Sezonas noslēguma balle…Vizbulīšu tvists.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Sezonas noslēguma balle vienmēr ir bijusi  īpaša un apmeklēta.

Liepājas Latviešu biedrības namā …13. aprīlī plkst. 20.00 notiks sezonas noslēguma balle ’’Vizbulīšu tvists’’ .

Par muzikālo pavadījumu rūpēsies dzīvespriecīgo mūziķu grupa no Ventspils – “Jūrkant`”.
Ir patiess gandarījums, ka liepājnieki par savu atpūtas vietu izvēlas Liepājas Latviešu biedrības nama grezno zāli.

Par to liecina arī tas, ka balles ir ļoti iemīļotas, publikas pieprasītas un biļetes tiek ātri izpārdotas.

Šoreiz muzikālais pavadījums ballē tiek uzticēts grupai „Jūrkant`”, kuras repertuārā ir jautras, mīlestības pilnas un iedvesmojošas melodijas.

Grupa „Jūrkant`” dibināta Ventspilī, 2006. gada augusta pirmajā svētdienā, kad Māris Blāze kopā ar basģitāristu Raivo Fridrihsonu vienojās : ’’Taisām blici !’’.

To brīdi ansambļa dalībnieki dēvē par grupas dzimšanas dienu.

Šobrīd grupas „Jūrkant`” sastāvā muzicē četri mūziķi: Māris Blāze (vokāls, ģitāra), Raivo Fridrihsons (basģitāra), Jānis Valters (taustiņinstrumenti) un Andis Mincis (bungas, vokāls).

Jau vairāku gadu garumā grupa aktīvi koncertē visdažādākajās Latvijas vietās, sniedzot klausītājiem kvalitatīvus koncertus un iepriecinot savus mūzikas fanus dažādās ballēs.

2007./2008. gada Latvijas Šlāgeraptaujas finālā „Jūrkant`” debijas dziesma „Zini, ka vienmēr” ātri guva labus panākumus, ierindojoties augstajā 5. vietā.

Pēc tam dziesma “Laiks kā mākoņi skrien ‘’Latvijas Radio 2’’ – piektā spēlētākā dziesma 2007.gadā. Joprojām dziesma ‘’Draugs, uzdziedi’’ ir neatņemama sastāvdaļa apsveikumu koncertos .

Sezonas noslēguma balle
Savu aktīvo darbību grupa „Jūrkant`” atzīmēja 2008. gada jūlijā, kad veikalu plauktos parādījās pirmais kopīgi radītais mūzikas albums „Atmiņas”, kurā apkopotas 11 grupas līdera Māra Blāzes dziesmas. Nesen, 2011. gadā, izdots otrais grupas CD albums ’’Nāc līdzi’’.

Ar muzikālu pārsteigumu Tvista balles vakaru atklās Liepājas Bērnu un jauniešu centra vokālās studijas’’Allegria’’duets Lāsma Cīrule un Kristaps Karps (vokālā pedagoģe Irēna Karpa).

Tā kā sezonas noslēguma balle un tās nosaukums šoreiz izvēlēts tāds pavasarīgi draisks un ir kā aicinājums kārtīgi izdejoties, balles noskaņu tvista ritmos palīdzēs radīt arī Liepājas sporta deju centra „Lesto” dalībnieki, kuru sniegumā redzēsim trīs aizrautīgas Latīņamerikas dejas.

Tiksimies ar grupu „Jūrkant`” Liepājas Latviešu biedrības nama ballē „Vizbulīšu tvists” 13.aprīlī plkst. 20.00!

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *