Nogalināts Daugavpils vicimērs

nemcov g

Tā ar gribas ar Dombora raidījuma vārdiem jautāt :

Kas notiek Latvijā ?

Šodien vakara pusē dzirdu tiešām šokējošu ziņu…

nemcov g wwDaugavpilī ar diviem šāvieniem galvā nogalināts vicemērs Grigorijs Ņemcovs no politiskās apvienības ‘Latgales tauta’.

Slepkavība notikusi ap pulksten 16 pilsētas centrā.
Noziegums izdarīts Lāčplēša ielā – arkā pie Daugavpils stomatoloģiskās poliklīnikas. Nozieguma vietā strādā policijas, prokuratūras un drošības policijas darbinieki.

Ņemcova valsts amatpersonas deklarācija par 2009.gadu liecina, ka viņš bijis valdes loceklis SIA “Latgales Reklāma” un SIA “Mediju aģentūra “Miljons””. Tāpat viņa piederējušas kapitāldaļas šajos uzņēmumos – 55 daļas 1100 latu vērtībā “Latgales reklāmā” un viena daļa 2000 latu vērtībā mediju aģentūrā “Miljons”.

Nodarbojās Finanšu komitejā; Sociālo jautājumu komitejā; Izglītības un kultūras jautājumu komitejā; Transporta komisijas priekšsēdētājs

Saeima pilna ar meļiem , pa ielām klaiņo slepkavnieki, un tad vēl tas vulkāns….

nosauts w

PAPILDINU 17.04.2010

Atrasts iespējamais slepkavības ierocis- pistole. Pašlaik noteiktas vairākas ekspertīzes – tiesu medicīniskās ekspertīze, ballistiskā ekspertīze un odoroloģiskā. Pašlaik tiek izskatītas divas pamatversijas, kas saistītas ar viņa profesionālo darbību un biznesu.

Latgales reģiona kriminālpolicija ir izveidojusi Daugavpils vicemēra Grigorija Ņemcova iespējamā slepkavas fotorobotu un lūdz iedzīvotājus palīdzēt šī cilvēka meklēšanā.

slepkavas robot

Vīrietis ir 30 līdz 40 gadus vecs, viņa augums ir 180 līdz 190 centimetri, sportiskas miesas būves, ar iesirmu bārdu. Viņš bija ģērbies tumšās drēbēs un cepurē ar nagu.

Policija lūdz atsaukties visus aculieciniekus un zvanīt pa telefonu 02, 112 vai 65403302.
Likumsargi garantē anonimitāti.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top