Kalifornijas štata naksnīgajās debesīs NLO eskadrons. (video)

Tēma vienmēr ir interesējusi un satraukusi prātus ne vienam vien NLO fanam. Piekritīsi, ka ieraugot personiski šādu vai kādu citu NLO izpausmi… garantēti aizdomāsies un pat iespējams pievienosies lielajam fanu pulkam, kas droši teic… ir ārpuszemes civilizācijas, ir NLO.

Šoreiz piedāvāju apskatīt video, ko uzņēmis 26.maijā amerikānis ( Kevin ) Oklendas debesīs. Ka jau varēja gaidīt video ir izpelnījies pelnītu uzmanību, jo redzami trīs objekti, kas izvietojušies trijstūra veidā un ātri pārvietojas pa naksnīgo debesu jumu.

Tāpēc ir radies nosaukums NLO eskadrons.

Uzreiz ir radies skeptiķu pūlis, kas domā , ka tas ir viltojums un video sižetā redzami putni.  Pats autors to kategoriski noliedz un apgalvo, ka video ir īsts un pat neizskatas pēc falsifikācijas.

Tomēr interesanti, kā Tu domā lasītāj….ir viņi, vai tomēr tas viss nav nopietni un visi šie daudzie gadījumi ir izskaidrojumi bez NLO klātbūtnes.

Personīgi… es neesmu redzējis nevienu neatpazītu lidojošo objektu, tāpēc ierakstu sevi svārstīgajos. Tomēr ir taču labi zināma gudrība :

Nav dūmu bez uguns…


 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu