Kalifornijas štata naksnīgajās debesīs NLO eskadrons. (video)

Tēma vienmēr ir interesējusi un satraukusi prātus ne vienam vien NLO fanam. Piekritīsi, ka ieraugot personiski šādu vai kādu citu NLO izpausmi… garantēti aizdomāsies un pat iespējams pievienosies lielajam fanu pulkam, kas droši teic… ir ārpuszemes civilizācijas, ir NLO.

Šoreiz piedāvāju apskatīt video, ko uzņēmis 26.maijā amerikānis ( Kevin ) Oklendas debesīs. Ka jau varēja gaidīt video ir izpelnījies pelnītu uzmanību, jo redzami trīs objekti, kas izvietojušies trijstūra veidā un ātri pārvietojas pa naksnīgo debesu jumu.

Tāpēc ir radies nosaukums NLO eskadrons.

Uzreiz ir radies skeptiķu pūlis, kas domā , ka tas ir viltojums un video sižetā redzami putni.  Pats autors to kategoriski noliedz un apgalvo, ka video ir īsts un pat neizskatas pēc falsifikācijas.

Tomēr interesanti, kā Tu domā lasītāj….ir viņi, vai tomēr tas viss nav nopietni un visi šie daudzie gadījumi ir izskaidrojumi bez NLO klātbūtnes.

Personīgi… es neesmu redzējis nevienu neatpazītu lidojošo objektu, tāpēc ierakstu sevi svārstīgajos. Tomēr ir taču labi zināma gudrība :

Nav dūmu bez uguns…


 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *