Par 13. Saeimas atsaukšanu, kas vāc parakstus, kam tas izdevīgi

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Par 13. Saeimas atsaukšanu man ir divējādas domas.

Uzreiz, varu ievadam teikt, ka par 13. Saeimas atsaukšanu esmu noskaņots negatīvi.

Tomēr visu pēc kārtas.

Šim mērķim gada laikā kopumā jāsavāc ne mazāk kā vienas desmitās daļas jeb 154 865 vēlētāju paraksti. Itkā ir parakstījušies vairāk nekā 29 tūkstoši cilvēku.

Kāpēc cilvēki parakstās?

Tāpēc, ka ir daudz neizdarīta un galvenais trūkst vēlēšanās domāt par Tautas labklājību. Ekonomiskās problēmas valstī atkal tiek risinātas tikai ar nodokļu celšanu un valsts ārējā parāda palielināšanu.

Pie varas esošie sev nekaunīgi vēlas palielināt algas, tajā laikā kad liela tautas daļa dzīvo pilnīgā nabadzībā.

Nu tā ir taisnība, nemaz nenoliedzu!

Par 13. Saeimas atsaukšanu no pozitīvisma puses vai plusiņi šai Saeimai.

Tomēr, tagadējā Saeima ir diezgan profesionāla, jo beidzot tauta ir uzzinājusi par visām nelietībām, kas valstī notiek. Sākot ar Rīgas satiksmi, Rīgas namu pārvaldnieku, Latvijas hipotēku un daudzām citām norisēm, kuru korumpētība tiek nosodīta. Jā, ne viss tiek atrisināts, bet jūtama griba labot. Tā ir Saeima, ko mēs ievēlējām, ļausim viņai strādāt!

Kas tad ir atlaidēju (Saeimas) pirmajās rindās?

Pirmā vieta.

LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris, līdztekus protesta akcijai Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) tiks iesniegts LVSADA ierosinājums rīkot parakstu vākšanu referenduma rosināšanai par priekšlaicīgu Saeimas atlaišanu.

Par 13. Saeimas atsaukšanu

Starp citu, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) 28.novembrī nolēmusi rīkot protesta akciju pie Saeimas.

Kas aicina parakstīties par Saeimas atlaišanu?

Sociālajā tīklā Facebook: ”Grostiņa, Kuzina, Puķes un pārējo aktīvistu centieni pārliecināt cilvēkus par parakstīšanos gan ir tikpat nesekmīgi kā viņu dalība vēlēšanās”. Par Saeimas atlaišanu aģitē pie frakcijām nepiederošais Aldis Gobzems, kura prāvais atbalstītāju pulks ar šiem aicinājumiem aktīvi dalās tālāk.

Ne tik uzstājīgi, taču aicinājumu izplata arī cits bijušais KPV LV deputāts Didzis Šmits un abu sabiedrotā Saeimā Jūlija Stepaņenko. Par to, ka parakstījies, informē bijušais Eiroparlamenta deputāts no Latvijas Krievu savienības Andrejs Mamikins – ar viņa ierakstu dalījušies vairāk nekā 800 sekotāji.

Aptuveni pusotrs tūkstotis sekotāju padevuši tālāk Daugavpils mēra Andreja Elksniņa (Saskaņa) uzsaukumu padzīt Saeimu “pie visiem velniem”, turklāt viņa viedokli pastiprina mēram uzticamais Daugavpils izdevums Gorod.

Gan Gorod, gan citi krievu valodā iznākošie portāli BB.lv, Press, kā arī Kremļa finansētais Sputnik par parakstu vākšanu raksta vairākas reizes dienā. Turklāt jau virsrakstos norādot, kur iespējams parakstīties. Ar visu lapu ierakstiem kopumā dalījušies ap 3000 cilvēku.

Aģitācijā iesaistījās arī FB lapas “Latvija par Lembergu” un “Runā Lembergs”, pārpublicējot viņa janvārī pausto viedokli par Saeimas atlaišanu.

Abām kopā ir ap 10 000 sekotāju. Vairāk nekā 5000 cilvēku dalījušies ar FB lapas Gaismas tīmeklis video pamācību Kā parakstīties par Saeimas atlaišanu 40 sekundēs. Aktīvi pieslēdzas arī ūdens tirgotāja Memory Water dibinātājs Jānis Pļaviņš, kuru pēc pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām KNAB sodīja par slēptu partijas KPV LV reklamēšanu.

Ar iniciatīvu sākt parakstu vākšanu Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) vērsās biedrība Varu Latvijas tautai un Centra partija. CVK 14.novembrī parakstu vākšanu saskaņoja. Abas organizācijas vieno radikāli noskaņotus cilvēkus ar nepiepildītām politiskām ambīcijām.

Kas ir biedrība Varu Latvijas tautai?

Pirms četriem gadiem reģistrētā organizācija jau 2015. un 2016. gadā neveiksmīgi mēģināja savākt parakstus par Saeimas atlaišanu. Reiz centās reģistrēt iniciatīvu arī pašreizējā sasaukuma atlaišanai, bet tobrīd vēl nebija pagājis gads kopš 13. Saeimas sanākšanas.

Organizācijas zināmākā seja ir Igors Lukjanovs. Sociālo mediju vidē popularitāti ieguvis, jo regulāri neaicināts apmeklē dažādus pasākumus, kur var bez maksas paēst. Viņš ir arī interneta lapas protesti.lv redaktors. Tā tiražē Kremļa ziņu aģentūras Sputnik ziņas un citus Latviju nomelnojošus materiālus.

