Liepājas latviešu biedrības namam – 75

Koncertu cikla “Sajūti jubilejas elpu
“Liepājas latviešu biedrības namam – 75”!”
3. koncerts “Con Sentimento”

gadadiena biedribas namam31. oktobrī plkst. 17.00 Liepājas latviešu biedrības nams aicina uz jubilejas koncertu cikla “Sajūti jubilejas elpu “Liepājas latviešu biedrības namam – 75”!” 3.koncertu. Kopš 1934. gada, kad tika likts Biedrības nama pamatakmens ir pagājis notikumiem bagāts laiks. Laiks, kurš sevī ietver 75 gadu vēsturi un pieredzi.
Liepājas latviešu biedrības nams savos jubilejas koncertos sveic viesus no Rīgas un ar neviltotu prieku klausās liepājnieku loloto mūziku.
Pēdējā cikla koncertā piedalīsies koka pūšaminstrumentu kvartets “Gepards”, kas ir jaunizveidots ansamblis un šis būs pirmais kvarteta koncerts. Ansamblī apvienojušies domubiedri no Liepājas Simfoniskā orķestra – flautists Reinis Lapa, obojists Mārtiņš Zālīte, klarnetists Uldis Lipskis un fagotists Mārtiņš Grīnbergs. Koncertam izvēlētā devīze Con Sentimento latviskā tulkojumā nozīmē – sentimentāli. Šajā koncertā skanošie skaņdarbi daudziem rosinās patīkamas atmiņas par tā sauktajiem vecajiem laikiem, kā arī vienkārši ļaus aizmirst ikdienas rūpes un pasmaidīt. Kāpēc ansamblim ir tieši šāds nosaukums, lai pagaidām paliek noslēpums.

Biļešu cena Ls 1,-
Biļetes iepriekšpārdošanā LLBN kasē, tālr. 63423829

Papildus informācija: www.biedribasnams.lv

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

LLBN 75- flaijeris1a

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top