzvelk šādu gredzenu, iespējams, viņa vēlas parādīt, ka viņu neinteresē sekss, bet viņa vēlētos satikt sev tuvu cilvēku.

Gredzens uz zeltneša.

Gredzenu nēsāšana uz zeltneša ir visizplatītākā gredzena nēsāšanas vieta. Zeltnesis ir Saules pirksts. Gredzens uz labās rokas zeltneša pirmkārt norāda uz ģimenes stāvokli. Parasti to nēsā estēti, aktieri, mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji.

Tie, kas gredzenu nēsā uz zeltneša, ir juteklīgas dabas cilvēki, kas tiecas pēc baudām un patīkamas laika pavadīšanas. Turklāt gredzens uz zeltneša var liecināt par romantisku un sapņainu dabu.

Zinām, ka laulības gredzenu parasti nēsā uz zeltneša. Precējies – uz labo roku, šķīries un atraitnes – uz kreiso. Ja gredzens uz zeltneša ir mazs, tad cilvēks, kas atrodas jūsu priekšā, ir mierīgs un līdzsvarots.

Ja gredzens atgādina saderināšanās gredzenu, bet tas tā nav, tad tas nozīmē, ka viņa ir noraizējusies par neveiksmēm personīgajā dzīvē un, visticamāk, vēlas apprecēties.

Gredzeni, mazais pirkstiņš.

Nēsāt gredzenu uz mazā pirkstiņa nav īpaši ērti. Mazajam pirkstiņam ir piemēroti speciāli veidoti gredzeni. Mazais pirkstiņš ir Merkura pirksts. Merkurs ir aizbildnis diplomātiem, uzņēmējiem, oratoriem, ārstiem un politiķiem, tāpēc gredzens uz mazā pirkstiņa atnesīs labumu visiem, kam nepieciešama roku veiklība, prāta elastīgums un daiļrunība.

Sieviete, kura nēsā gredzenu mazajā pirkstiņā, visticamāk, ir ar nestandarta domāšanu, savā vidē ir pazīstama kā ekscentriķe un “melnā aita”. Viņas darbības var pārsteigt un mulsināt.

Gredzeni uz katra pirksta.

Šādai dāmai patīk piesaistīt uzmanību. Viņa ir ekscentriska un pat pakļauta pārmērīgai dramatizācijai. Tāpat, pēc psihologu domām, daudzi gredzeni ir sava veida aizsardzība no ārpasaules.

Gredzeni
Šādas personas bieži jūtas bezpalīdzīgas un neaizsargātas. Gredzenu nēsāšana uz katra pirksta raksturīga galvenokārt radošiem cilvēkiem. Aktrisēm, māksliniecēm, dzejniecēm, kā arī maģijas un ezotērikas jomā strādājošajiem – zīlniekiem, ekstrasensiem.

Tajā pašā laikā saziņas laikā un sabiedrībā viņas aktīvi žestikulē. Ātri kustīgās rokas, kas nospraustas ar gredzeniem, burtiski ieved sarunu biedrus un klausītājus transā.

Masīvi gredzeni.

Šādiem gredzeniem priekšroku dod dāmas ar augstām ambīcijām un pašcieņu, tieksmi pēc līderības. Viņas spēj izlēmīgi rīkoties. Viņām patīk būt uzmanības centrā. Masīvie gredzeni piemēroti lietišķām sievietēm, politiskajām aktīvistēm, individuāliem radošo profesiju pārstāvjiem.

Diskrēti gredzeni.

Sieviete, kura nēsā pieticīgus (plānos gredzenus), ir kautrīga un romantiska. Viņai nepatīk piesaistīt sev lieku uzmanību. Viņa dod priekšroku saturam, nevis formai, ir iegrimusi iekšējā pasaulē, viņu vairāk satrauc garīgi, nevis materiālie jautājumi.
Šādas personas ikdienā bieži ir pilnīgi bezpalīdzīgas.

Rokassprādzes uz kājām.

Gredzeni

Sievietes ar izteiktu seksualitāti, kuras lepojas ar savām skaistajām kājām un cenšas piesaistīt vīriešu uzmanību ar gredzeniem uz kājām. Tiesa, tas var nozīmēt arī to, ka sievieti piemērojas modei.

Bez gredzeniem.

Ļoti maza sieviešu kategorija iztiek bez gredzeniem. Ko tas nozīmētu? Viena lieta, ja sieviete ikdienā nenēsā gredzenus, bet uzvelk tos retu reizi. Viņa vienkārši mīl ērtības. Gredzenos ir neērti veikt mājsaimniecības darbus, strādāt pie datora, pat dabūt naudu no maka veikalā. Toties ballītē jūs varat paciest neērtības skaistuma dēļ.

Ir sievietes, kuras principā neatzīst nevienu gredzenu. Dažreiz, būdama precējusies, viņa nevalkā “laulības gredzenu”. Viņa vienkārši ir vienaldzīga pret rotaslietām kopumā, viņām maz rūp izskats un viņas nav īpaši sievišķīgas, lai gan var būt gādīgas sievas un mātes.

No kā jāizvairās.
Noteikti nevajadzētu valkāt gredzenu uz īkšķa tiem, kam ir problēmas ar azartspēlēm.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top