Lapas saturs gan vairākus mēnešus nav atjaunots, un arī ziņu par parakstu vākšanu tajā nav. Par Lukjanova darbību un lapu Protesti vairāk rakstījis “sociālo tīklu pētnieks” Jānis Polis.

Biedrības valdē ir virkne cilvēku, kas 13. Saeimas vēlēšanās startējuši no saraksta Par Alternatīvu. Piemēram, Artūrs Malta – pēc Totalitārisma seku dokumentēšanas centra sniegtās informācijas CVK, iespējams, bijušais Latvijas PSR Valsts drošības komitejas aģents.

Cits valdes loceklis ir Valdis Taupmanis, kuram sākotnēji CVK liedza dalību vēlēšanās. Norādītais iemesls – kriminālnodarījuma izdarīšanas brīdī persona saslimusi ar psihisku slimību, kas tai atņēmusi iespēju saprast savu rīcību vai to vadīt, un kurai sakarā ar to piemērots medicīniska rakstura piespiedu līdzeklis.

Vēlāk gan tiesa nolēma, ka nav pamata ierobežot Taupmaņa tiesības tikt ievēlētam Saeimā, jo viņš no kriminālatbildības ir atbrīvots, bet medicīniska rakstura piespiedu līdzeklis atcelts. Kopā ar biedrības Varu Latvijas tautai valdes locekļiem sarakstā Par alternatīvu kandidēja vēl vairāki prokremliskie aktīvisti.

Piemēram, bijušais Jūrmalas domes deputāts Jānis Kuzins, kurš vairākkārt organizēja protesta akcijas pret leģionāru pieminēšanu 16. martā un nonāca Drošības policijas redzeslokā.

Sarakstā bija arī Nepilsoņu kongresa aktīvists un Aleksandra Gapoņenko sabiedrotais Einārs Graudiņš, kurš pirms vēlēšanām solīja noteikt, ka uz visiem nelegālajiem robežas šķērsotājiem tiek atklāta uguns.

Tāpat partijas rindās atrodams bijušais Rīgas domes deputāts Juris Žuravļovs, kurš savulaik zaudēja domnieka mandātu. Tika anulēta viņa Latvijas pilsonība. Kā arī aktīvs partijas atbalstītājs antiglobālists Sigurds Graudiņš.

Vēlēšanu programmā viņi solīja ieviest prezidentālu republiku, rīkot referendumu par izstāšanos no ES, atjaunot nāvessodu un latu. Vai nav zemiski radijūmi?

Kas ir Centra partija?

Polis savā rakstā norādīja uz Lukjanova un eiroskeptiķa Normunda Grostiņa saikni pirms vairākiem gadiem. Grostiņš šā gada Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās bija līderis Centra partijas sarakstā. Šī politiskā organizācija ir otra parakstu vākšanas iniciatore. Grostiņš līdz šim vēlēšanās startējis dažādos sarakstos, tajā skaitā – Ingūnas Sudrabas No sirds Latvijai, taču bez panākumiem.

Centra partija deklarējusi, ka ir pret imigrāciju, “kas rada terorisma, noziedzības un infekciju riskus,” pret “genderisma ideoloģiju, dzimumdzīves, LGBT un homoseksuālisma publisku propogandu”.

EP Centra partijas listē aiz Grostiņa bija Bundestāga deputāts no galēji labējās partijas AFD Voldemārs Herdts, kurš regulāri sniedz intervijas Krievijas medijiem.

Arī Latvijā mācīja draudzēties ar Krieviju. Sarakstā ir arī reliģiskās organizācijas Jaunā paaudze pārstāvis Aigars Bitāns un Kremļa politiku atbalstošā Krievijas motociklistu kluba Night Wolves pārstāvis Edvīns Puķe.

nakts vilks

Vai ir kādi jautājumi, kas grib atlaist Saeimu?

Tie ir pašlabuma meklētāji, kremļa piekritēji un Latvijas nīdēji. Padomā cik izmaksās Latvijas Tautai jaunas vēlēšanas. Padomā vai Tev patiks oficiāla divvalodība. Padomā vai Tev patiks kremļa totāla ietekme visā, kas notiks Latvijā?

Vai vēlies gobzemniekus un ZZS, kas pirmo reiz ir atstāti opozīcijā un grib uz labu laimi klaigāt par 13. Saeimas atsaukšanu, protams, lai tiktu pie varas. Mērķis ir vienkāršs, savākt 51% ar ZZS, Saskaņu, krievu piekritējiem un uzcepto Gobzema “latvisko” partiju. Tā būs totāla Latvijas nozagšana.

Lai uzkurinātu tautas naideniekus komentēt, varu piebilst, viennozīmīgi šī Saeima nepatīk lembergistiem, gobzemveidīgajiem,un kremļa noskrandušiem krančiem.

Labu Dienu un esi gudrs!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

5 viedokļi par “Par 13. Saeimas atsaukšanu, kas vāc parakstus, kam tas izdevīgi

 • .
  .

  Par saeimas atlaišanuir debiliķu un provokatoru kopdarbs!!! Jācer, ka tautai būs saprāts nebalsot par atlaišanu!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Par kļūdām ir jāmaksā un Saeimas deputātiem jāuzņemas politiskā atbildība, noliekot Saeimas deputātu mandātus.

  Atbildēt
 • .
  .

  Хочу русскому языку такие же права как и латышам. Отпустить сайму!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *