Ziemassvētku Vecītis, arī saukts par Santa Klauss, Salatētis

Ziemassvētku Vecītis.

Ziemassvētki un Jaunais Gads, pavisam drīz klauvēs pie mūsu durvīm. Laika ir palicis pavisam maz un mēs visi steidzam satērpt eglīti skaistākajās rotās. Protams, lai godam varētu sagaidīt Ziemassvētku vecīti.

Ziemassvētku Vecītis, šoreiz stāsts par viņu.

Ziemassvētku Vecītis, citi viņu sauks par Santa Klauss, vēl citi Salatētis, Sv. Nikolaus, Niklāvs, Papa Noel. Esam dzirdējuši, ka šis smaidošais vīrs mīt tālu ziemeļos, bet savos pasaules klejojumos dodas ziemeļbrieža Rūdolfa vilktās kamanās.

Lai romantika būtu pilnībā, kamanas lido zvaigžņotās nakts debesīs, kuras prasmīgi vada Salatētis. Domāju, ka Latvisko Ziemassvētku Vecīti, tā būtu saukt pareizāk.

Kā var aizsūtīt vēstuli?

Pavisam oficiāli ir atzīts, ka vēstules ir sūtāmas uz Somiju, līdz pašai Lapzemes sirdij Rovaniemi.  Netālu no Rovaniemi Napapīri ciematā.

Zināms, ka Ziemassvētku Vecītis ierodas pie visiem bērniem.  Starp citu, arī pie viena otra pieaugušā ar dāvanu maisu un ne tikai ar to!  Gadās, ka arī žagari nav aizmirsti. Nu tas tā, mīļai pabaidīšanai, bet kas to lai zin!

Ir redzētas pilnīgi oficiālas Salatēta vizītes.  Valsts mērogā, šogad tas ieradīsies daudzās vietās, bet iespējams, ka negribēs sastapties ar “slimīgajiem” deputātiem. Žagarus viņš sūtīšot pa pastu. Esot pelnījuši!

Ja ir vēlēšanās ievingrināt roku skaistā salaveča zīmējumā, kā to izdarīt vari skatīt pēc fotogrāfijām! Soli pa solim un Tev tas izdosies!

Ziemassvētku labam noskaņojumam parādīšu fotogrāfijas ar Ziemassvētku Vecīti dažādās vietās un valstīs.

Ziemassvētku VecītisZiemassvētku Vecītis


Ziemassvētku Vecītis


Svētkos vismīļāk ir saņemt pašizgatavotas dāvanas un svētku kartiņas, tāpēc der ieskatīties, kā glīti uzzīmēt Ziemassvētku Salavecīti!

Tā nu soli pa solim arī uz paša veidota apsveikuma top Salatētis!

Ziemassvētku Vecītis

Labu un atraktīvu Ziemassvētku Vecīti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Ziemassvētku Vecītis, arī saukts par Santa Klauss, Salatētis”

  1. zintis saka:

    Vēstules Ziemassvētku vecītim jāsūta uz Ziemupes pastu Rūķupē, Ziemupes pastā Vērgales pagastā, Dienvidkurzemes novadā, Latvijā, LV-3463.

    Savukārt Santa Klausa adrese ir Tahtikuja 1, 96930, Rovaniemi, Finland.

    Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1,20 eiro, bet Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību 1,82 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top