Bitcoin cena, lieli zaudējumi maineriem un “grūtības bumbas”

Bitcoin cena.

Pēdējo 24 stundu laikā bitcoin cena ir zaudējusi aptuveni 6% un noslīdējusi zem 28 000 $. Līdz ar to sarkanajā zonā nokrita arī citas kriptovalūtas. Iespējams, visvairāk zaudēja Ethereumi, kas zaudēja vairāk nekā 12,5%.

Bitcoin cena var negatīvi ietekmēt arī citas aktivitātes.

Kriptovalūtas, kā ieguldījumu līdzeklis, arvien vairāk tiek integrētas tradicionālajā finanšu sistēmā. Starp citu, kriptovalūtas reaģē uz ārējiem satricinājumiem vairāk nekā parastie aktīvi.

ASV Darba departaments nāca klajā ar ziņojumu, saskaņā ar kuru maija beigās gada inflācijas līmenis sasniedza 8,6% – pēdējo reizi tāds bija 1981.gadā.

Bitcoin cena rakstīšanas brīdī ir USD 27 556,26 – pēdējo reizi līdz šādam līmenim tas nokritās 12. maijā , tas ir, tieši pirms mēneša.

Bitcoin cena

Pēc tam vairākas reizes pārvarēja psiholoģisko atzīmi 30 000 USD un atkal nokrita uz leju. Pasaules lielākās kriptovalūtas tirgus kapitalizācija pēc tās kotācijas samazinājās un sasniedza 523,8 miljardus ASV dolāru.

Kopš gada sākuma bitcoin cena jau ir zaudējusi vairāk nekā 40%, un tā tālākā dinamika ir grūti prognozējama.

Bitcoin cena vēl nav tas trakākais!

Ethereum blokķēdes pāreja uz atjauninātu energoefektīvu modeli ir pavisam interesants process. Nu es tā domāju, jo šo to grūti sabalansēt ar Ethereum sākotnējiem mērķiem.

Tīkla izstrādātāji ir paziņojuši par nodomu atlikt tā sauktās “grūtības bumbas” palaišanu, īpašu algoritmu, kas paredzēts “racēju” pakāpeniskai atslēgšanai.

Racēji, indivīdi vai maineri, kas ar video karšu fermām iegūst kriptovalūtu. “Grūtības bumba” ir īpašs kods, kas vienmēr pastāvējis Ethereum. Tas ievērojami palielina pamata kriptovalūtas ieguves grūtības. Var teikt, ka padara to vienkārši neiespējamu.

Bumbas “sprādziens” nozīmēs, ka tuvākajās dienās blokķēdē notiks “Merge” pasākums, tostarp pāreja uz Proof-of-stake modeli. Tas ietver tīkla enerģijas patēriņa samazinājumu par 99,95% un atteikšanos no kriptovalūtas ieguves.

Pagaidām algoritms nav palaists.

Lēmums atlikt algoritma palaišanu tika pieņemts pagājušajā piektdienā, kad izstrādātāji apsprieda Ropsten testa apakštīkla atjauninājuma “ Merge mēģinājumu ” un testu laikā radušās kļūdas.

Maijā Ethereum projekta līdzi dibinātājs Vitaliks Buterins sacīja, ka, ja izstrādātājiem būs nepieciešams vairāk laika, modeļa maiņa varētu tikt atlikta uz septembri vai oktobri.

Blockchain izstrādātāju koordinators Tims Beiko aģentūrai Bloomberg teica, ka pastāv 1% līdz 10% iespēja pārcelt Merge uz nākamo gadu.

Viņš arī norādīja, ka papildu spiediens uz izstrādātājiem var apdraudēt normālu darba procesu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Bitcoin cena, lieli zaudējumi maineriem un “grūtības bumbas””

 1. laimisk saka:

  Bitcoin cena turpina kristies. Pēdējo 24 stundu (2022. 19.jūnijs)laikā pasaulē populārākās kriptovalūtas kurss ir noslīdējis zem 20 000 USD. Pēdējo reizi tas tika novērots 2020. gada decembra vidū.

 2. laimisk saka:

  Bitcoin nokritās līdz 17 749 USD, bet Ethereum — līdz aptuveni 897 USD, jo kriptovalūtu īpašnieki steidzas atbrīvoties no aktīviem, kas zaudē vērtību. Pēdējās nedēļas laikā divas populārākās kriptovalūtas tirgū ir kritušās par vairāk nekā 35%, turpinot pārvarēt psiholoģiskos šķēršļus.
  2022.19. junijs

 3. kriptajonas saka:

  Kriptovalūtu tirgū joprojām valda drudzis, saistībā ar kuru tā dalībniekiem sākās problēmas. Viens no pasaulē lielākajiem kriptovalūtu riska ieguldījumu fondiem Three Arrows Capital (3AC) piektdien Ņujorkas dienvidu apgabalā iesniedza bankrota pieteikumu saskaņā ar 15. nodaļu, ziņo Bloomberg . Pirms tam jau vairākas nedēļas tīklā klīda baumas par viņa maksātnespēju.

 4. трюнтрицк saka:

  1. septembrī Meta slēgs Novi pilotprojektu kriptovalūtu veikšanai maksājumu veikšanai, izmantojot tāda paša nosaukuma digitālo maku.

  Uzņēmums paziņoja par savu lēmumu pakalpojuma vietnē, nosūtot lietotājiem īsziņu ar saiti uz paziņojumu, aicinot viņus izņemt naudu no platformas “cik drīz vien iespējams” .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top