General Motors no zila kļūs – zaļais.

gm_general_motors_logoASV koncerns General Motors ir ķēries pie krīzes pārvarēšanas ar pilnu nopietnību un jaunu skatu nākotnē. Ka jau zināms General Motors faktiski bankrotēja vai pareizāk – BANKROTĒJA.
gmm

Nākotnes skats nākotnē ir saistīts ar 4000 ofisa darbinieku atlaišanu. Baltās apkaklītes zaudēs 450 cilvēku, bet strādājošie (pie mums pingvīni) 6150 cilvēku jaunajā General Motors.

Pats galvenais, ka no zilā General Motors zīmola tiek lēsts pāriet uz zaļu zīmolu (logo maiņa), kas 50. gados ir pirmais gadījums General Motors vēsturē. Zaļais atsauksies ar zaļu domāšanu- maziem auto un ekoloģisku dzinēju pielietošana.

Nezinu vai zīmola, logotipa maiņa būs panaceja no visām bēdām…. liekas, ka burvju nūjiņa tomēr būs ASV valdības lēmums jaunajā General Motors ‘iepludināt’ 33 miljardus amerikāņu zaļos čakstošos….
JA gribi vairāk par logotipu un zīmolu attīstību tev ŠEIT

gm2m

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *