Kaimiņš trokšņo, jaunākā ideja problēmas risināšanai.

 

 

 Kaimiņš trokšņo, sen zināma problēma.

Piekritīsi, ka ļoti nepatīkami klausīties skaļu mūziku, kad esi nolēmusi atpūsties.

Palasot internetā par trokšņojošo kaimiņu problēmas risinājumu ir sastopami klasiskie varianti, kas ar lielu oriģinalitāti neizceļas.

Parasti tiek saukta policija, kas ilgtermiņā neko neatrisinās!

Var gadīties, ka neadekvātais kaimiņš savus skaļos trokšņus, skaņdarbus sāks atskaņot vēl skaļāk. Jā!  Par spīti tiem kaimiņiem, kas sūdzas.

Ko nu! Kur risinājums?

Labi palīdz kooperēšanās ar diviem citiem kaimiņiem, kas tāpat, kā Tu neesi mierā klausīties nakts diskotēku.

Rīcība ir vienkārša.

Rakstiet ziņojumu par jums aktuālo tēmu! Kaimiņš trokšņo un visi trīs parakstieties zem šīs petīcijas, kas domāta “brašajai” policijai. Nu lūk, ja ir šādi sastādīts dokuments policijai nav jāveic trokšņa līmeņa mērījumi. Viņi kaimiņu var sodīt uzreiz.

Sastādot protokolu, kas savukārt “pārvērtīsies” reālā soda naudas ekvivalentā un taustāmā robā nemiera cēlāja maciņā. Ir jau arī efektīvāki paņēmieni, diemžēl sievietēm tie neder, jo paredz “sarunu” ar dūrēm, kā labu argumentu trokšņu samazināšanas procesam.

Neder šāds variants arī vīriem, jo var nākties sastapties ar policiju pašam. Jau, kā agresoram un sodu vari saņemt Tu pats!   Vēl jau var uzgriezt kādu skaņdarbu tā pa-skaļāk akurāt pie sevis… Tomēr tas arī nebūs efektīvi… diskomforts Tev būs divkārši lielāks un citi kaimiņi sāks sūdzēties par tevi.

Tomēr ir viens pavisam jauns problēmas risinājums!

Ja Tev ir auto, noteikti zini vai esi dzirdējis par modulatoru, vai transmiteri. Kas nav “ielecis” tēmā paskaidrošu, ko transmiters var veikt. Automobilī to ievieto ligzdā, kur ir 12V spriegums vai zinātājiem piepīpētājā. Iepriekš transmiters ir papildināts ar mp3 ierakstiem, skaņām vai dzeju, kas nu Tev vairāk patīk.

To visu ieraksta uz SD karti ir arī varianti ar iekšējo atmiņu, kā arī varianti ar iespēju pieslēgties pie smartfona.

transmiters

Tad nu lūk, transmiters ir raidītājs, kas darbojas visā Fm radio diapazonā. Pieregulē transmiteru uz vēlāmā radio viļņa un klausies savus mp3 ierakstus.

Saprati taču uz ko es te tēmēju!

Jā, tieši tā! Noklausies, ko tavs kaimiņš trokšņo, atvainojiet, klausās skaļi radio. Pēc tam pieregulē savu transmiteri uz tā paša viļņa (atradīsi savā fm radioaparātā).

Tikai iegaumē, ka vēl jāiegādājas sprieguma pārveidotājs no 220 v uz 12 v (atrodams visos normālos veikalos). Par to ko Tu viņam atskaņosi ir tikai tavas fantāzijas ziņā.

Ļoti iedarbīgi ir sirēnas skaņas, kas skanēs pie viņa un ne jau pie tevis.

Kaimiņš trokšņo

transmiters2

Pēc kāda laika viņam būs saprotama likumsakarība, ka skaļa radio klausīšana izsauc mīklainu blakus efektu…sirēnu. Tikai iegaumē, kad viņš nogriež savu radio skaļumu, transmiteru izslēdz. Lai labāk izstrādātos nosacītie refleksi!

Labus un maz trokšņojošus kaimiņus!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Kaimiņš trokšņo, jaunākā ideja problēmas risināšanai.”

 1. kk saka:

  vispār jau bullshits, jo 90% skaļo kaimiņu griezīs savus mp3 no datora…

 2. sana saka:

  Piekrītu gan …šis ir radio variants, tomēr iespējams pat pakurla penša gadījumā 🙂 ,kas nav retums !

 3. nevaldamamamam saka:

  par kooperēšanos ar kaimiņiem un kopīgas kļauzas rakstīšanu nezināju-paldies tiks darīts !

 4. Anna saka:

  Vai tas darbojas arī pret augšējiem kaimiņiem? Mūzika (pagaidām) nav problēma. Problēma ir bērnu nepārtrauktā skraidīšana (sajūta kā hipodromā) un mātes ziloņsoļi – zem viņiem dzīvojot migrēna nenovēršama. Pēc miermīlīgas aprunāšanās, augšējā kaimiņiene laipni ieteica mums ar ģimeni pārvākties un sākuši “dancot pa galvu” vēl aktīvāk (nu jau bērns skraida vismaz 2x biežāk un ir ticis pie transportlīdzekļa, ar ko rullē pa dzīvokli uz nebēdu, citreiz tēlo zaķēnu un mātīte piebalso…

 5. jurists saka:

  Ieteiktu vērsties pašvaldības policijā un savu sūdzību balstīt Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. pantā Sīkais huligānisms. Tajā teikts, ka par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz piecsimt eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top