IGO koncerttūres noslēgums!

igo-foto2222

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Spēle ir piedzīvojums, izklaide un sajūsma, kas ļauj visiem būt tādiem, kādi tie vēlas būt. „Spēle” ir arī Igo jaunākā albuma nosaukums, kurš ļauj iejusties dažādos tēlos, mirkļos un piedzīvot neparastas sajūtas.

Pavisam nesen, 2008. gada rudenī, populārais, plašas publikas mīlētais latviešu mūziķis Igo svinēja savu jubileju – 30 gadi uz skatuves. Par godu jubilejai, Igo mūzikas cienītājiem tika piedāvāti 14 koncerti pa visu Latviju un tūres noslēguma koncerts „Arēnā Rīga”, kas guva skatītāju un klausītāju atzinību.

Igo mūs turpina priecēt ar koncerttūres turpinājumu, kuru var baudīt 15 dažādās Latvijas pilsētās ar noslēguma koncertu Liepājā. Liepājas latviešu biedrības namā Igo viesojies neskaitāmas reizes, katrs koncerts bijis aizkustinošs un pārsteigumu pilns.

Lai patīkamās mūzikas ritmus varētu baudīt arī ārpus koncerta – ikdienā, mūzikas izdevniecība ANTENA piedāvā Igo jaunāko albumu „Spēle”, kurā ietilpst pēdējo 10 gadu labākās Igo ieskaņotās kompozīcijas, kā arī agrāk nekad neizdotas dziesmas, kuras ierakstītas sadarbībā ar Andri Ērgli, R.A.P., Melo-M, Ievu Kerēvicu un citiem pazīstamiem Latvijas mūziķiem.

Lai relaksētos no ikdienas steigas, 24. aprīlī, plkst. 19:00 Igo koncerttūres noslēguma koncerts, Liepājas latviešu biedrības namā.
Biļetes var iegādāties Liepājas latviešu biedrības nama kasē.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

copy-of-igo-foto2

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *