Vērojumi debesīs….

dome
Liepājas lidosta ir ļoti nozīmīga Liepājas attīstībai un ekonomikai, tā ir viens no pilsētas ilgtspējīgas attīstības faktoriem. Pašvaldība arī turpmāk iecerējusi nodrošināt lidostas darbību. Jauki un patiesi labi vārdi krīzes skartajā Liepājā. Pieskaros šai tēmai ar šodienas vērojumu Liepājas debesīs. Tehnoloģiski pozitīvi domājošam cilvēkam tīkama aina. Visa debess vienās švīkās no lielo lidmašīnu darbības virs Liepājas. Nu un kas tur īpašs ? Vispār jau nekas īpašs, kā teicis viens latvju bāleliņš ( “Ai sink nasing spešal.”) , bet neviena no tām lidmašīnām Liepāja nenolaižas un netaisās to darīt. Tāpēc jau ir tās pārdomas par Liepājas domē nolemto :

Ir jau izstrādāts Liepājas lidostas tehniski ekonomiskais pamatojums. Lidostas attīstībai plānots piesaistīt Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējumu aktivitātē Lidostu infrastruktūras attīstība. Galvenie pasākumi, kurus plānots īstenot, ir skrejceļa rekonstrukcija un pagarināšana, vēl modernāku navigācijas un drošības sistēmu uzstādīšana, manevrēšanas laukuma rekonstrukcija, pasažieru termināļa izveide. Plānotais projekta īstenošanas termiņš ir 2010.-2013. gads.

Laikam jau tas būs viens no pozitīvajiem argumentiem no Seska kunga priekšvēlēšanu runas. Loģika jau ir. Pilsētā, kur bezdarbs tuvojas 14 % būs tautiešiem vieglāk aizbraukt prom no dzimtenes darba meklējumos, protams, ja pierunās kādu Maskavas lidsabiedrību šeit nolaisties. Krievvalodīgie arī priecāsies par Maskavas lidaparātiem un iespēju lidot Krievijas virzienā. Varbūt Liepājas koncertzāles celtniecība ieviesies korekcijas krīzes nomāktajos Liepājniekos un tie klausoties maigajās skaņās, kas iespējams nākotnē nāks no Liepājas ‘gaismas pils’ sienām projām nebrauks un paliks.

Pats Seska kungs par nākotnes vīziju sev un Liepājas Partijai raksturo īsi un lakoniski – Liepājas partija ir dibināta ar ambīcijām ietekmēt procesus Liepājā. Tātad, ja mums Latvijā ir dārgākais tilts, tad kāpēc Liepājā nevarētu būt garākais lidostas skrejceļš un modernākā navigācijas uzparikte. Mēs esam ar ambīcijām, bet ko teiks vēlētājs ?

21april-004-590

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top